PIERWSZA OBRONA HATTONA

Świeżo upieczony mistrz Europy w wadze półśredniej Matthew Hatton (39-4-2, 15 KO) zmierzy się z byłym mistrzem świata WBA Jurijem Nużnienko (30-1-1, 14 KO). Młodszy Hatton wywalczył tytuł pod koniec marca pokonując Włocha Gianluca Branco po 12. rundowej walce. Wcześniej przymierzany był jako rywal Saula Alvareza na gali Mayweather Jr.-Mosley.

Dla Ukraińca Nużnienki będzie to pierwsza poważna walka od utraty pasa mistrza świata w bratobójczym pojedynku z Wiaczesławem Senczenko.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 19-04-2010 21:45:24 
Kolejna pompka z rodzinnego kręgu, Ricky był solidny i miał za sobą całe media angielskiee to wystarczyło aby zrobić z niego brytyjską megagwiazdę, niestety zderzenie z światowym topem okazało się zabójcze i pozostanie chyba tylko piwo i fotel, natomiast braciszek szaleje na ringu europejskim, a jak go wyślą na Alvareza to nastapi kolejny koniec kariery, taka saga rodzinna.
 Autor komentarza: neQ
Data: 19-04-2010 21:56:03 
Mała Pomyłeczkaa ;)
"Młodszy Hatton wywalczył tytuł pod koniec sierpnia"
ten tytuł wywalczył pod koniec Marca, droga redakcjoo :)
 Autor komentarza: SYLWASswaj
Data: 20-04-2010 11:20:31 
pamiętam Jurija jak trenował na początku kariery w poznaniu naprawde świetny technicznie , zajeżdżający chłopak , Nawet w moim mieście zrobił na gali czasówkę. myślę że Jurij pokona Hattona
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.