JULIO NA PUNKTY

Jamaal Davis (12-7, 6 KO) w pierwszej minucie rzucił się na faworyzowanego Joela Julio (36-4, 31 KO), ale ten spokojnie przeczekał ten szturm, by po chwili samemu przejść do kontrataku. Kolumbijski puncher w czwartej, piątej i szóstej rundzie zyskał bardzo widoczną przewagę i kilkakrotnie, szczególnie prawymi podbródkowymi, wstrząsnął swoim rywalem.

Davis wyszedł jednak z ogromnych tarapatów i w ostatnich minutach prowadził już z Julio wyrównany pojedynek. Po ostatnim gongu wszyscy sędziowie typowali wygraną Joela w stosunku 97:93, 99:93 oraz 98:92.

Na ring wychodzą Michael Grant i Tomek Adamek...