ADAMEK: MAM WSZYSTKO CO POTRZEBA

Już za tydzień Tomasz Adamek (40-1, 27 KO), zrobi kolejny krok w kierunku zdobycia mistrzostwa świata w królewskiej kategorii. Pokrzyżować jego plany, będzie chciał 29- letni Chris Arreola (28-1, 25 KO), który chociaż zebrał solidne lanie od Witalija Kliczki, to jednak stanowi czołówkę wagi ciężkiej i uderza z siłą parowego młota.

18 miesięcy temu ‘Góral’ z Żywca przeniósł się z rodziną na stałe do New Jersey, gdzie jak słusznie przewidywał, jego kariera będzie miała szansę rozwinąć się lepiej, niż w rodzinnym kraju. Przewidywania sprawdziły się. Aktualnie najlepszy polski pięściarz, mistrz świata w kategorii półciężkiej i cruiser, zamierza teraz do swojej kolekcji trofeów, dołożyć mistrzowski pas w najcięższej wadze. Dlaczego zdecydował się na to, krytykowane przez wielu posunięcie?

- Zawsze miałem kłopoty z wagą, dlatego przeskoczyłem do kategorii cruiser. Po walce ze Stevem Cunninghamem, nie miałem żadnych dobrych przeciwników, ani żadnych dobrych ofert na horyzoncie, dlatego przeszedłem do ‘ciężkiej’. Moja naturalna waga to 220 funtów. Jestem szybki i silny. Mam wszystko co potrzeba, aby i tu odnieść sukces.

Pierwszym przeciwnikiem 33- letniego Tomasza, był Andrzej Gołota. W bratobójczej walce dwóch najbardziej znanych polskich pięściarzy zawodowych, górą był młodszy, prezentujący fenomenalną formę Adamek. Kolejną ofiarą pogromcy, między innymi O’Neila Bella, padł Jason Estrada. W wypełnionej po brzegi przez polskich kibiców, hali Prudential Center w Newark, po dwunastu zaciętych rundach,  Adamek zwyciężył na punkty.

Niewątpliwym atutem walecznego Polaka, są jego wierni i liczni fani, których pozazdrościć mogą mu największe bokserskie gwiazdy. Adamek bardzo ich ceni.
- Moi polscy kibice są niesamowici. Szczególnie podczas walki z Estradą, kiedy przybyło ich tak wielu. Moich wspaniałych fanów mam tutaj praktycznie wszędzie i na pewno w Kalifornii będę mógł znowu liczyć na ich wsparcie.

Do najbliższego starcia z niebezpiecznym Arreolą, Tomasz przygotowuje się pod okiem Ronniego Shieldsa w Teksasie.
- Jestem bardzo zadowolony z tego, że mogłem przyjechać tutaj do Houston. Boks w USA jest dla mnie ciągle czymś nowym, dlatego każdego dnia poznaję jego tajniki i codziennie uczę się czegoś nowego. Mam świetnych sparing partnerów i myślę, że to zaprocentuje 24 kwietnia.

O swoim najbliższym rywalu ‘Góral’ wyraża się z szacunkiem, doceniając jego ringową klasę. Jednakże nie boi się go ani trochę i zdradza nam, jak zamierza go pokonać.
- To świetny przeciwnik z najwyższej bokserskiej półki. Dlatego muszę być szybki w ringu, moje ręce i nogi muszą być nieuchwytne. Mój lewy prosty jest teraz bardzo mocny i zadaję go błyskawicznie. To on będzie moim kluczem do zwycięstwa.

Ambicją Adamka jest zdobycie trzeciego tytułu mistrzowskiego, w trzeciej kategorii wagowej. To znaczy, że w przyszłości będzie musiał skrzyżować rękawice z którymś z braci Kliczko, lub z Brytyjczykiem Davidem Haye. Co Polak myśli o ‘Chłopaku z Bermondsey’?
- To dobry pięściarz, ale ja jestem gotowy walczyć z każdym i nie boję się nikogo, bo jestem góralem z krwi i kości. Na razie jednak, jestem skoncentrowany tylko i wyłącznie na Arreoli i nic więcej mnie nie interesuje.

