WULKAN NIE ZATRZYMA KOBRY

Dopiero dzisiaj mistrz federacji WBC w kategorii super średniej, 32-letni Carl Froch (26-0, 20 KO), poleciał do Danii, specjalnie wynajętym w tym celu samolotem. Początkowo pięściarz z Nottingham miał przybyć do ojczyzny swojego sobotniego przeciwnika Mikkela Kesslera (42-2, 32 KO), dwa dni wcześniej. Jednakże wybuch wulkanu na Islandii, który sparaliżował ruch lotniczy prawie w całej Europie, pokrzyżował mu szyki. Froch jest jednym z głównych faworytów do zwycięstwa w turnieju ‘Super Six’ i jak zwykle jest niezwykle pewny siebie.

- Mimo niesprzyjającej aury mam kilka powodów, aby dotrzeć do Danii. Najważniejszym z nich jest pokonanie Mikkela. Zamierzam obronić mój tytuł, a następnie zwyciężyć w całym turnieju i zostać najlepszym super średnim na świecie.

Kłopoty z dotarciem na sobotni pojedynek, mają również wyznaczeni sędziowie punktowi. Prawdopodobnie zostaną oni zmienieni na takich, którzy zdołają dotrzeć mimo trudności do Herning, gdzie rozegrany zostanie pojedynek. Jeżeli pył wulkaniczny nie opadnie w ciągu kilku najbliższych dni, z pewnością Froch nie będzie mógł liczyć na duże wsparcie swoich fanów, którzy pozostaną wtedy w większości w Anglii.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: karat
Data: 20-04-2010 23:20:37 
http://www.youtube.com/watch?v=6e-YzTCduy8 Who is Carl Froch?
 Autor komentarza: Bezol38
Data: 21-04-2010 00:23:46 
Panie KESSLER dowal Frochowi bo obraza CALZAGHE.Stawiam na Kesslera.
 Autor komentarza: Hammer5
Data: 21-04-2010 08:30:04 
Ambicji Frochowi jednak odmówić nie można. Oby więcej bokserów miało taki charakter jak on.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 21-04-2010 09:35:40 
Szkoda, że nie pobiegł wtedy mielibyśmy Foresta Gumpa światowych ringów, a tak pozostanie nam tylko "Wulkaniczna kobra" a sam pojedynek zapowiada się równie interesująco co starcie panów A&A w Kaliforni, jedno jest pewne "gdzie drwa robią tam wióry lęcą" będzie gorący weekend.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.