MAIDANA GOTOWY NA WOJNĘ

Kilka dni temu DeMarcus Corley (37-13-1, 22 KO) zapowiedział w jednym z wywiadów, że 28 sierpnia Marcosa Rene Maidanę (28-1, 27 KO) czeka prawdziwa wojna. Na odpowiedź mistrza nie trzeba było długo czekać.

- Mam wiele szacunku do Corleya i uważam go za bardzo doświadczonego, ale również utalentowanego boksera. To jeden z takich zawodników, przeciwko którym nie można popełniać błędów, bo zostaną one natychmiast wykorzystane. Odgrażał się, że czeka mnie wojna, więc przygotowuję się właśnie na wojnę - powiedział tymczasowy champion federacji WBA w wadze junior półśredniej.

Maidana odniósł się również do internetowych wypowiedzi Amira Khana i jego trenera, Freddie Roacha, na temat swojej potencjalnej potyczki z Khanem - Ci ludzie to hipokryci. Wszyscy wiedzą przecież, że oni unikali mnie w zeszłym roku i specjalnie wybierali sobie takich rywali, którzy nie mają mocnego ciosu. Przed kamerą jednak zawsze są gotowi do walki ze mną - zakończył uszczypliwie Maidana.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: kabat0302
Data: 23-08-2010 21:38:31 
Maidana tę walkę wygra,ale chciałbym żeby w następnej walczył z Khanem o pas WBA i mam nadzieje że Amir no i oczywiscie roach nie będą się wymigiwali od tej potyczki...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.