ZACZĘŁO SIĘ BOKSERSKIE ODLICZANIE

Zaczęło się bokserskie odliczanie w Kalifornii - „Adamek proszę cię - bij się ze mną!”.

Zamiast otwartego treningu Chrisa Arreoli i Tomka Adamka w samym centrum Miasta Aniołów, tuż  przed salą Los Angeles Lakers,  były niekończące się wywiady, a ring pozostał pusty bo lało jak z cebra. „Jakby padało jeszcze mocniej, to bym mógł pokazać dziennikarzom, jak się podciągnąłem z pływania” – mówił „Góral”. Pływaniem Tomek nie musiał się wykazywać, ale cierpliwością na pewno bo w restauracji ESPN był kolejno przesłuchwanym przez siedmiu kolejnych dziennikarzy prasy, radia i telewizji.

Ring z czasów „Papy Stamma”

Zanim ekipa „Adamek Team” wybrała się  z Ontario do Los Angeles, gdzie 40 mil można jechać godzinę albo – w zależności od korków – nawet trzy  - ekipa pojechała na lekki trening. Roger Bloodworth nie chciał niczego daleko od hotelu, więc wspólnie z Joelem Julio pojechaliśmy do  Mt. Zion Gym czyli typowej małej salki południowej Kalifornii zrobionej w... przebudowanym garażu. Kiedy wszedł tam mistrz świata dwóch kategorii wagowych, dojście do ringu blokowały dwie, może 15-letnie dziewczyny uczące się boksu i kilku bardzo mało zaawansowanych amatorów, którzy dosłownie zamarli widząc znanego im boksera. Tomek wpasował się na rozciąganie gdzieś pomiędzy kilka worków treningowych i starą szafkę na ubrania, wychodząc na ring na sześciorundową walkę z cieniem. Roger śledził każdy jego, ale z uwagami poczekał do piątej rundy. „Podobało mi się to co zobaczyłem. Adamek jest świeży, nie traci na niepotrzebne ruchy energii,  liczba uderzeń na rundę jest taka jakiej chcieliśmy. Jestem spokojny” – skomentował Bloodworth.

„Czuję się dobrze, ale ring musiał być z czasów młodości Papy Stamma. Do tego taki twardy, że czułem każdy krok, tak jakbym skakał po gołych deskach” – dodał „Góral”.

„Adamek, proszę cię – bij się ze mną!”

Skakania po ringu, z powodów opisywanych we wstępie, nie było w centrum Los Angeles. Najbardziej zadowolony był z tego trener Bloodworth, który ma jasno określone podejście do promowania walki. „Ja bym tego zakazał, bo to nic nie daje. Jak trenowałem Fernando Vargasa przed walką z Felixem Trinidadem, to ojciec zakazał Felixowi wychodzić z pokoju. Trinidad pojawił się tylko na ważeniu przez pięć minut, co nie przeszkodziło mu natłuc Fernando” – mówił trener Tomka, znany z tego, że nie ma dla niego rzeczy ważniejsze niż dobro jego pięściarza.

Słuchając tego, co dziennikarzom mówił  we wtorek w Los Angeles i przez ostatni tydzień w wywiadach Chris Arreola, nie można oprzeć się wrażeniu, że „Koszmar” robi wszystko, by sprowokować Adamka nie do boksu, ale bijatyki. „Będę prosił Adamka, żeby się ze mną bił” – powiedział Arreola dziennikarzowi „Ringu” i HBO  Dougowi Fischerowi, który zripostował: „Chyba nie oczekujesz od Polaka, żeby walczył tak, jak tobie będzie wygodniej?”. Kiedy zapytałem Fischera i jednego z najlepszych pięściarskich speców w Stanach, członka Bokserskiej Galerii Sław, Johna Beyrooty, czy to jest jedyny sposób na to, by to Arreola triumfował w sobotniej walce, oboje przytaknęli bez wahania. „Jeśli Adamek będzie walczył tak jak mówi, Arreola w siódmej rundzie będzie prosił o łaskę. On był zmęczony bijąc się z wolno ruszającym się Kliczką. To prawda, że Witalij tłukł Chrisa lewym prostym i go męczył, ale Adamek może go wymęczyć jeszcze szybciej i skuteczniej zmianą pozycji. Nie wierzę w metamorfozę kogoś, kto nigdy nie miał kondycji w  kogoś, kto może biegać jutro w maratonie” – mówił Beyrooty.