Do tego zapowiadającego się niezwykle ciekawie pojedynku, pozostało nam kilka dni. Kto zwycięży na ringu w Ontario? Słynący z brutalnej siły ‘Kalifornijski Koszmar’, który po przegranej z Witalijem, będzie chciał za wszelką cenę udowodnić wszystkim, że jest jeszcze w stanie zawładnąć wagą ciężką? Czy też ambitny i twardy Polak, który licząc na swoją szybkość, energię i ogromne serce do walki, zamierza wykonać kolejny krok w kierunku walki o pas mistrzowski? Odpowiedź poznamy już za tydzień.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: morris7
Data: 17-04-2010 19:28:55 
Ciekawy artykuł... Emocje przed walką powoli rosną, za tydzień i parę godzin sięgną zenitu. Mam nadzieję, że zmiana trenera nie zaszkodzi Tomkowi i dzięki swej technice, szybkości, myśleniu w ringu i sercu do walki pokona Arreolę. Trzymam za to kciuki...
 Autor komentarza: Luton
Data: 17-04-2010 19:32:28 
Rzeczywiście fani Adamka + wsparcie polsatu to duży handicap. Tak naprawde Adamek jest bokserem z którym można ustawić każdą walke, bo ta walka będzie sie cieszyć dużym zainteresowaniem ze strony samych Polaków. Pokazała to gala z Bobby Gunnem czy Estradą gdzie tylko polsat to transmitował.No i jest tez drugi wymiar tej "adamkomanii". Polska to postkomunistyczny kraj, który otworzył sie na świat 20 lat temu. Jest duże parcie na sukces miedzynarodowy, na to by było głośno o Polsce. Poniekąd obecnie jest głośno, ale z innych powodów. No i jest ta spuścizna po Andrzeju Gołoty. Jest polski głód na pasek w ciężkiej, który wytworzył w umysłach sam Gołota. Tomek to wszystko świetnie wykorzystuje. I chwała Mu, że jest, że daje nam emocje.
 Autor komentarza: TDI
Data: 17-04-2010 19:37:20 
"Nie chwal dnia przed zachodem słońca" Wy wszyscy już Tomkowi gratulujecie wygranej , a walka dopiero przed nami. Co do chłopca z Bermondsey to spokojnie wypunktuje Adamka.
 Autor komentarza: kubkur667
Data: 17-04-2010 19:39:14 
Zawsze polegał na kibiców i jak sam mówił to dla nich walczył, ale w Ontario nie będzie ich tyle co w Prutendial Centre, będzie walczył na terytorium Arreoli a to trochę utrudnia sprawę.
 Autor komentarza: unlocer
Data: 17-04-2010 19:39:46 
Po walce Cris zmieni zawołanie na "Kalifonijski Płaczek". Do boju Tomak.
 Autor komentarza: eLSzabeL
Data: 17-04-2010 19:40:19 
DO WALKI ZOSTAŁO 7 DNI 11 GODZIN 30 MIN Hehe juz nie moge sie doczekać swa charakterne chłopaki w ringu .Będą grzmoty..
 Autor komentarza: zin
Data: 17-04-2010 19:49:53 
Dokładnie , Adamek ma wszystko co potrzeba , żeby tę walkę z Chrisem wygrać . Jest pod każdym względem dużo lepszym pięściarzem . Jedyne co Chris może mu przeciwstawić , to twardy łeb i siła , poza tym jest dużo , dużo gorszy .
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 17-04-2010 20:03:15 
Adamek da radę, wierzę w niego i trzymam kciuki
 Autor komentarza: HypeTheHunter
Data: 17-04-2010 20:15:07 
Artykuł fajny, chociaż w sumie powtarza to co już od dawna wiemy. Tydzień będzie się niemiłosiernie dłużył.
 Autor komentarza: glaude
Data: 17-04-2010 20:15:20 
Wbrew pozorom, Tomek może tę walkę wygrać nawet przez TKO.

Jeśli będzie celnie obijał głowę "Kung-Fu Pandy", jest szansa na potwornie opuchnięte powieki (górne i dolne) zasłaniające pole widzenia Chrisa.

Jest jeden warunek: musi być szybszy w każdym aspekcie walki i musi trzymać żelazną dyscyplinę w taktyce, przez wszystkie rundy.
 Autor komentarza: glaude
Data: 17-04-2010 20:16:16 
W powalenie Chrisa na dechy nie wierzę
 Autor komentarza: yuri
Data: 17-04-2010 20:20:46 
Właśnie panowie, może jakieś konkretne typy?

Ja daję Adamek przez TKO 9 runda.

Sądzę, że w końcu Koszmar nie wytrzyma kondycyjnie i będzie metodycznie obijany przez Górala, aż sędzia przerwie pojedynek ( bo w pojedynczy cios nie wierze).
 Autor komentarza: zin
Data: 17-04-2010 20:24:12 
ja typuję TKO ok. 7 rundy wygraną Adamka
 Autor komentarza: 21ciul2123
Data: 17-04-2010 20:26:28 
Polski szbki klasyczny lewy prosty największa broń Adamka tym wypunktuje Arreole Tomek przez całą walkę musi być czujny i nie wdawać się w bójkę to Chris przegra
 Autor komentarza: benwetz
Data: 17-04-2010 20:36:23 
Ważnym aspektem jest tutaj przede wszystkim jest trzymanie dyscypliny w taktyce i nie wdawać się w żadne wymiany z Arreolą. Uciekanie z narożników trzymanie Chrisa na środku, a gdy będzie on nacierał dobry balans i "ucieczka". Przyjmuję tylko i wyłącznie wygraną Adamka na punkty, możliwe jeszcze jest TKO, ale nie sądzę że Adamek będzie tak mocno bił jak Kliczko i że Arreola da się tak obijać. Jedno jest pewne Arreola będzie dążył do nokautu, będzie jak czołg do Kliczki tak blisko bał się podejść, bo wiadomo jaka petarda Vitka, ale z Adamkiem będzie na odwrót będzie prowokował wymiany, zaciągał go do narożnika, polował jakąś serią, ahh ależ ta walka będzie trudna.
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 17-04-2010 20:38:31 
Adamek musi byc szybki i ostry jak osa atakowac Chrisa i odskakiwac


Mam jednak jedną obawę!!!!

