JOEL JULIO PRZED ADAMKIEM

Joel Julio (35-4, 31 KO) powróci na ring 21 sierpnia w New Jersey w hali Prudential Center. Jest to najbardziej znany polskim kibicom boksu obiekt na świecie. Tam większość swoich walk za oceanem toczy Tomasz Adamek. Kolumbijczyk ma właśnie za zadanie rozgrzać publiczność przed wyjściem "Górala" i Michaela Granta. Rywalem 25-letniego pięściarza będzie Jamaal Davis (12-6, 6 KO).

Julio pomimo młodego wieku stoczył już wiele trudnych walk co jest typowe dla południowców, zwłaszcza w niższych kategoriach wagowych. Dwukrotnie bez sukcesu walczył o pas mistrz świata. W ostatniej walce został znokautowany przez Alfredo Angulo. "Perro" jest w tej chwili w kapitalnej dyspozycji, więc ta porażka w żadnym wypadku wstydu nie przynosi.

Osobę Joela Julio można potraktować jako dobry omen dla Tomasza Adamka, ponieważ także przed pojedynkiem z Arreolą walczył tuż przed naszym mistrzem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: maddog
Data: 24-07-2010 19:41:04 
Yersey????
 Autor komentarza: Melock
Data: 24-07-2010 19:47:07 

No proszę, powtórka z historii. Z Angulo miał trochę pecha, walczył dobrze aż ten jeden potężny prawy wszedł i po zawodach.

 Autor komentarza: Klimek
Data: 24-07-2010 20:07:08 
walczy przed Adamkiem bo jest z Main Events
 Autor komentarza: benwetz
Data: 25-07-2010 23:07:21 
Tak ładnie na nogach chodził z Angulo, ale broda do góry cały czas mu szła no i właśnie przez taki z pozoru niewielki błąd dostał raz w czape i już nie wstał :). To jest boks, tu trzeba pracować nad wszystkimi aspektami.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.