DIRRELL DEMENTUJE

Ostatnio w niektórych mediach pojawiły się plotki, że w ogóle nie dojdzie do potyczki w ramach turnieju "Super Six" pomiędzy Andre Dirrellem (19-1, 13 KO) i Andre Wardem (22-0, 13 KO). Niektórzy podali nawet informację, że walka Abraham vs Froch może być finałem "Super szóstek". Wszystkie te rewelacje zdementował jednak Dirrell (na zdjęciu), który 25 września miał skrzyżować rękawice ze swoim przyjacielem, a właśnie ich przyjaźń miała podobno stanąć na przeszkodzie organizacji tego pojedynku.

- Ta walka będzie po prostu przełożona na inny termin, a nie odłożona - skomentował krótko całą sprawę Dirrell.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Laura
Data: 05-09-2010 17:47:46 
To byłyby już całkowite jaja gdyby dwaj najgorsi boksersko zawodnicy byli finalistami
 Autor komentarza: championn
Data: 05-09-2010 18:07:25 
mysle że jak dojdzie do tej walki to zwyciesko wyjdzie dirrel naprawde nie ma kompleksów świetnie schodzi na boki.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 05-09-2010 18:14:21 
ciekawe jak będzie wyglądać walka dwóch przyjaciół, czy będzie to zawzięty pojedynek czy może nudna i zachowawcza walka. dobrze, że Froch vs Abraham to jeszcze nie finał, bo tych zawodników nie darzę zbytnią sympatią.
 Autor komentarza: Laura
Data: 05-09-2010 18:46:31 
walka na pewno będzie na poważnie, watpie zeby Dirrell rezygnował z finału z powodu przyjaźni, lub by Ward chciał pozbywac sie pasa :) Byle tylko walka nie zepsuła ich przyjaźni. Ja tez licze na dirrella. po royu to moj ulubiony bokser. ma najwieksze szanse na pokonanie warda, byle tylko nie pozwolil mu narzucic swoich warunkow, tak jak zrobil to green, bo to bedzie woda na mlyn dla sog
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 05-09-2010 21:10:10 
Laura

oby było tak jak piszesz, bo obaj są naprawdę szybcy, świetni technicznie i widowiskowi więc są w stanie dać naprawdę dobrą walkę, byleby tą przyjaźń zostawili poza ringiem, a po walce razem na piwo o ile będą w stanie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.