Dlaczego Chris jest tak cicho??Moze faktycznie ejst juz chudziutki i nie chce sie zdradzic.Albo wazy 280 funtow i sie wstydzi:)


Ale cos w tym moze byc ze Arreoli nie ma w mediach itp.Kiedys nawet na youtube wrzucal swój trening teraz nic
 Autor komentarza: milek762
Data: 17-04-2010 20:39:08 
pzyjemy zobaczymy najwaznijesz jest taktyka na ten Pohjedynek! jęsli adamke nie da sie sprwokować do bójki i wymiany ciosów to napewno wygra myśle że powinien troche walczyć ja vitalij kliczko na dystans i poprawić obrone! mysle że bedzie pełne 12 rund! to bedzie ringowa wojna jak z brigggsem !!!
 Autor komentarza: KidDynamite
Data: 17-04-2010 20:46:58 
Chris Arreola - TKO lub zwycięstwo na punkty.
 Autor komentarza: Majk
Data: 17-04-2010 20:50:45 
Ja w (T)KO żadnego z nich nie wierzę. Arreola ma za twardy garnek żeby go Tomek mógł usadzić. Natomiast Arreola też nie powala pojedynczym ciosem tylko serią. A serii Adamkowi nie wsadzi bo ten jest za szybki na nogach i nie da się trafić 4 czy 5 razy pod rząd. Tak ja to widzę.
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 17-04-2010 20:55:54 
Po wazenbiu bedzie juz prawie wszystko wiadomo.Arreola lekki bedzie bardzo ciezki dla Adamka
 Autor komentarza: abdel1908
Data: 17-04-2010 21:01:24 
Im bliżej walki tym moje większe przekonanie że wygra Adamek.
 Autor komentarza: hitman
Data: 17-04-2010 21:02:51 
to będzie ciezka walka dla Tomka ale miejmy nadzieje że wygra.
Co do szybkosci adamka to bym nie przesadzał juz przed walką z Estradą był niewiarygodnie szybki a podczas walki nie zachwycił, no i zobaczymy jak z siła ciosu Tomka bo chyba nikt nie ma wątpliwosci że Chris bije mocno
 Autor komentarza: Zoran
Data: 17-04-2010 21:03:45 
abdel1908 - Niema innej opcji...
 Autor komentarza: szymapat
Data: 17-04-2010 21:04:47 
ma ktoś linka do gali z udziałem masternaka
 Autor komentarza: Brylant
Data: 17-04-2010 21:08:29 
Mi juz wczoraj i przedwczoraj sie Tomek snil, az sie boje isc spac dzisiaj hehe


Tomek da Rade:)
 Autor komentarza: HAMMERFIST
Data: 17-04-2010 21:14:11 
Arreola na PTS
 Autor komentarza: Klimek
Data: 17-04-2010 21:15:54 
Nowy filmik z Adamkiem

Tomasz Adamek on Arreola & Polish plane crash

http://www.youtube.com/watch?v=n2Gld7tLtO0

Tomek jak poprawił angielski ;)
 Autor komentarza: Niezapominajek
Data: 17-04-2010 21:18:26 
25 Ko w tym 10 w I rd 11 pierwszych walk przed czasem w tym 6 w I rd i 2 w II rd

Jameel McCline znokautował w IV rd
Briana Minto w IV rd

a wcześniej Travisa Walkera w III rd

Adamek wchodzi do jego domu do jego jaskini. Jeżeli to wygra to jakby wygrał los na loteri. Moim zdaniem stanie się wtedy człowiem HBO w wadze ciężkiej.
 Autor komentarza: Woniu69
Data: 17-04-2010 21:18:57 
Pełne 12 rund i jezeli nie będzie przekrętu to Tomek wygra. ,liczę że w drugiej połowie a przynajmniej pod koniec będzie miał wyrażna przewagę.

racja ze po ważeniu łatwiej będzie coś powiedzieć.

pozdrawiam
 Autor komentarza: Zoran
Data: 17-04-2010 21:20:02 
Arreola to technicznie kiepski pięsciarz bije brzydko za to mocno Tomek pojedzie z nim jak z Gołotom który też był lansowany na kingkonga..
 Autor komentarza: dragon165b
Data: 17-04-2010 21:22:09 
ma ktoś linka do dZisiejszej walki mastera???????????
 Autor komentarza: bzzyk
Data: 17-04-2010 21:24:52 
Arreola lekki to Arreola słaby...
Adamek wygra bo boks to nie siła...
Pozdr
 Autor komentarza: Klimek
Data: 17-04-2010 21:29:29 
@Niezapominajek "Adamek wchodzi do jego domu do jego jaskini. Jeżeli to wygra to jakby wygrał los na loteri. Moim zdaniem stanie się wtedy człowiem HBO w wadze ciężkiej. "

wiele zależy od stylu w jakim wygrałby z Arreolą, ludzie z HBO mówili że przetestują Adamka, jakby go wcześniej nie znali ... a walki z Briggsem to co ? choć to nie ta sama waga

@MyStyle "Dlaczego Chris jest tak cicho??Moze faktycznie ejst juz chudziutki i nie chce sie zdradzic.Albo wazy 280 funtow i sie wstydzi:)"

faktycznie coś cicho w obozie Chrisa,

Adamek to nawet ma czas wziąść udział w kampanii pomocy chorym dzieciom

http://www.youtube.com/watch?v=51cllQqPMXI

Na ile dni przed walką planowane jest ważenie, konferencja itp ?
 Autor komentarza: Niezapominajek
Data: 17-04-2010 21:32:41 
Adamek wygra na pkt

daję mu 10% szans że walka skończy się przed czasem.

