DE LA HOYA O WALCE ALVAREZ - COTTO

Właściciel stajni Golden Boy Promotions Oscar De La Hoya wyraził przekonanie, że 1 maja poznamy pretendenta do mistrzowskiego tytułu. Mowa o zwycięzcy pojedynku Saul Alvarez (31-0-1, 23 KO) vs Jose Miguel Cotto (31-1-1, 23 KO). Do pojedynku dojdzie na wielkiej gali boksu w MGM Grand, w której głównym wydarzeniem wieczoru będzie wyczekiwany pojedynek Floyda Mayweathera z Shanem Mosleyem.

De La Hoya wcześniej w samych superlatywach wypowiadał się o niepokonanym meksykańskim talencie, widząc w nim przyszłego mistrza świata. Może jego czas nadejdzie po ewentualnym zwycięstwie nad 32-letnim Portorykańczykiem?

- To wielka walka dla obydwu. Myślę, że zwycięzca tej batalii dostanie szansę wywalczenia pasa mistrza świata. To czego nie posiada Alvarez, mówię o doświadczeniu, posiada Cotto – powiedział legendarny "Złoty Chłopiec".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tonka
Data: 16-04-2010 11:35:27 
Trzymam kciuki za Saula. Petarda w łapach tego 19latka niesamowita.
 Autor komentarza: suknia87
Data: 16-04-2010 13:01:25 
różni ich jedna walka- bo o tyle więcej ma cotto. nie wiem czy ma to aż takie przełożenie w doświadczeniu- chyba że chodziło bardziej o wiek niż o stoczone batalie. też trzymam za "Canelo". niesamowicie imponuje mi ten chłopak.
 Autor komentarza: Daw
Data: 16-04-2010 17:13:25 
Z ciekawoscia obejrze te walke przede wsyzstkim ze wzgledu na Alvareza ktory mnie interesuje jako bokser.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.