SHAW: CINTRON, MARGARITO, MAYORGA, COTTO DLA ANGULO

Gary Shaw wciąż szuka odpowiedniego rywala dla Alfredo Angulo (18-1, 15 KO). 27-letni Meksykanin 17 lipca zmierzy się z Joachimem Alcine (32-1, 19 KO), ale myśli opiekuna jego kariery wybiegają już znacznie dalej. Marzeniem promotora jest doprowadzenie do konfrontacji "Perro" z negatywnym bohaterem ostatnich kilkunastu miesięcy - Antonio Margarito (38-6, 27 KO). Pojedynek prezentujących podobne style meksykańskich wojowników miałby się odbyć w Los Angeles (Kalifornia).

- W tej chwili Alfredo jest jednym z najbardziej efektowych pięściarzy w zawodowym boksie. Ma całe mnóstwo możliwości. Chce rewanżu z Cintronem, ale równie chętnie wyszedłby do ringu z Mayorgą. Zmierzyłby się z każdym. Marzy mi się jego walka z Margarito w Staples Center w Los Angeles. Niedługo poznamy zwycięzcę starcia Cotto-Foreman, a to byłby przecież kolejny kandydat. Jak już mówiłem, Angulo ma bardzo wiele opcji - zapewnia Shaw.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hammer5
Data: 24-05-2010 08:59:51 
To świetny zawodnik i walka z każdym z w/w oponentów byłaby dobrym widowiskiem. Angulo ma twardy łeb, serce, charakter i odpowiednie argumenty w rekach.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.