CORY SPINKS W KŁOPOTACH

Mistrz świata federacji IBF w kategorii lekko średniej, 32-letni Cory Spinks (37-5, 11 KO), został surowo potraktowany przez amerykański wymiar sprawiedliwości po tym, jak jadąc pod wpływem alkoholu roztrzaskał swój samochód w Vero Beach na Florydzie.

Syn legendy wagi ciężkiej Leona Spinksa, został skazany na karę 12 miesięcy więzienia w zawieszeniu, 200 godzin prac społecznych, 500 dolarów grzywny, plus pokrycie kosztów procesu sądowego, a także 4000 dolarów na rzecz fundacji walczącej z alkoholizmem.

Walczący z odwrotnej pozycji pięściarz z Saint Louis, na ringu bokserskim nie pojawiał się przez ponad rok. Zbyt dużo wolnego czasu, jak widać nie wpływa zbyt pozytywnie na ‘Next Generation’. Na szczęście mimo problemów z prawem, Spinks wraca między liny już w sierpniu. Na ringu w swoim rodzinnym mieście skrzyżuje rękawice z Corneliusem Bundrage (29-4, 17 KO). Na tej samej gali w walce wieczoru wystąpi król federacji WBC i IBF w kategorii junior półśredniej Devon Alexander (20-0, 13 KO), który zmierzy się z Andreasem Kotelnikiem (31-3-1, 13 KO), a w kategorii półciężkiej niepokonany właściciel pasa IBF Tavoris Cloud (20-0, 18 KO), zawalczy z ringowym weteranem Glenem Johnsonem (50-13-2, 34 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: eLSzabeL
Data: 12-07-2010 12:54:44 
SUrowo?Pijani kierowcy powinni dostawac z 2 miechy wiezienia jak kogos oczywiscie nie uszkodza bo wtedy wiecej dla pokory.Powinien dostac z 2 miechy puszki pijani kierowcy mogą zabic np male dziecko idące chodnikiem lub kobiete w ciązy.PiJANI KIEROWCY TO BANDYCI
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.