Arreola to zwierzak i wiadomo że nie wolno się z nim bić
 Autor komentarza: Catman
Data: 17-04-2010 21:33:56 
zoran
ty sam sie lansujesz na debila.Chcesz krytykować to nie kalecz gnoju nazwiska.Co chwile jakiś debil zaśmieca ten portal i kolejnym jesteś ty.
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 17-04-2010 21:36:41 
catman nie rzucaj sie po co tak bronisz kogos kto pod białoczerowną flagą uciekł z ringu?nie warto
 Autor komentarza: Niezapominajek
Data: 17-04-2010 21:37:22 
I runda 10:8 dla Masternaka
 Autor komentarza: Niezapominajek
Data: 17-04-2010 21:38:06 
Ktoś chce wyskoczyć na ustawkę ?

15 latki nie wiedzą nawet kim był Gołota
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 17-04-2010 21:38:54 
to byla prowokacja:)fakt nazwisk nie powinno sie przekrecac, nieeleganckie to

Ale Catman tez wygladasz na popaprańca
 Autor komentarza: bzzyk
Data: 17-04-2010 21:39:52 
No Master już wygrał
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 17-04-2010 21:40:14 
Niezapominajek


nie mam 15 lat ale chetnie poslucham kolejnej kretyńskiej teori kim to bylo Golota.
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 17-04-2010 21:40:34 
a może raczej niechętnie
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 17-04-2010 21:41:56 
Brawo Master ale przeciwnik cep nad cepiarzy.Taki Haye ma malo walk prawie jak Master a byl dominatorem CW ma pas w HW ach ta sila promocji
 Autor komentarza: bzzyk
Data: 17-04-2010 21:41:56 
...przez poddanie przez narożnik Marco w 2 rundzie!
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 17-04-2010 21:44:02 
co za pojeb z Masterem walczyl
 Autor komentarza: Catman
Data: 17-04-2010 21:53:15 
Już kiedyś frajerze próbowałem ci wyperswadować o szacunku dla ludzi a nie tylko dla sportowców.Chowasz sie za monitorem i sie prujesz.Popapranca i podobnych tobie debili poszukaj u siebie w rodzinie.Bo w oczy tego cioto na pewno byś nie powiedzial.Sto lat bedzie trwala dyskusja na temat boksu i zawsze znajdzie sie jakas gnida okaleczona przez los i bedzie sobie Endriu morde wyciecać.Za chwile Master nie bedzie pasowal,pojedziesz za jakis czas rownie po Adamku bo jest zakompleksiona choragiewka.Wiec zamilcz gnoju a zatnej teorii nie przeczytasz bo twoj maly mozg tego nie ogarnie.
 Autor komentarza: pavlo
Data: 17-04-2010 21:56:09 
no to się spóźniłem :(
macie ktoś linka do gali? bo mam tylko polsat sport a z tego co widzę tam transmisje włączą dopiero za pol godziny :/
jak ktoś ma to dajcie please
 Autor komentarza: Melock
Data: 17-04-2010 21:59:48 
Będzie coś ciekawego jeszcze na tej gali? Bo mi się nawet nie chce włączać TV :D
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 17-04-2010 22:00:42 
o widze ze Catman jad sączy sie z twoich ust jestes porażony jadem

Niestety twoja diagnoza mojej osoby okazala sie błędna, prawdopodobnie przewyższam cie inteligencja a w dodatku bym jeszcze ci nakopał do dupy weic nie obrażaj mnie az tak bo to nie przystoi

Zaatakowałes forumowicza bez podstawy to go bronię.
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 17-04-2010 22:04:13 
no dobra chodzilo ci o nazwisko Goloty, ale pojechałes goscia jak szalony ogier

Opanuj sie andrzej juz nie obudzi Cie na 54 seksundy ze snu nie bój się
 Autor komentarza: Melock
Data: 17-04-2010 22:04:55 
Catman - ale ten Zoran nic o Gołocie złego nie napisał. Adamek "po nim pojechał" ... no bo pojechał hehe, a nazwisko nie przekręcone ale zapewne błąd ortograficzny jakich w sieci od cholery. Nie ma co się rzucać.
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 17-04-2010 22:07:27 
Catman jest prostakiem
 Autor komentarza: Catman
Data: 17-04-2010 22:12:30 
Jesteś zerem i nareszcie dotarło to do Ciebie.Najpierw próbujesz grać gościa z charakterem taki wielki obrońca a po chwili wypływa za ciebie gówno.Ty mozesz koledze ale nie mi.Trzymaj cipo ciśnienie.
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 17-04-2010 22:13:51 
Catman


naprawde masz taki mały mózg?Odpowiedz proszę
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 17-04-2010 22:15:19 
acha i podobno mozna u Ciebie kupic tanie pomidory to daj znac jak zbierzesz z pola
 Autor komentarza: Catman
Data: 17-04-2010 22:23:39 
Jesteś dzieckiem internetu my style!!!Cwany w necie FRAJER w Świecie!!!
Milcz już śmieciu...
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 17-04-2010 22:26:49 
Skad wiesz czy frajer w świecie?

To ty narazie dajesz sie poznac jako taki typ o którym przed chwila piszesz

Nie wiem dlaczego obrazasz tak ostro wszystkich.mozna sobie pozartowac ale ty atakujesz bez pardonu

co bys zrobil jakbys tak z kims rozmawail?wziałbys nóz i mu wbił w serce?

