TOMASZ ADAMEK Z CHICAGO

Tomasz Adamek (41-1, 27 KO) przyleciał wczoraj do Chicago, aby odebrać prestiżową nagrodę imienia Muhammada Ali. Polak już 21. sierpnia stanie w ringu z wysokim Michaelem Grantem (46-3, 34 KO), a po wygranej będzie czas na eliminator w listopadzie, najprawdopodobniej z Samuelem Peterem (34-3, 27 KO). Z okazji wizyty w Wietrznym Mieście, "Góral" udzielił wywiad Radiu 1030 w Chicago, który prezentujemy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: bubell
Data: 29-06-2010 02:56:13 
No wkoncu Iazbelka "in the House" Serdecznosci!!
 Autor komentarza: psychox
Data: 29-06-2010 03:02:28 
Swoj chlop, a kolezanka prowdzaca ma seksowny glos! :-)
 Autor komentarza: KidDynamite
Data: 29-06-2010 07:31:30 

Peter... to będzie horror i emocje dużo większe niż z Arreolą. Do zyskania wiele, do stracenia wszystko. Jeżeli Tomek wygra stanie się niekwestionowanym pretendentem do każdego z pasów, pretendentem, który dostanie title shot nie dzięki układom, pokonaniu kilku bolców i trafieniu z terminem na mistrza, tylko dzięki swojej pracy, mozolnym wspinaniu się w rankingach i wygrywaniu walk z niezwykle niebezpiecznymi rywalami.

Emocje jakie towarzyszyły walce z Arreolą były niesamowite - z Peterem będą dwa razy większe. Tomek ma wystarczające umiejętności żeby zamęczyć i wypunktować drewnianego pod względem technicznym Petera, jednak to typ boksera niebezpiecznego przez 12 rund. Mam nadzieję, że do walki dojdzie, bo będzie to hit.

 Autor komentarza: Razparuk
Data: 29-06-2010 08:00:11 
Przede wszystkim ta Pani przeprowadziła WYWIAD...naprawdę szacunek.
Warsztat zawodowy znacznie lepszy niż dużej części uznanych polskich "ekspertów"...była przygotowana i bardzo umiejętnie łączyła wątki i dała się wypowiedziec Tomkowi.
Tomek po prostu to fajny gość..." jeszcze nie zgłupiałem, więc jest dobrze"...co tu dalej komentować? :)
No Peter to będzie masakra...ale wg.mnie do 4-5 rundy potem to już tylko lucky punch mu pozostanie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.