W drodze powrotnej, z twarzy Bloodwortha uśmiech nie schodził ani przez chwilę. „Jutro nikomu Adamka nie pokaże, może przejedziemy  się w góry dla relaksu. W czwartek kwadrans na ważenie, w piątek i w sobotę znowu nie dam nikomu go męczyć. Odpoczywamy i odliczamy czas do walki. Zostało dokładnie 96 godzin” – mówił spoglądając na swojego, zawsze z nim obecnego „iphone’a”.

Przemek Garczarczyk z Ontario
garnekmedia.blogspot.com

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: odyniec
Data: 21-04-2010 10:48:51 
bla bla bla bla bla bla
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 21-04-2010 10:49:03 
Wszyscy już odliczają minuty do walki !!

Tomek mimo iż jesteśmy daleko od ringu to sercami jesteśmy z Tobą !!

Powodzenia !!
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 21-04-2010 10:51:07 
odyniec jak zwykle masz nie wiele do powiedzenia...

tu walka nie jest o pas a emocje już na 3 dni przed walką sięgają zenitu, co w przypadku Twojego ulubieńca Krzysia "Rudego" włodarczyka który niby ma walczyć o pas nie wzbudza żadnego zainteresowania i emocji...
 Autor komentarza: Niezapominajek
Data: 21-04-2010 10:52:23 
Ale będzie stres. Oglądam walki tego Arreoli i normalnie to jest zwierzak. Nie można go tylko głaskać tymi ciosami bo on założy sobie że może i przyjmie parę tych ciosików ale sam pójdzie do przodu ze swoimi sierpami.

Adamek jako mistrz international wejdzie drugi do ringu ?
 Autor komentarza: Laik
Data: 21-04-2010 10:53:56 

Adrenalina się udziela,dawno nie byłem tak podekscytowany walką.TOMEK DO BOJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 21-04-2010 10:55:36 
Autor komentarza: Niezapominajek
Data: 21-04-2010 10:52:23
"Adamek jako mistrz international wejdzie drugi do ringu ?"

nic o tym nikt jeszcze nie mówił, ale ja zakładam że tak, bo mimo iż w wadze ciężkiej jest nowy, ale jako bokser jest nie porównywalnie bardziej utytułowany od Chrisa.
 Autor komentarza: mefius1
Data: 21-04-2010 11:03:18 
a za plecami już czai się Magic Johnson ;)

Tomek, ręce wysoko i oczy dookoła głowy!
 Autor komentarza: Sake1986
Data: 21-04-2010 11:05:43 
jejajej ja to juz nie wyrabiam z emocjami, nie moge sie doczekac i trzymam kciuku ;)
 Autor komentarza: Undercover
Data: 21-04-2010 11:06:02 
coś się wydarzy w 9 rundzie , zobaczycie ; )
 Autor komentarza: KidDynamite
Data: 21-04-2010 11:19:22 

Już chyba nic nowego nie można napisać na temat ewentualnego przebiegu tej walki... pozostaje tylko czekać do ważenia.
 Autor komentarza: dzzem
Data: 21-04-2010 11:19:44 
odyniec jestes uposledzony
 Autor komentarza: odyniec
Data: 21-04-2010 11:22:58 
GoldenBoy
ty masz za to duzo do powiedzenia

Autor komentarza: GoldenBoy Data: 21-04-2010 10:49:03
Wszyscy już odliczają minuty do walki !!

Tomek mimo iż jesteśmy daleko od ringu to sercami jesteśmy z Tobą !!


typowo fachowy komentarz

Ps niewiele piszemy łącznie
 Autor komentarza: odyniec
Data: 21-04-2010 11:23:56 
ooo odwał sie marmolada mistrz intelektu z kolejnym fachowym komentem
 Autor komentarza: Mario1977
Data: 21-04-2010 11:25:47 
Ja mam tylko nadzieję, że Tomek będzie szybki przez całą walkę bo to może trwać 12 rund i będzie trzeba być maratończykiem. To że Tomek nie może iść na bijatykę to wie każdy, ale z drugiej strony samymi lewymi walki może nie wygrać "na wyjeździe". Myślę że co jakiś czas powinien spróbować pociągnąć Chrisa z prawej. A nóż coś wejdzie na punkt jak z Banksem, a wtedy to nie ma znaczenia kto to będzie bo padnie na pewno na chwilę. A później... No cóż. Zobaczymy :-)
 Autor komentarza: KidDynamite
Data: 21-04-2010 11:29:12 

