CONCEPCION: MUSZĘ ZNOKAUTOWAĆ LOPEZA

10 lipca w Coliseo Jose Miguel Agrelot w Hato Rey (Portoryko) Bernabe Concepcion (28-3-1, 15 KO) stanie przed drugą szansą wywalczenia pasa WBO w kategorii piórkowej. Rywalem młodego Filpińczyka będzie notowany w czołówkach wszystkich rankingów P4P Juan Manuel Lopez (28-0, 25 KO).

- Do zwycięstwa niezbędna będzie szybkość i dobra praca nóg. Będziemy walczyć na jego terenie, ale to dla mnie nie problem, bo nie ma wielkiej różnicy między Filipinami a Portoryko. Przyzwyczaiłem się do wyjazdowych walk. Jestem realistą, muszę go znokautować, by odebrać mu pas. Juan Manuel Lopez to niebezpieczny puncher, ale ja go zatrzymam - zapewnia "The Real Deal".

Nad przygotowaniem Concepciona czuwać będzie znakomity Freddie Roach. 22-letni Filipińczyk będzie miał do dyspozycji ten sam team, z którym od lat trenuje Manny Pacquiao (51-3-2, 38 KO).

- Moim trenerem jest Roach, pracują z nami ci sami ludzie, którzy od lat są z "Pacmanem". Będę mógł korzystać z pomocy Buboya Fernandeza. 10 lipca wyjdę do ringu w życiowej formie. Chcę odebrać mu tytuł mistrzowski, a walki poza Filpinami, jak już mówiłem, nie są dla mnie żadnym problemem. Dwa razy biłem się w Meksyku, osiem razy w Stanach, więc Portoryko niczym mnie nie przeraża. W ringu będę tylko ja i on - powiedział Concepcion.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.