SANDRA RYBAKOWSKA PO RAZ 3

Marcin Zalewski, Gruchała Team

2010-05-08

Dwa złote, jeden srebrny i jeden brązowy medal - to końcowy bilans występu czterech przedstawicielek Boxing Team Chojnice podczas Mistrzostw Polski Juniorek w Boksie. Podczas piątkowych walk finałowych Monika Stoltmann już w pierwszej rundzie pokonała swoją rywalkę Ilonę Misiak (Hetman Zamość), zdobywając w ten sposób złoto Mistrzostw Polski.

Kolejny złoty medal wywalczyła Sandra Rybakowska, która wygrała pojedynek z Sylwią Pel (Carbo Gliwice) 4:4 i małymi punktami 3:2, zostając po raz trzeci z rzędu Mistrzynią Polski. Srebrny medal dołożyła jeszcze Patrycja Danielewska po walce z aktualną v-ce Mistrzynią Europy Katarzyną Krukowską (MOSM Tychy), przegrywając 4:0.

Podczas wcześniejszych walk turnieju, Joanna Zabrocka zdobyła brązowy medal, przegrywając w walce o finał z Patrycją Sell (Skorpion Szczecin). Cztery zawodniczki i cztery medale, które przekładają się na dwa tytuły Mistrzyń Polski oraz jeden vice, to ogromy sukces klubu z Chojnic.