KOTELNIK: KHAN ZASTOPUJE MAIDANĘ, ALEXANDER WYGRA Z BRADLEYEM

Były mistrz wagi junior półśredniej, Andrij Kotelnik (31-4-1, 13 KO), po przeanalizowaniu ostatniej walki wciąż uważa, że sędziowie okradli go ze zwycięstwa nad championem WBC i IBF - Devonem Alexandrem (21-0, 13 KO).

- Kontrolowałem sytuację i szybko przyzwyczaiłem się do jego stylu walki. Alexander walczy z pięściarzami, o których nikt nie słyszał. Ma nie więcej niż 2-3 solidnych przeciwników w rekordzie, ale nie można porównywać jego dokonać z tym, co ja osiągnąłem. Ludzie, którzy twierdzili, że nie mam z nim szans nie znają się na boksie. Nie wiem co doprowadziło ich do takich wniosków, bo Alexander nie zrobił niczego, co mogłoby pozwolić im na takie myślenie - powiedział 32-letni Ukrainiec. - Tą walką udowodniłem, że jestem najlepszy w tej wadze. Nigdy nie odmówiłem żadnemu pięściarzowi z czołówki. Devon jest w ringu bardzo przewidywalny. Wielu ludzi mnie skreślało, mówiąc, że jestem stary i nie poradzę sobie z 23-letnim przeciwnikiem. Gdyby nasza walka odbyła się poza St. Louis, to nie on zostałby ogłoszony zwycięzcą.

Kotelnik chętnie zrewanżuje się Amirowi Khanowi (23-1, 17 KO), ale nie sądzi, by ten kiedykolwiek dał mu na to szansę. W grudniu Khan zmierzy się z Marcosem Rene Maidaną (29-1, 27 KO), który jedyną porażkę poniósł z rąk Kotelnika. Już następnej walce Andrij stracił tytuł, przegrywając wysoko z Brytyjczykiem.

- Khan szuka rywali, którzy mu pasują. W grudniu znokautuje Maidanę. Ja wierzę, że mam najlepsze walki przed sobą. Emanuel Steward, Floyd Mayweather i Evander Holyfield powiedzieli mi, że pokonałem Alexandra. Don King może to potwierdzić. Dzięki porażce w walce z Alexandrem wszyscy o mnie usłyszeli. Devon bez problemu pokona Bradleya, bo Timothy nie jest tak dobry jak ja - twierdzi Kotelnik.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: madzioN
Data: 06-09-2010 08:40:21 
"Devon bez problemu pokona Bradleya, bo Timothy nie jest tak dobry jak ja - twierdzi Kotelnik." mocne słowa ale ja i tak widzę wygraną Bradleya po tym co pokazał Davon w walce z Kotelnikiem chyba że to była jednorazowa zadyszka ;)
 Autor komentarza: chuliganskistylzycia
Data: 06-09-2010 14:07:27 
madzion nie zapominaj ze Kotelnik to nie jest gosc z pierwszej lapanki , jest dorby technicznie i solidnie sie przygotowuje do kazdych z walk brakuje mu jedynie tego czegos co powinni miec mistrzowie i nie chodzi tu o pasek lecz o umiejetnosci . Lubie goscia .
 Autor komentarza: Luton
Data: 06-09-2010 14:50:05 
Najszybsza droga do rozgłosu. Pojechać do USA i lać amerykańską gwiazdke na antenie HBO.
 Autor komentarza: kabat0302
Data: 06-09-2010 21:17:24 
Kotelnika widział bym w walce z Bradleyem albo rewanż z Maidaną....
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.