TYSON FURY BEZ TRENERA

Już w najbliższy piątek brytyjski ciężki Tyson Fury (10-0, 8 KO), ponownie skrzyżuje rękawice z Johnem McDermottem (25-6, 16 KO). W ich wcześniejszym pojedynku, który odbył się 11 września 2009 roku, ogłoszono kontrowersyjną wygraną Tysona, co wzbudziło wiele sprzeciwów. Piątkowy rewanż, jest zarazem oficjalnym eliminatorem do walki o tytuł mistrza Wielkiej Brytanii wagi ciężkiej.

Tymczasem okazuje się, że bokser z Manchesteru, który wcześniej zasłynął między innymi niefortunną próbą znokautowania samego siebie, już od trzech tygodni przygotowuje się do walki bez trenera. Długoletni szkoleniowiec Brian Hughes zakończył współpracę z samozwańczym przyszłym mistrzem świata królewskiej kategorii. Aktualnie Tyson przygotowuję się pod okiem swojego wujka Hughie w Lancaster.

- Ciągle uważam, że on może być w przyszłości mistrzem świata- stwierdza były trener Hughes. – Jednakże jeżeli jesteś coraz starszym człowiekiem, tak jak ja, to szybko tracisz cierpliwość, a uwierz mi potrzebujesz jej naprawdę dużo, jeżeli pracujesz ciągle z młodymi pięściarzami. Problem był ze mną, a nie z nim. On robił wszystko co mu kazałem. Rozstajemy się w przyjaźni.

Jak wypadnie Fury w na piątkowej gali w Brentwood? Czy w końcu udowodni wszystkim tym, którzy wątpią w jego zdolności pięściarskie, że się mylą?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Olaf
Data: 23-06-2010 00:19:24 
O tym kolesiu pisze się więcej niż o niektórych mistrzach świata, a jest on dopiero na początku swojej kariery. Rozumiem, że jest słynny dzięki swojemu słynnemu ciosowi we własną szczękę ale żeby się od razu tyle o nim rozpisywać?
 Autor komentarza: KOSTROMA
Data: 23-06-2010 10:35:12 
Olaf racja w 100%
 Autor komentarza: odyniec
Data: 23-06-2010 12:22:12 
obchodzi mnie on tyle co Kasia Cichopek
 Autor komentarza: unlocer
Data: 23-06-2010 13:46:20 
Teraz z wujkiem podobno trenuje proste na własną szczękę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.