POWIETKIN Z SINIAKIEM PO SPOTKANIU Z KLICZKO

We Frankfurcie odbyła się konferencja prasowa dotycząca walki o mistrzostwo świata organizacji IBF, WBO oraz IBO między Władimirem Kliczko (54-3, 48 KO) a Aleksandrem Powietkinem (19-0, 14 KO). Jak informowaliśmy Was dzisiaj, grupie K2 Promotions nie udało się ściągnąć do Niemiec rosyjskiego pretendenta. Nie przeszkodziło to jednak Kliczce podbić Powietkinowi oka, tyle że … Rosjanin był zrobiony z kartonu, a siniak narysowany został czarnym flamastrem.

Po zakończeniu konferencji, Kliczko najpierw pozował do zdjęć z tekturowym Powietkinem, a następnie postawił go w bramce na murawie stadionu Commerzbank-Arena i zaczął strzelać w jego kierunku futbolówką. Raz udało mu się nawet trafić w głowę. Kiedy skończył swoją zabawę, przekazał zgromadzonym, że z manekinem mogą zrobić to, co tylko sobie zażyczą.

Przypomnijmy, że strona rosyjska absencję tłumaczy zapaleniem przegrody nosowej Powietkina, w związku z czym lekarze odradzili Rosjaninowi transatlantycki przelot do Niemiec z New Jersey, gdzie odbywa przygotowania do walki. Nie rozstrzygając tego, która ze stron ma rację i abstrahując od tego, co swego czasu wyprawiał David Haye, należy jednak zastanowić się, czy tego typu zachowanie przystoi tak szanowanej i lubianej osobie, jak Władimir Kliczko. Ciekawe, co na to starszy brat Witalij, obchodzący dzisiaj 39. urodziny.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: krzysiek34
Data: 19-07-2010 23:16:04 
A ja robilem sobie test na inteligencję i zabrali mi z konta 25zł. Nie popełniajcie takich błędów. A tak na marginesie to Władkowi taka wiocha a'la Haye nie przystoi.
 Autor komentarza: jerry
Data: 19-07-2010 23:17:47 
Tak , David pyskowal i w koncu uciekl wiec jemu nie mozna wybaczyc . Natomiast Wadimir chce walczyc wiec ...wybaczam mu prowakacje . Malo tego popieram osmieszanie tych tchorzy...
 Autor komentarza: Klimek
Data: 19-07-2010 23:32:05 
hahahaha ale jaja zabawny ten Kliczko nie ma co :D
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 19-07-2010 23:41:31 
Bracia K.od dluzszego juz czasu robia wszystko zeby bylo o nich glosno
Wcale bym sie nie zdziwil jakby Witalij pobil sie na konferencji z Walujewem.Ja jestem za
 Autor komentarza: pankracy
Data: 19-07-2010 23:42:35 
Powietkin cos sztywny na tych zdjeciach.Pewnie chłopak trochę zestresowany przed walką życia. :P
 Autor komentarza: Emilio
Data: 19-07-2010 23:43:40 
Kliczkowie nawet jak sobie jaja robia to maja przy tym klase ;-)
 Autor komentarza: KapralWiaderny
Data: 20-07-2010 00:33:27 
Dokładnie :) Powietkin osrał Włada,dziennikarzy i kibiców ale konfa i tak była jak widać z jajem :D
 Autor komentarza: odyniec
Data: 20-07-2010 08:03:30 
widze ze Kliczkom puszczaja nerwy bo sie musza ciagle prosic o rywali
 Autor komentarza: KidDynamite
Data: 20-07-2010 08:08:00 

"należy jednak zastanowić się, czy tego typu zachowanie przystoi tak szanowanej i lubianej osobie, jak Władimir Kliczko."

Panie Przemku,

Przystoi, nie przystoi - innej drogi nie ma. Bracia byli wystarczająco uprzejmi dla swoich dotychczasowych oponentów i jak na tym wyszli każdy widzi.

1. Haye vs Władymir - wykręcił się, miomo że za to co naopowiadał i zrobił, bracia powinni jemu urwać głowę.

2. Valujev vs Vitali - odrzucił propozycję walki za kwotę, za którą jeszcze nie walczył, Vito fatygował się specjalnie do niego do Rosji, żeby pogadać - paradoksalnie dopiero po nagraniu filmiku w którym publicznie nazwał go tchórzem otrzymał jakiś odzew.

3. Powetkin vs Władymir - skuteczne unikanie walki od 2 lat. Teraz gdy kontrakty zostały podpisane, Powetkin unika spotkania z Władymirem jak tylko może i chyba dąży właśnie do narzucenia mu sankcji przez IBF, co w konsekwencji przełoży się na brak walki. Co ciekawe, Powetkin oglądał w sobotę walkę Tua vs Barrett - nawet na zdjęciach Tomka z Atlasem w tle widać właśnie Saszę, bez zaczerwienionego nosa:). Natomiast w Poniedziałek jest już obłożnie chory. Po takiej zagrywce Włada, który znalazł sobie kartonowego Powetkina, odrzucając walkę narazi się nie tylko na sankcje ze strony IBF, ale również kpiny ze strony opinii publicznej i świata boksu.

Mam nadzieję, że Bracia zmienią trochę politykę w stosunku do swoich przeciwników, bo jak widać bycie dystyngowanym i na poziomie nie jest efektywne. Nie chodzi tutaj o mówienie, że zjedzą czyjeś dzieci czy chęć przelecenia czyjejś siostry (Lewis>Rahman), ale bardziej o właśnie tego typu zagrywki, tak żeby pretendenci unikając walk nie mieli do stracenia tylko kasy, ale również honor i dumę.

 Autor komentarza: Ania
Data: 20-07-2010 08:09:24 
Jakie nerwy ? Władek wyluzował się, bo wie, że nie ma nikogo kogo mógłby się obawiać. Dziś jest bokserem kompletnym i nie ma bata na niego. On jest mistrzem i nie musi o nic prosić. Za to odrobina fantazji i humoru jest jak najbardziej na miejscu :)) Skoro Powietkin nie stawił się na konferencję to Kliczko i tak go ściągnął :))
 Autor komentarza: odyniec
Data: 20-07-2010 11:28:45 
Wladek sobie z niego zakpil ale dopiero w ringu sobie z niego zakpi
 Autor komentarza: luger1410
Data: 20-07-2010 12:22:52 
Dla każdego boksera mającego nadzieję, na zagoszczenie na dłużej w ścisłej czołówce w HW, walka z braćmi Kliczko jest jak wyrok... Bolesny, upokarzający, a na dodatek spychający po walce na dalsze miejsca w rankingach. Nie dziwię się, że wokół walk z braćmi K , jest tyle cyrku i gry pozorów. Świadomość różnicy klas(sportowych) i nieuchronność porażki, spędza sen z powiek. Stąd walka z Albertem(a takich będzie więcej) i niekończąca się ucieczka Davida H! Mamy do czynienia z paradoksem. Bokserzy mozolnie budują rekordy i zdobywają coraz wyższe miejsca w rankingach, aby w chwili gdy mają (pozornie) w zasięgu ręki walkę o pas, nie podejmować jej. Sasza unikał tak długo jak mógł braci K. Valujev mając świadomość,że i tak nie ma większych szans, chciał zarobić na emeryturę. Davidek będzie uciekał, kombinował, aż w końcu zakończy karierę jako mistrz (papierowy) HW, nie walcząc z żadnym z braci K... Pozostaje mieć nadzieję, że Adamek w 2011 podejmie rękawice i bez względu na wynik, odnoszę wrażenie, że wstydu nam nie przyniesie!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.