KTO DLA TOMKA?

Redakcja, Informacja własna

2010-05-17

Tomasz Adamek (41-1, 27 KO) czeka na wieści dotyczące jego następnej walki, jednak póki co cieszy się z wygranej Krzysztofa Włodarczyka - Niestety nie oglądałem walki. W stanach nikt jej niestety nie pokazywał. Słyszałem tylko, bo nawet nie czytałem jeszcze prasy ani komentarzy, że Krzysiek wygrał. Jestem Polakiem i bardzo się cieszę, bo kolejny pas zostanie w Polsce. Serdecznie gratuluję Krzyśkowi.

"Góral" zapowiedział już, iż kolejny pojedynek stoczy w sierpniu, niestety cały czas nie wiadomo jeszcze kto stanie naprzeciw niego - Właśnie Zyggi negocjuje wraz z naszym adwokatem kolejnego przeciwnika dla mnie. Mamy już kilka ciekawych  propozycji. W tej chwili trwają negocjacje i prawdopodobnie będzie coś więcej wiadomo we wtorek lub środę.

Jak dowiedziała się redakcja BOKSER.ORG, w grę wchodzą jednak takie nazwiska jak Roy Jones Jr, Hasim Rahman, Evander Holyfield i Samuel Peter, ale ten ostatni miałby być opcją już na kolejną walkę, która stanowiłaby oficjalny eliminator do jednej z czterech najważniejszych federacji.