To już chyba tradycja, że jak pojawia się temat o Adamku lub o Haye to zaraz jest wojna, wyzwiska, itp. :)
 Autor komentarza: mefius1
Data: 21-04-2010 11:39:10 
deko to dziwne, że tuż przed walką o tak dużym znaczeniu, z tak silnym przeciwnikiem, trenerzy organizują Adamkowi trening w garażu. zwłaszcza, że jeśli podłoga rzeczywiście zupełnie nie amortyzuje, to Tomek najzwyczajniej może doznać kontuzji - a to byłoby najgłupsze co mogłoby się mu teraz przytrafić.

czepiam się?
 Autor komentarza: glaude
Data: 21-04-2010 11:47:06 
@KidDynamite
Zgadza się, a tradycję trzeba kultywować ;)

Prawda jest taka, że dla jednego i drugiego to jest walka o być albo nie być w HW. Któryś utrzyma się w czołówce, a któryś nie- bo w remis nie wierzę :)

Jestem więc pewien, że obaj dadzą z siebie wszystko. Chris nawet do Vitka się tak nie odchudził- a to świadczy o tym, jak boi się Adamka.

Walka może nie będzie ładna, ale na pewno piekielnie emocjonująca.

"Oj będzie się działo" :D
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 21-04-2010 11:48:25 
Odyniec a co fachowego można napisać pod postem tego typu ???
Weź się trochę zastanów co piszesz...
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 21-04-2010 11:50:48 
Autor komentarza: odyniec
Data: 21-04-2010 11:22:58

typowo fachowy komentarz


może to nie miał być fachowy komentarz tylko znak dla Tomka że kibice już żyją jego pojedynkiem i są z nim ??
Pomyślałeś o tyn ??

 Autor komentarza: MARIUSZDZY
Data: 21-04-2010 11:58:10 
Powodzenia Tomek trzymam kciuki i normalnie aż ciary mi przechodzą na myśl o twojej walce pozdrawiam.......
 Autor komentarza: KidDynamite
Data: 21-04-2010 12:01:30 
Glaude,

Prawda odnośnie tego co piszesz. Walka z Tomkiem dla Chrisa jest dużo ważniejsza niż ta z Vitkiem (mimo tego, że tam był tytuł do zgarnięcia..). Wychodząc do walki z Kliczko był niepokonanym prospektem w USA z jednym z najlepszych bilansów walk kończonych przed czasem, walczył u siebie i wydaje mi się, że nie dopuszczał myśli o przegranej. Na ważeniu pewny siebie, pełen luz, kamizelka kuloodporna na ważeniu i ogólnie jaja sobie robił. Pamiętam minę jaką zrobił jak Kliczko wszedł bez koszulki i stanął koło niego:)) Arreola w sekundzie zrobił się malutki:)) kiedy obok lekko otłuszczonego Chrisa stanął dwumetrowy wyrzeźbiony gladiator (filmik chyba na youtube gdzieś jest).

Z Adamkiem to inna bajka:

1. Walczy z dwukrotnym mistrzem świata dwóch niższych kategorii, który stawia dopiero pierwsze kroki w ciężkiej i co trzeba przyznać nie p**doli się w tańcu i wyzywa na pojedynek Chrisa dając mu do zrozumienia na konferencjach, że robi swoje i on stoi tylko na jego drodze.
2. Walczy po raz drugi z rzędu u siebie i po raz drugi przegrać nie może.
3. Coraz częściej pojawiają się spekulacje (docinki dziennikarzy) na temat jego wagi, a on sam (co było widać w wywiadach) reaguje już dosyć nerwowo na tego typu uwagi.
4. Przegrana oznacza znaczny spadek w rankingach i przerwę lub obijanie kelnerów i mozolna wspinaczkę spowrotem.
5. Tak napradę w swojej karierze walczył z 1 klasowym rywalem, który obił go niemiłosiernie, jeśli przegra z następnym dobrym bokserem mit Chrisa-wielkiego prospekta HW w USA może prysnąć.