Dałbys w morde?Dałbyś?
 Autor komentarza: bzzyk
Data: 17-04-2010 22:27:33 
 Autor komentarza: Traja
Data: 17-04-2010 22:29:11 
Bardziej niż Arreoli to ja się obawiam tego, że on będzie walczył u siebie w domu. Jeśli walka będzie troszkę na korzyść Adamka nie mówiąc już o dosyć wyrównanej to boję się, że będzie wałek. Tam jednak będzie więcej kibiców Chrisa, jego hala, Goosen czy jak mu tam jest właśnie za nim i może w to swoje stare palce wmieszać ;]
 Autor komentarza: Melock
Data: 17-04-2010 22:29:15 
http://www.youtube.com/watch?v=HgqUBUTJBrk&feature=related

Arreola. Zwróćcie uwagę że w pewnym momencie mówi "David Gay" ... :D
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 17-04-2010 22:29:19 
Przykre jest ze tak bardzo atakujesz mnie w internecie.To brak kultury i ogłady.

Czas nie sprzyja takim agresywnym tonom.

Powtarzam: jestes co najmniej źle wychowany
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 17-04-2010 22:29:56 
Melock


Tak znana sprawa:)

Arreola to spoko typ
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 17-04-2010 22:30:55 
Traja

Masz troche racji tez mam takie obawy.Goosen to typ bezwzglednie nie budzący zaufania
 Autor komentarza: Catman
Data: 17-04-2010 22:36:44 
No z tym nożem nie przesadzaj ale w morde dostałbyś bankowo.Szanuj innych to i ciebie beda szanowali.Teraz bredzisz coś o żartach a chciałbyś aby ktokolwiek Tobie ubliżał?Otóż nie ale Tobie wolno prawda?Teraz wyluzuj i pojedż po innych jak robisz to od dawna.Na dupe pidżame w słoniki i lulu.A i jeszcze jedno!Reaguje gdyż poprusza mnie buractwo i nie obrażam wszystkich wiec nie konfabuluj...
 Autor komentarza: Klimek
Data: 17-04-2010 22:37:44 
Melock

to w odwecie za to co powiedział Haye o Arreoli, że jest hańbą dla boksu

http://www.youtube.com/watch?v=LPApi8fUVyI

Co do obiektywnego sędziowania to sędziowie będą chyba wyznaczeni przez IBF, więc chyba jakiś wałków nie powinno być
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 17-04-2010 22:39:04 
To ty ublizasz, to ty zacząłes to ty buraczysz nie badź taki święty

Ale ok koniec tematu bo nie o tym tu rozmawiaja szanowani ludzie
 Autor komentarza: Catman
Data: 17-04-2010 22:41:20 
Ok.Koniec tematu...
 Autor komentarza: Nasta900
Data: 17-04-2010 22:50:39 
Autor komentarza: TDI
Data: 17-04-2010 19:37:20
"Nie chwal dnia przed zachodem słońca" Wy wszyscy już Tomkowi gratulujecie wygranej , a walka dopiero przed nami. Co do chłopca z Bermondsey to spokojnie wypunktuje Adamka.

Ogarnij co piszesz koleś.....walka właśnie z tym "chłopcem" tez dopiero przed nami......gadasz ze on wypunktuje Adamka,czyli sam zaprzeczasz temu co piszesz
 Autor komentarza: szymonides222
Data: 17-04-2010 23:02:25 
Mam Pytanie Polsat Otwarty pokaze ta walkea??
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 17-04-2010 23:03:20 
Całym sercem za Adamkiem !! Tomek jest doświadczonym pięściarzem z dużym wachlarzem pięściarskich umiejętności, liczę że pokona Arreolę a następnie skarci pyskatego anglika... i tym samym zdobędzie dla nas trzeci pas :)
 Autor komentarza: kubkur667
Data: 17-04-2010 23:12:29 
szymonides222
Walczy obecnie najlepszy Polski bokser więc to oczywiste że pokażą go w Polsacie otwartym.
 Autor komentarza: psychox
Data: 17-04-2010 23:22:39 
News jak news - w sumie nic nowego sie nie dowiedzielismy.

Wg mnie sa prowdopodobne dewa scenariusze tej walki. Pierwszy: taktyka, taktyka i jeszcez raz taktyka ze strony Tomka. Ogladalem ostatnio skroty jego walk i Adamek naprawde mysli w ringu (czego np. nie mozna powiedziec o Arreoli). W takim wypadku daje nieznaczna przewage Tomkowi, choc nie ukrywam, ze czytanie werdyktu puntowego moze nas trzymac w niepewnosci.

Drugi scenariusz to... zgubienie taktyki. Wiem, wiem... "Bitki" ma nie byc. Ale Chris zrobi wszystko, aby spowodowac wojne. I nie jestem w 100% pewny, czy Tomek, pomimo ze jest bardzo twardy psychicznie - nie da sie sprowokowac na wymiane. I tutaj moze byc klops.

Nie potrafie sobie wyobrazic KO na Meksykancu, tak samo jak jego wygranej na punkty. Boje sie ze po 3-4 rundzie Tomek moze dojsc do wniosku, ze taktyka przez 12 rund nie bedzie konieczna, no i pojdzie w ogien.

