MORALES ZAMIERZA WRÓCIĆ W GRUDNIU

Po znokautowaniu Williego Limonda (33-3, 8 KO), Erik Morales (50-6, 35 KO) zapowiedział, że w 2010 roku zamierza stoczyć jeszcze jedną walkę.

Legendarny "El Terrible" chce walczyć 4 lub 11 grudnia w Tijuanie.

- Cieszę się, że tylu ludzi wciąż chce oglądać moje walki. Dzięki temu kontynuowanie kariery sprawia mi jeszcze większą przyjemność. Na 90% mój następny pojedynek odbędzie się w TIjuanie - powiedział Meksykanin.

Morales zdradził również, że otrzymał wiadomość od Erica Gomeza - matchmakera Golden Boy Promotions, który chce omówić warunki walki z królem wagi lekkiej - Juanem Manuelem Marquezem (51-5-1, 37 KO).

- Wkrótce zaczniemy negocjacje z obozem Marqueza. Obydwaj zrobiliśmy kariery w Stanach i wielu ludzi chciałoby tam zobaczyć nasze starcie. Ja jednak wolałbym, by do walki doszło na terenie Meksyku. 4 lub 11 grudnia wrócę między liny - zapewnia Morales.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: cop
Data: 14-09-2010 03:38:28 
Zupelnie poza tematem, ale musze powiedziec, ze gratuluje redakcji bokser,org. Wasze znaczenie , jako portalu internetowego o tematyce bokserskiej wzroslo w US o ponad 24.9% w ciagu ostatniego kwartalu. Ciesze sie, widzac wasz udzial wna fightnews.com, gdyz jest to najbardziej niezalezny serwis bokserski jaki w tym momencie istnieje. Fajnie jest byc Polakiem w USA.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.