ACOSTA DEMOLUJE MOSESA

Miguel Acosta (27-3-2, 21 KO), dotychczasowy posiadacz pasa Interim, został pełnoprawnym mistrzem WBA w kategorii lekkiej. Ubiegłej nocy mocno bijący Wenezuelczyk w szóstej rundzie znokautował niepokonanego wcześniej Paulusa Mosesa (25-1, 17 KO). Pojedynek odbył się w Kalahari Sands Hotel w Windhoek (Namibia).

- Trafiłem go lewym sierpowym i po kolejnym uderzeniu z prawej ręki, on padł na deski. Widziałem, że próbował wstać, ale nie mógł. Nogi odmawiały mu posłuszeństwa. Chciałbym spotkać się z prezydentem. Przyniosę mu podpisane rękawice i chcę, zobaczyć się z nim w ciągu kilku najbliższych dni. Potrzebuję wypoczynku, przez dziesięć miesięcy nie wychodziłem z sali treningowej - powiedział po walce 32-letni Acosta.

- Nie mamy żadnej ważnej umowy. Nic nie łączy nas z Don King Promotions. Nie podpisaliśmy żadnego kontraktu, bo Miguel nic by na tym nie zyskał. Przez kilka najbliższych dni będziemy czekać na oferty - oświadczył Oscar Acosta, ojciec i manager nowego mistrza WBA w limicie do 135 funtów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.