MARGARITO WDZIĘCZNY ZA OTRZYMANIE SZANSY

Antonio Margarito (38-6, 27 KO), trzykrotny mistrz wagi półśredniej, 13 listopada na Cowboys Stadium w Arlington zmierzy się z najlepszym pięściarzem dekady - Mannym Pacquiao (51-3-2, 38 KO). "Tony" jest wdzięczny za szansę, jaką otrzymał i prosi, by wszyscy zapomnieli o przeszłości i żyli tym, co dzieje się dzisiaj.

- Chciałbym podziękować Bobowi Arumowi za doprowadzenie do tej walki. Czekałem na nią od bardzo dawna. Zapomnijmy o przeszłości, bo to już za nami. Dziękuję członkom Komisji Stanu Teksas i federacji WBC - oświadczył Meksykanin.

Trener Margarito, Robert Garcia, jest niezwykle pewny swego podopiecznego i nie widzi innego rozwiązania, niż zwycięstwo "Tony'ego".

- Trenowanie go to wspaniałe doświadczenie. On poświęca życie temu sportowi. Naprzeciw nas stoją Freddie Roach i znakomity Manny Pacquiao, ale moim podopiecznym jest Antonio Margarito, który 13 listopada zapisze piękną kartę w historii boksu - powiedział szkoleniowiec.

- Widzę w nim głód. Manny jest świetny, ale to nie wystarczy. Meksyk bedzie miał kolejnego mistrza - twierdzi Sergio Diaz, co-manager Margarito.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maynard
Data: 01-09-2010 10:46:31 
żenada...
Polecam: http://sports.yahoo.com/box/news?slug=ki-margaritolicense082610

świetnie gość podsumował całą tę imprezę z Gipsem w roli głównej. "Please hold the bucket for me while I vomit."
 Autor komentarza: reserved
Data: 01-09-2010 19:46:41 
antonio obij filipińczyka! o niczym tak nie marzę,jak o tym by ujrzec porażke pac-mana
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.