Tak czy siak - emocja ogromne! :)

PS. Chris to rowny gosc... Nie wiem czy widzieliscie ten film po konferencji - dla mnie bomba:

http://www.youtube.com/watch?v=_tFxICqSRDQ&feature=related
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 17-04-2010 23:55:19 
Catman

Ja nie ukrywam tez naleze do czasem zbyt emocjonalnych ludzi.Mam tez czasem zbytnią przekorę w wypowiedziach

Pozdro
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 18-04-2010 00:21:17 
MyStyle powiedz mi jak to jest ze Ty zawsze ozywiasz sie jezeli tylko w dyskusji padnie nazwisko Goloty.Kreujesz sie na inteligentnego i kulturalnego chlopca,studenta,poliglote.Wiele razy twierdziles ze Golota to tak zalosna postac ze nie warto nawet o niej wspominac,a caly czas probujesz blyszczec na tym forum strojac sobie zarty z czlowieka ktory ma wielu kibicow.Nie musisz szanowac ani Golego,ani jego fanow ale nie zaczynaj pyskowki a potem placzac dziwisz sie ze ktos Ci jedzie.
Po wadze bedzie mozna cos wiecej powiedziec o Arreoli bo Adamek fizycznie wyglada najlepiej w swojej karierze.Naprwde nie wierzylem ze Tomek moze powalczyc z powodzeniem z czolowymi ciezkimi,silniejszymi od niego i bijacymi mocniej.Moim zdaniem powinien byl unikac wlasnie Arreoli,Petera,Tuy.Obrona nigdy nie byla najmocniejsza strona Gorala,on zawsze duzo przyjmowal,granitowa szczeka mogla dzialac w nizszych kategoriach ale w zetknieciu z prawdziwa moca wagi ciezkiej moze zostac rozkruszona jak skorupka jajka.Nadal uwazam El Burritosa za faworyta tego starcia ale jezeli Goral w trakcie walki przyjmie kilka bomb i mimo to wygra to podobnie jak Vitalij Kliczko bede zdania ze Tomek moze zostac mistrzem swiata krolewskiej kategorii
 Autor komentarza: gregor
Data: 18-04-2010 02:09:57 
Tomek da rade obić Meksykańca chociaż to napewno nie będzie łatwa przeprawa. Całym sercem jesteśmy z Tobą Tomek. Dasz Rade:)
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 18-04-2010 09:53:33 
andrewsky


ja nie zacząłem pyskówki wiec moze łaskawie naucz sie czytac

Pozdrawiam
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 18-04-2010 11:04:04 
MyStyle
Moze Cie to zdziwi ale umiem czytac i to ze zrozumieniem:)
Zreszta nie odpowiedziales mi na moje pytanie.Mam nadzieje ze je zrozumiales.Czytajac Twoje(i nie tylko)posty nurtuje mnie pytanie jak to jest ze w studentach i ludziach wyksztalconych moze byc tyle chamstwa i agresji?Przeciez to powinna byc elita naszego spoleczenstwa, a jest wprost na odwrot, czego Ty jestes jaskrawym przykladem.Jezeli masz chociaz odrobine kultury to jezeli odpowiedziales na moj post to najpierw powinienes udzielic odpowiedzi na zadane w nim pytanie,a potem ewentualnie czynic w moim kierunku personalne wycieczki
Nara
 Autor komentarza: ojciecchrzestny
Data: 18-04-2010 11:59:52 
ja sie napewno do jego kibicow nie zaliczam!!!!
i h...u...j mu w dupe i kamieni kupe i taczke gruzu zeby pastuch nie miał luzu....
 Autor komentarza: DawidTBG
Data: 18-04-2010 12:00:45 
Wiara góry przenosi i ta wiara Tomka Arreole rozniesie !
 Autor komentarza: ceres
Data: 18-04-2010 12:17:38 
andrewsky
Studenci winni być elitą naszego społeczeństwa:)? Proszę Cię, przecież teraz studiuje przeważnie ten, kto ma $$ na studia( zaoczne, wieczorowe itp.)U mnie na studia wybrały się tak ciemne masy, które zdały maturę z pomocą Giertycha, lub tacy, których najlepszą oceną na dyplomie kończącym L.O była DOSTATECZNA. To o czymś świadczy...;] Wielu naprawdę inteligentnych ludzi wyjechało za chlebem za granicę, nie widząc póki co perspektyw w naszym kraju i woląc zarobić trochę grosza na życiowy start...A Ci pseudo-inteligenci z papierkiem licencjata lub magistra w obecnych czasach nie mogą znaleść pracy, bo niestety nie ma naboru na "stosunki międzynarodowe" i ni jak nie idzie znaleść po tym pracy...
Co do samej walki - dla mnie każde roztrzygnięcie jest możliwe...
 Autor komentarza: markos12345
Data: 18-04-2010 13:02:23 
wszyscy czekają na ta walkę a ja tym bardziej bo ćwicze boks tomek pokaż im kto tu żądz ty masz te swoje cwańcyki. Dla mnie jestes autorytetem i nawet mam twój dres kupiłem na alegro fajnie się w nim ćwiczy jest wygodny w walce z areolą zycze ci oczywiście wygranej. ty jak cos powiesz to ja się śmieje puzniej z 3 godziny najlepszy tekst jak kopne prawą to konia przewruce hehe. TOMASZ GÓRAL ADAMEKKKKKKKKKKKK :)
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 18-04-2010 13:39:32 
:):)wybaczcie ale nie studiuje za kase tylko uczelnia mi placi a jak widze u mnie w piatki zaocznych to az mi sie smiac chce.zupelnie jakbym widzial przyszle fryzjerki
Jesli chodzi o moja pracę to nie obawiajcie się nie martwie się o nią
Jesli chodzi o personalne ataki to wydaje mi sie ze wszyscy po rowno sobie jedziemy i andrewsky nie jestes wyjątkiem