 Autor komentarza: Diavulo
Data: 21-04-2010 12:11:09 
Tomasz dasz rade,powodzenia!!!!w sobote będzie po spaniu!
 Autor komentarza: odyniec
Data: 21-04-2010 12:17:05 
GoldenBoy
ja doskonale rozumiem czemu to napisales i normalnie nic bym ci nie powiedzial ale skoro tobie nie chcialo sie zastanowic dlaczego ja napisalem to co napisalem to ...

napisalem bla bla bla bo wszystkie wywiady i teksty o tej walce o 2 tyg zawieraja to samo i nic w zasadzie nie wnosza i byl to komentarz odnosnie samego artykulu a nie twojego ulubienca
poprostu meczy mnie juz to gadanie przed walka i czekam na samą walke
 Autor komentarza: ojciecchrzestny
Data: 21-04-2010 12:18:13 
tylko i zawsze na wszystkie walki Gołoty czekałem do rana...
ale tym razem na walke adamka tez poczekam...
kurwa juz sie nie moge doczekac...!pomimo ze nie ukrywam niecheci do naszego rodaka
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 21-04-2010 12:28:54 
Powiem ze dawno nie bylo w boksie takich emocji;))..Walka na pewno bedzie niesamowita..Pierwszy naprawde dobry pojedynek wagi ciezkiej od dlugiego czasu..Rywale sa tak samo grozni..Nie ma jakis duzych dysproporcji pomiedzy warunkami fizycznymi..Naprawde moze tu sie wydarzyc wszystko!!!..Stawiam na wygrana Adamka, badz dyskwalifikacje Chrisa..
 Autor komentarza: Luton
Data: 21-04-2010 12:36:59 
dlaczego ważenie jest w czwartek ??
 Autor komentarza: KidDynamite
Data: 21-04-2010 12:37:44 
Autor komentarza: Luton Data: 21-04-2010 12:36:59 dlaczego ważenie jest w czwartek ??

To ukłon w stronę Chrisa :)))
 Autor komentarza: ZIBI
Data: 21-04-2010 12:38:10 
ja stawiam na Arreole przez KO w pierwszej części walki, ale chetnie wejdę na strone w niedziele lub poniedziałek żeby przyznać sie do błędu.
A tak na marginesie to jechanie po Chrise poprzez nazywanie go prymitywem świniakiem spaślakiem cepiarzem wołem i co tam jeszcze tylko i wyłącznie deprecjonuje Adamka i to zarówno w przypadku przegranej, remisu czy wygranej. Idąc tym tokiem myślenia takiego Arreolę to Adamek powinien rozwalić jak Tua Ruiza...
 Autor komentarza: odyniec
Data: 21-04-2010 12:38:50 
bo w piatek jest post i po wazeniu nie mozna jesc burrito ;-)
 Autor komentarza: piotruspan
Data: 21-04-2010 12:38:53 
Luton - bo to waga cieżka.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 21-04-2010 12:40:46 
a tak w zasadzie to po co jest wazenie w HW? przeciez i tak nikt limitu nie przekroczy - chyba tylko dla statystyk

