BRADLEY, ALEXANDER, JUDAH I SOTO W TURNIEJU?

Golden Boy Promotions jest winne upadku pomysłu zorganizowania miniturnieju w kategorii junior półśredniej. Promotorzy Amira Khana (23-1, 17 KO) i Juana Manuela Marqueza (50-5-1, 37 KO) nie zgodzili się na udział swoich pięściarzy w zaproponowanym przez Gary'ego Shawa projekcie, ale idea bardzo przypadła do gustu Kevinowi Cunninghamowi - trenerowi Devona Alexandra (20-0, 13 KO).

UPADŁ POMYSŁ TURNIEJU W JR. PÓŁŚREDNIEJ >>

- Zapoznałem się z propozycją Gary'ego Shawa i pomysł bardzo mi się spodobał. Turniej w limicie do 140 funtów to świetny pomysł, ale nie wydaje mi się, by jego zorganizowanie było możliwe. Jeśli Golden Boy nie chce wziąć udziału, to musimy zaproponować coś innego. Bradley mógłby zmierzyć się z Zabem Judah, a Devon z Humberto Soto. Potem zwycięzcy zawalczyliby o pasy WBC, IBF i WBO. Judah wciąż wyzywa do walki wszystkich mistrzów, a Soto ma podobno problemy z utrzymaniem wagi. Dlaczego mieliby się nie zgodzić? - pyta Cunningham.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 17-06-2010 10:45:56 
Wlasnie ta kategoria zdaje sie byc teraz bardzo mocno obsadzona!!..Mamy zdolnego i mlodego Amira Khana, swietnego mlodego wilczka Devona Alexandra, cwanego Bradleya, wojownika Katsidisa i punczera Mirande..Gdzies tam jeszcze jest niezly technik Kotelnik i Judah, ktory jednak w moim odczuciu wobec tak silnej konkurencji to nie ma co tu szukac..W tek kategorii o ile pamietam boksowal takze SP Valero..Wysyp tak dobrej klasy piesciarzy powinien byc pierwszym powaznym sygnalem dla Paco i Floyda zeby zaczeli oni myslec o emeryturach..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.