Prawda jest taka ze nie rozumiem umilowania Goloty i nie zrozumiem nigdy.Byc moze jestem zbyt emocjonalny za co przepraszam.Jednak miłosc do goloty wynika z emocji a nie z rozsądku a ja lubuje się w przywracaniu myślenia i kierowania sie rozsądkiem a nie emocjami.Co musze przyzanc nie wychodzi mi bo sam jestem emocjonalny

Nie oceniajcie mnie bo akurat pewnośc siebie i poczucie bycia inteligentem jest moja cecha, moze to brak skromności moze zbytnia arogancja, staram sie pilnowac ale musze przyznac ze w ciezkich czasach pomaga.Po prostu nie mam autorytetow za nic tylko za osiagnięcia, nie przejmuje sie krytyka wszystkich bo uwazam sie za wystarczajaco dobrego, slucham ludzi ktorych szanuje i tylko ich


Generalnie nie jest dobra cecha ludzką urażanie innych wiec jesli urazilem chcialbym przeprosic, nie tak powinien wygladać dialog

Pozdrawiam i przepraszam, licze ze nowy Golota kiedys sie pojawi i bedziemy mogli razem mu kibicować


 Autor komentarza: MyStyle
Data: 18-04-2010 13:40:47 
Emocjonalnie oceniam wg mnie bledne poglady, byc moze to jest moj bląd

 Autor komentarza: kubkur667
Data: 18-04-2010 13:44:11 
markos12345
"nawet mam twój dres kupiłem na alegro fajnie się w nim ćwiczy jest wygodny w walce z areolą zycze ci oczywiście wygranej."
To ma być reklama czy co???:)
Czytając twoją wypowiedz mam wrażenie że jesteś kompletnie walnięty (oczywiście nie chcę cię obrazić).
 Autor komentarza: haze
Data: 18-04-2010 13:57:47 
my style .ty sie tlumaczysz choc wg mnie masz racje .a wulgarny baran ma grzane .rece opadająą
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 18-04-2010 14:16:57 
MyStyle
Milosc zawsze wynika z emocji,a nie rozsadku bo jak by bylo inaczej to dzisiaj byl bym starym kawalerem:)
Wlasnie znowu obejrzalem walke Arreoli z Minto.Meksykanin meczyl sie w niej okrutnie z malym ale agresywnym przeciwnikiem.Sporo wylapal i gdyby Minto bil mocniej to Arreola zaliczyl by dechy.Chris byl swiezo po swojej pierwszej porazce w profesjonalnej karierze do tego wazyl najwiecej.Minto moim zdaniem to zawodnik klasy Estrady.Niezbyt trudny na pierwsza walke po porazce ale i nie kelner.Jezeli Arreola przyjmie od Adamka tyle co od Minto to dechy ma murowane
 Autor komentarza: bzzyk
Data: 18-04-2010 14:43:25 
Minto choć troszkę by pomyślał w walce z Arreolą to by ją wygrał a jak pajac za wszelką cenę chciał mu oddać to ten mu ryja obił!!!
Nie wyobrażam sobie żeby Adamek miał tak zawalczyć zresztą co ja porównuje, gdzie jest Adamek a gdzie Minto...
Adamek wygra bez dwóch zdań!!!!!!!
 Autor komentarza: Laik
Data: 18-04-2010 14:52:08 


"MyStyle,

Nie oceniajcie mnie bo akurat pewnośc siebie i poczucie bycia inteligentem jest moja cecha"

Hahahahaha,to ci się udało!!!Czujesz,że jesteś inteligentem?hahahaha!!!Jak ja nienawidzę tego typu postaw,pseudo-inteligentów naszych studentów.I to wszędobylskie "generalnie",które jest teraz najmodniejszym słowem wśród naszej "elity" intelektualnej.

Sorry za dygresję :)
 Autor komentarza: Laik
Data: 18-04-2010 14:54:41 

Jeśli chodzi o walkę,to najpierw stawiałem Arreolę,teraz już zgłupiałem...50/50

 Autor komentarza: andrewsky
Data: 18-04-2010 15:44:33 
Laik
Ja tez:)
Ale uwazam w przeciwienstwie do wielu tu piszacych ze Adamek powinien agresywnie zaatakowac Chrisa bo poza dobra garda to Meksykanin jest bardzo slabiutki w obronie,natomiast atak to jego zywiol.Moze sie tak stanie i cale to mowienie o szybkosci Gorala i nieuchwytnosci w ringu to moze byc zaslona dymna
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 18-04-2010 17:33:20 
Och niewazne

Laik skad wiesz co czytam czym sie interesuje gdzie chodze kim jestem????

Nie jestem za to falszywie skromny bo jak mawiał Churchill o Clemensie Atlee:" A modest little men with a lot to be modest about"To czasem jest pułapka skromności" Siedz za piecem znajdą Cię , będziesz dobry wezmą Cię" jak mawiała moja prababcia.Ale to już nie te czasy

To tyle ale szkoda sie denerwowac bo i sytuacja nie ta po 3 h uroczytstości człowiek musi wyjsc odetchnąc bo czuje sie przytłoczony
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 18-04-2010 17:36:24 
a propos walki

Laik Adamek nie ma jak pojsc na Arreolę z czym ma agresywnie zaatakowac?Wg mnie nie jest to dobra strategia bo mam wrazenie ze Burrito ma łeb twardy ze moze wylapac wiele bomb i nic mu to nie zrobi.