pamieta ktos sytuacje zeby zawodnik byl ponizej limitu?
 Autor komentarza: Luton
Data: 21-04-2010 12:41:33 
ważenie jest samo w sobie ceremonią i zapowiedzią walki, więc musi być
 Autor komentarza: kazan
Data: 21-04-2010 12:42:35 
Chyba nie usne w sobotę :)Ważenie w HW jak najbardziej zasadne - podkręca atmosfere, można na jego podstawie przypuszczać kto jaką robotę wykonał :) Czuję motyle w brzuchu na myśl o tej walce!!!!!!!!!! :)
 Autor komentarza: Luton
Data: 21-04-2010 12:42:54 
Roy Jones ważył mniej niż 90kg z Ruizem, ale wtedy był chyba inny limit na ciężką.
 Autor komentarza: dolina1978
Data: 21-04-2010 12:43:06 
ODLICZANIE TRWA.
EFEKTOWNE WEJŚCIE NA RING.
MINUTA CISZY PRZED BURZĄ.
CO BĘDZIE DALEJ?
 Autor komentarza: ceres
Data: 21-04-2010 12:46:59 
Dalej będą GRZMOTY!!!!:)
 Autor komentarza: dolina1978
Data: 21-04-2010 12:50:16 
OBY TOMASZ WYTRWAŁ,BO SPAŚLAKA CIĘŻKO JEST POŁOŻYĆ.
 Autor komentarza: mixtype
Data: 21-04-2010 12:51:21 
'Zaczęło sie bokserskie odliczanie'-chciałbym żeby to się tyczyło Arreoli na ringu.Góral dajesz go ciupagą.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 21-04-2010 12:53:27 
"wystarczy" zawalczyc tak jak Erdei z Fragomenim i bedzie OK
 Autor komentarza: Luton
Data: 21-04-2010 12:56:14 
tego moje nerwy by nie zniosły
 Autor komentarza: mik36
Data: 21-04-2010 12:57:54 
oby tylko nie walczył jak Włodarczyk - Fragomeni , bo umrę na zawał .
 Autor komentarza: odyniec
Data: 21-04-2010 12:59:35 
mik36
tyle ze tam by sedzia liczyl
 Autor komentarza: fraimbaud
Data: 21-04-2010 13:01:51 
Oj bedzie ciężko. Ten Arreola to jakiś koszmarny facet. Powodzenia "GÓRAL:"
 Autor komentarza: Klimek
Data: 21-04-2010 13:01:58 
Arreola vs Adamek FIGHT WEEK INTERVIEW

http://www.youtube.com/watch?v=r6VxoYNxNNE


Tomasz Adamek Ready For Arreola

http://www.youtube.com/watch?v=KYTPKdrpulk
 Autor komentarza: mik36
Data: 21-04-2010 13:06:31 
odyniec - mam taką nadzieję , ale jednak walczy u Crisa na jego podwórku.
 Autor komentarza: tonka
Data: 21-04-2010 13:08:02 
3 fotka...Tomek na tle Staples Center. Tam Kliczko zdeklasował Chrisa, tam m.in. również odbyły się uroczystości pogrzebowe Michaela Jacksona. Hala legenda. Polak nie marnuje czasu przed walką :)
 Autor komentarza: Klimek
Data: 21-04-2010 13:09:12 
Steve Cunningham "Widzę Adamka jako zwycięzcę", jednak przestrzega Polaka przed próbą otwartej walki z amerykańskim rywalem.
 Autor komentarza: glaude
Data: 21-04-2010 13:17:48 
A teraz napiszę coś, co może zniesmaczyć część userów, a zwłaszcza redakcję.

Jeśli Arreola nie uszanuje minuty ciszy i będzie się zachowywał niegodnie- to znaczy, że czuje się niepewnie i próbuje za wszelką cenę wytrącić Adamka z równowagi. Taki scenariusz też przychodzi mi do głowy. W boksie takie zachowania to nie pierwszyzna.

Jeśli Tomek nie da się niczym sprowokować i zachowa spokojną głowę przez całą walkę- to jestem spokojny o wynik.
 Autor komentarza: pankracy
Data: 21-04-2010 13:23:55 
Coś mi się wydaje, że smalec będzie leżał gdzieś w trzeciej tercji czyli między 9 a 12 rundą.
 Autor komentarza: tonka
Data: 21-04-2010 13:29:24 
glaude
Fakt, "Góral" bardzo osobiście traktuje takie patriotyczne aspekty, więc wszystko możliwe. No ale gdyby nawet, to może miałoby to też swoje pozytywne strony, bo Tomasz naprawdę by się wk..wił i wzniósł na 110% swoich umiejętności. Wówczas byłoby jeszcze ciekawiej :)
 Autor komentarza: odyniec
Data: 21-04-2010 13:32:36 
tonka
jak sie wkurzy to raczej po nim - musi byc chlodny jak lód jak chce to wygrac
 Autor komentarza: rogal
Data: 21-04-2010 13:35:37 
" From Gilowice, Poland, former WBC lightheavyweight champion, former IBF and The Ring magazine cruserweight champion... Tomaaass Goral , Adomek ! "

Czujecie to ?

Powróciły wspaniałe czasy wielkich polskich bojów w wadze ciężkiej.

Zawał murowany.

Pozmieniałem wszystkie swoje plany prywatne i zawodowe na weekend, żeby śledzić tę walkę.

