OBÓZ KATSIDISA: ROACH NIE RZUCI KHANA NA POŻARCIE

Brendon Smith, szkoleniowiec tymczasowego mistrza WBO wagi lekkiej - Michaela Katsidisa (27-2, 22 KO), uważa, że planowany na 31 lipca pojedynek z Amirem Khanem (23-1, 17 KO) nie dojdzie do skutku. Smith zdradza, że jego podopieczny był brany pod uwagę jako rywal dla debiutującego w Stanach Brytyjczyka, ale Freddie Roach, w obawie o swego zawodnika, odrzucił ofertę.

- Naprawdę nie wierzę w to, że ta walka się odbędzie. Amir zbyt wiele ryzykuje i nie sadzę, by na tym etapie chciał pojedynku z Michaelem. Khan miał bić się z Katsidisem w swoim debiucie za Oceanem, ale Freddie Roach nie chciał o tym słyszeć i wolał wybrać kogoś niegroźnego, jak Paulie Malignaggi. Rozmawiałem z Richardem Schaeferem i on jest zainteresowany taką potyczką. W Wielkiej Brytanii nie byłoby wiekszego widowiska. Czy Michael może ustrzelić hat-tricka? Tak. Czy walka może dojść do skutku? Nie sądzę. Po zwycięstwie nad Mitchellem kontaktowałem się z Mickiem Hennessy, managerem Murraya. On twierdzi, że na pojedynek z jego podopiecznym przyjdzie 20,000 ludzi w Manchesterze. Sam Murray bardzo chce tej walki i twierdzi, że jest lepszy od Mitchella. To jego opinia, Michael nie ma nic przeciwko, bo uwielbia bić się w Anglii. Jeżeli oferta będzie kusząca, to chętnie wrócimy na Wyspy. Wszystko zależy od nich - twierdzi Smith.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Doppe
Data: 29-05-2010 15:48:50 
Khan przez KO
Katsidis moze i jest wojownikiem,ale wlasnie tacy traca nad soba panowanie i koncentracje gdy zostaja obijani,a wtedy jeden mocny khana i KO.
 Autor komentarza: Elesshar
Data: 29-05-2010 19:42:22 
Wg. mnie Katsidis by mógł wygrać, bo ma w moc w łapie i ma również szybkie ręce i twardy łeb. Khan, ze swoją podejrzaną szczęką miałby ciężko. Słabością Michaela jest to, że jak jest w swojej furii to uderza bardzo chaotycznie.
 Autor komentarza: esox
Data: 29-05-2010 21:55:30 
Jeżeli Amirek jest taki mocny to niech po prostu wyjdzie do Katsidisa. Po mojemu nic z tego nie będzie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.