SHAW: ANGULO MOŻE WALCZYĆ Z MARGARITO NAWET Z JEGO PLASTRAMI W RĘKAWICACH

Nie od dziś wiadomo, że promotora Gary'ego Shawa oraz jego podopiecznego, Alfredo Angulo (19-1, 16 KO), łączy coś więcej niż tylko zawodowe kontakty. Pięściarz przy każdej okazji powtarza, że traktuję swojego szefa bardziej jako ojca, Shaw natomiast przyjął kiedyś tego zawodnika pod swój dach. Teraz Gary chce znaleźć Alfredo jak najlepszą walkę, naturalnie za jak największe pieniądze.

- Alfredo Angulo może walczyć z każdym. Może to być Antonio Margarito, może być Miguel Cotto lub Julio Cesar Chavez Jr. Bardzo chcielibyśmy doprowadzić do pojedynku właśnie z Margarito. On mógłby nawet znów użyć tych substancji utwardzających w swoich bandażach. Nie poślemy nawet nikogo do szatni by sprawdzać tejpowanie dłoni - stwierdził odważnie Shaw.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tonka
Data: 06-08-2010 23:10:41 
Szacun dla Angulo!! To rzeczywiście "Pies" rozszarpujący przeciwników.
 Autor komentarza: eLSzabeL
Data: 07-08-2010 06:46:47 
NO trzeba przyznac ze chlopak ma pie...nięcie,, i odporny łeb nawet prze ciągle do przodu
 Autor komentarza: Daw
Data: 07-08-2010 11:19:39 
No fakt pasuje do niego ten przydomek "pies"jest agresywny i idzie cigle do przodu,a jak dorwie swa ofiare to juz nie puszcza.
 Autor komentarza: Crimson
Data: 07-08-2010 21:18:41 
Dziwne potraktowanie Angulo podczas (w sumie przed) gali Adamek-Arreola, potwierdza fakt, ze nadal jest zbyt lekcewazony, co dla mnie jest jakos niezrozumiale. Walka Angulo z Margarito napewno bylaby dla mnie duzo bardziej interesujaca niz Pacquiao-Margarito, chociaz zostaje przy tym, ze Margarito nie powinien juz nigdy dostac powaznej oferty
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.