Emocje są potworne. Niech to się już zacznie.

pozdrawiam
 Autor komentarza: odyniec
Data: 21-04-2010 13:42:24 
a ja posiedze sobie na polowanku do rana bo dziki chodza na łąkę a ksiezyc juz swieci i rano wroce na walke jak znalazl tylko pytanie

czy to bedzie szlo w otwartym Polsacie? bo ch..owo sie sasiadowi na chate ladowac o 6 czy 7 rano
 Autor komentarza: glaude
Data: 21-04-2010 13:42:30 
@Luton

Pytałeś dlaczego ważenie jest w czwartek.

Z obozu Chrisa dochodzą słuchy, że biedak nabawił się anoreksji i chudnie w oczach. Mógłby się nie zmieścić w limicie HW, tak spada z wagi. W ringu prawdopodobnie będzie postury Paula Williamsa.

Będzie tak cienki, że Tomek go nie zauważy i nie będzie mógł trafić. Ten Chris to czarodziej ringu ;)

Oczywiście żartuję, nie bierzcie tego jako prowokacji. Chcę tylko przez to powiedzieć, ze to zwykły człowiek, a oprócz Adamka ma jeszcze inne ważne problemy ze sobą- swoim ciałem.
 Autor komentarza: amin
Data: 21-04-2010 13:44:52 
"Adamek jako mistrz international wejdzie drugi do ringu ?"

nic o tym nikt jeszcze nie mówił, ale ja zakładam że tak, bo mimo iż w wadze ciężkiej jest nowy, ale jako bokser jest nie porównywalnie bardziej utytułowany od Chrisa.

MOIM ZDANIEM ADAMEK WEJDZIE DO RINGU JAKO PIERWSZY PONIEWAZ WALKA ODBYWA SIE W KALIFORNII A TAM BOCHATEREM KIBICOW JEST AREOLA. PODOBNIE BYLO W WALCE ADAMKA Z BELLEM W KATOWICACH. TEZ JAMAJCZYK BYL WTEDY BARDZIEJ UTYTUOWANY.

ODYNIEC NIE DAJ SIE PROWOKOWAC I WDAWAC W DYSKUSJE. PRZEZ TAKICH TYPOW AK GOLDENBOY ODECHCIALO MI SIE KOZYSTAC Z TEGO FORUM.CZEPIANIE SIE JUZ NA 1 POSCIE...
ZRESZTA MYSLE ZE WIEKSOSC TU MYSLI PODOBJIE I TEZ NIE MA OCHOPTY CZYTAC JAKIS WYMIAN SLOWNYCH
POZDRO PRAWDZIWI KIBICE
JUZ NIEDLUGO PRAWDZIWE SWIETO BOKSU
 Autor komentarza: drag
Data: 21-04-2010 13:46:15 
juz z Estrada serce mi cos walilo jak szalone , teraz to chyba odlece ,opierdole chyba jakas flaszke wczesniej bo na trzezwo nie dam rady chyba
 Autor komentarza: odyniec
Data: 21-04-2010 13:47:20 
amin pozdro
 Autor komentarza: tonka
Data: 21-04-2010 13:47:56 
Odyniec
Tak, tak. Wk..wił w sposób inteligentny, bez jatki i mordobicia jak w knajpie. Oczywista sprawa.
 Autor komentarza: eLSzabeL
Data: 21-04-2010 13:52:38 
,,Jeśli Adamek będzie walczył tak jak mówi, Arreola w siódmej rundzie będzie prosił o łaskę. On był zmęczony bijąc się z wolno ruszającym się Kliczką. To prawda, że Witalij tłukł Chrisa lewym prostym i go męczył, ale Adamek może go wymęczyć jeszcze szybciej i skuteczniej zmianą pozycji. Nie wierzę w metamorfozę kogoś, kto nigdy nie miał kondycji w kogoś, kto może biegać jutro w maratonie” – mówił Beyrooty.Świetnie powiedziane też mam podobne zdanie na temat tej walki.Tomek ogien..
 Autor komentarza: eLSzabeL
Data: 21-04-2010 13:55:39 
Odyniec pisze na stronie tej jak byk ze jest w otwartym polsacie cała gala od 3
 Autor komentarza: JudasPriest
Data: 21-04-2010 13:57:36 
Odyniec
podobno sama walka Tomka ma być pokazywana też na polsacie otwartym ...
 Autor komentarza: dolina1978
Data: 21-04-2010 13:57:42 
drag