Ja licze na to ze nie bedzie zbyt szczuply, ze bedzie mial pod koniec walki probelym z kondycja a Adamek będzie świeższy.

Szukałbym rostrzygniecia walki na korzysc Adamka w rundach 7-12
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 18-04-2010 18:36:30 
MyStyle
Jak to czym ma agresywnie zaatakowac,no przeciez ze nie nogami.Przeciez jak Tomek trafi lewym sierpem albo prawym prostym to konia przewroci. Zobacz sobie w jakich Arreola byl opalach jak go Travis Walker przyatakowal od pierwszej minuty,Adamek to duzo lepszy zawodnik choc chyba nie bije tak mocno jak Walker
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 18-04-2010 18:41:35 
Hmm..Adamek raczej konia Arreoli nie przewroci..Vitalij go pral przez 10 rund a Meksykaniec to ustal..Mysle ze zbierze lomot ale walka skonczy sie na punkty..Mozliwy jest tez jakis skandal..Arreola swlustrowany tym ze go byly cruiser obija po brzuchu i lbie zacznie faulowac..moze byc np.dyskwalifikacja Arreoli..
 Autor komentarza: kubkur667
Data: 18-04-2010 18:46:15 
Arreola kiedyś wspomniał w wywiadzie że ma coś w sobie takiego, że jak coś mu nie wychodzi to mówi sobie "pierdolę taktykę" i idzie na wymianę, więc myślę że tym powinni szukać sposobu na wygraną z nim. Całą walkę punktować a jak Chriss się wku.... to się odsłoni i wtedy niech go Tomek zaatakuje.
 Autor komentarza: Klimek
Data: 18-04-2010 19:51:58 
http://www.youtube.com/watch?v=2iVxx035biI&feature=related

rozśmieszyła mnie jedna wypowiedz, ale jest w niej troche prawdy

"skoro areola jest taki dobry to czemu nie ma "one punch" nokatow ?
to wam odpowiem bo to fizol ktory rzadko trafia czysto on nokautuje 10 -12 ciosami z ktorych zaden nie trafia czysto taki silne obcierki - ten grubas nie trafi adamka bedize latal jak duze bezradne dziecko na fat-campie za slodyczami."
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 18-04-2010 19:53:07 
lukaszenko
Arreola Vitka naciskal z wysoko uniesiona podwojna garda Vitek mu wsadzal lewe i od czasu do czasu prawe,wstrzasnol nim pare razy,ale tak na dobra sprawe to Chris nie wylapal zadnej czystej bomby.Kurdupel Minto w przeciagu 4 rund mu bardziej obil pysk ale nie mial na tyle mocy zeby go powalic.Adamek wcale nie jest taki dobry na nogach zeby tancowac przez 12 rund i bezkarnie punktowac. Moze byc gorzej jak cofajac sie zostanie zlapany na linach a balans,uniki to bardzo slabe strony Adamka.Goral ma bardzo dobry timing i z obrony tez moze skarcic Arreole.Jedno jest pewne emocje sa napiete jak baranie jaja
 Autor komentarza: crazy15
Data: 18-04-2010 19:54:53 
Z ostatniej chwili: Według ostatnich doniesień Valero zaraz po zadźganiu nożem żony przyznał się do zabójstwa personelowi hotelowemu. Tej informacji nie chciał potwierdzić prawnik pięściarza.
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 18-04-2010 20:36:37 
andrewsky

chcialbym bys mial rację.Cóz jaka taktyka mniej wazne wazne by skuteczna.

z baranimi jajami to pojechałes grubo:):):):):):)
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 18-04-2010 20:37:53 
a jesli chodzi o Valero to jest to jebany kryminalista ktory jakims trafem mial talent do boksu.niech go zabiją w więzieniu
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 18-04-2010 21:16:18 
andrewsky
Nie bede pisal w odniesieniu do walki z Minto bo przyznam zarowno na zywo jak i pozniej jak do tej pory walki nie widzialem..natomiast Vit pocelowal pare razy Arreole i to naprawde czysto..Sam Meksykaniec nie pokazal nic oprocz gardy i czlapania ale ten leb ma jednak twardy..
Adamek bedzie gorowal szybkoscia, technika aby sie nie dal gdzies zlapac na linach w narozniku to jego rece beda w gorze po walce..
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 18-04-2010 21:22:31 
MyStyle
Odnosnie Valero to nei wiesz jak bylo wiec nie rzucaj chasel i nie oskarzaj..Nie wiadomo w jakich to bylo okolicznosciach, poki co chyba nalezalo by sie wstrzymac i poczekac na dalsze info..
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 18-04-2010 21:32:45 
lukaszenko

Prosze Cie, ten czlowiek jest menda za to ze bił zone i za to nalezy mu sie stryczek, nie bądź taki mdyplomatą prosze czarne jest czarne cytując klasyka
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 18-04-2010 22:00:15 
No dobra niech Ci bedzie..Mialem co do Valero jakies tam oczekiwania a ten glupek se zycie zjebal w taki sposob..
 Autor komentarza: Zoran
Data: 18-04-2010 22:54:55 
cartman ... lepiej nie sap do ludzi ty koci grzbiecie, wogóle to zawijaj z tego forum bo twoje teksty są tragiczne i kwalifikują się na ko
 Autor komentarza: Melock
Data: 18-04-2010 23:29:28 
"ten glupek se zycie zjebal w taki sposob.."

Jebać jego życie, oby nie trwało długo za to w bólach. Ważne że odebrał je komuś innemu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.