MITCHELL POPIERA MAYWEATHERA

Brytyjski lekki, Kevin Mitchell (31-0, 23 KO) stwierdził ostatnio, że popiera Floyda Mayweathera w sprawie badań antydopingowych. Mitchell uważa, iż dla każdego pięściarza, mającego czyste sumienie takowe testy nie powinny być żadnym problemem.

- Wydaję mi się, iż pomysł Mayweathera jest bardzo dobry. Jeśli ktoś boi się testów antydopingowych, pojawia się podejrzenie, że nie jest do końca czysty. Nie rozumie tłumaczeń Pacquaio, który mówi, że pobranie krwi go osłabia - powiedział Brytyjczyk. Mitchell dodał również, że w jego opinii brytyjscy bokserzy nie biorą sterydów, lecz nie jest przekonany co do czystości amerykańskich pięściarzy.

- Myślę, że Amerykanie robią to od lat, dlatego ich bokserzy ciągle zmieniają kategorie wagowe na wyższe. Nie możliwe jest, aby przejść od wagi muszej do półśredniej. Popatrzcie na Joe Calzaghe i Ricky Hattona, oni zawsze walczyli w swoich naturalnych kategoriach - zakończył Mitchell.


 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: barteksz300
Data: 10-05-2010 19:07:17 
A ja poprostu Myśle że MITCHELL chce sie poprostu upodobnic Floydowi. ostatnio ma cięty jezyk , i w ogule co Floyd To i ON.
 Autor komentarza: McCall
Data: 10-05-2010 19:13:20 
Piękne powiedziane, ciekawe tylko jak wymieniony przez niego Hatton zbijał co walkę po 20 funtów do welter, zapewne zupełnie bez wspomagaczy i ciężką pracą :)
 Autor komentarza: dugen
Data: 10-05-2010 20:45:33 
Mitchell w porównaniu do Pacquaio jest Mr Nobody. Śmieszy mnie szczekanie takich kundli, rozumiem Floyd, Mosley którzy coś osiągnęli, są ikonami boksu. Ale te jego wywody o brytyjskich bokserach ? Na razie to oni umieją tylko jadaczką szczekać a Pacquaio jest czysty nikt mu jeszcze niczego nie udowodnił!
 Autor komentarza: odyniec
Data: 11-05-2010 07:21:01 
czyli z jego wypowiedzi wynika ze angoli nie trzeba testowac a amerykanow koniecznie a to ze Fatton i Joe nie zmieniali kategorii to czego to dowodzi? ze im sie nie chcialo co najwyzej
 Autor komentarza: Crimson
Data: 11-05-2010 14:18:23 
Panie Mitchell slyszalem, ze FLoyd od kiedy stracil wiekszosc swojego majatku stal sie niezwykle skąpy nie ma wiec po co oblizywac jego czarnych posladkow
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.