nie lepiej wciągnąć kreskę?
 Autor komentarza: odyniec
Data: 21-04-2010 14:01:44 
aaa faktycznie nie spojrzalem ale dzieki
kiedys juz tak ogladalem walke wracajac z polowania z dzikiem w bagazniku a rano ogladanie walki i odsypianie pół dnia ale teraz dzieciak nie da tak pospac bo go nie obchodzi ile spalem ale za to razem ze mna boks oglada
 Autor komentarza: dolina1978
Data: 21-04-2010 14:08:06 
szkoda,że Tomek słabo z angielskim ,ale ja zresztą też.
http://www.youtube.com/watch?v=KYTPKdrpulk

jakieś pajace obrażają nas tam tekstami
 Autor komentarza: odyniec
Data: 21-04-2010 14:14:37 
dolina
czym ty sie przejmujesz jak Adamek wygra to bedzie im glupio i sie pozamykaja a jak przegra to mieli racje ;-)
 Autor komentarza: dolina1978
Data: 21-04-2010 14:21:48 
szkoda,że nie miałem tyle sosu ,żeby polecieć tam i na żywo dopingować,szkoda ,że nie było mnie i chłopaków w pamiętnej walce Andrzeja z Riddickiem Bowe co był młyn na ringu.

ale nie szkoda mi będzie ARREOLI
 Autor komentarza: wisnix00
Data: 21-04-2010 14:44:32 

wie ktos moze na jakim kanale w sopcast bedzie walka adamek vs. arreola ? lub jezeli ktos potrafilby znales kanal prosze o kontakt nr gg 7439645. z gory dzieki
 Autor komentarza: ferdas
Data: 21-04-2010 15:23:18 
Tomek Powodzenia!!!
 Autor komentarza: Melock
Data: 21-04-2010 15:41:12 
wisnix00 - wiesz co, jak szukasz w internecie to zobacz czy tutaj koleś nie puści - polwizja-si.pl. Zazwyczaj puszcza bzdury ale jak jest takie wydarzenie to walka będzie, albo i cała gala.

No właśnie, Polsat podobno ma przez całą noc pokazać 4 gale. Włączanie TV tylko na walkę Adamka to lipa, ja uczczę to święto sportowe oglądając wszystko jak leci po kolei :D
 Autor komentarza: KidDynamite
Data: 21-04-2010 15:43:05 
Melock,

Uważaj tylko żeby Ci koło 07:00 kiedy wychodzi Tomek bateryjki nie siadły :)

Ja tam wolę wstać o 03:00 i od razu przełączyć się na Ontario.
 Autor komentarza: Melock
Data: 21-04-2010 15:47:16 
KidDynamite - telewizji nie znoszę i nie oglądam. Raz sobie mogę pozwolić na telewizyjny maraton :)
 Autor komentarza: KidDynamite
Data: 21-04-2010 15:52:49 

Melock,

Ja się tylko martwię o Ciebie, bo wiesz zbyt długie reklamy w godzinach nocnych potrafią zabić niejednego kibica:)
 Autor komentarza: Melock
Data: 21-04-2010 15:54:51 
No przed tym niestety obrony nie ma.
 Autor komentarza: ZelaznyMike
Data: 21-04-2010 16:46:25 
Szczerze mówiąc wolałbym aby panowie pozostali w LA i zawalczyli w Staples Center , w zasadzie taka była pierwsza wersja na ten pojedynek.

Co do tego w jakiej kolejności panowie wyjdą do ringu to jestem za tym , że pierwszy wyjdzie Tomek.Na plakatach walka anonsowana jest jako Arreola vs Adamek , a najczęściej ten pierwszy jest faworytem.Poza tym walka jest w USA na dodatek w Californi.A tytuły mają obaj.Tomek ma IBF International , a Chris NABO czyli południowo - amerykański , odłam WBO.Co ciekawe mimo tego , że Chris ma ten pas w przed chwilą znalezionym rankingu pierwszy jest Tomek , później Chris i Solis.

Nie ma co , budzik nastawiony na 6.00 to może i na Angulo się załapie.Powodzenie Tomek !!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.