FROCH I KESSLER PEWNI SIEBIE

24 kwietnia poza walką Tomasza Adamka z Chrisem Arreolą dojdzie także do bardzo ciekawiej potyczki w ramach drugiej kolejki turnieju "Super Six". Naprzeciwko siebie staną: niepokonany Brytyjczyk Carl Froch (26-0, 20 KO) i idol duńskich kibiców szermierki na pięści Mikkel Kessler (42-2, 32 KO). Obaj bokserzy wykazują dużą pewność siebie przed tym frapującym pojedynkiem.

Jak przyznaje "Wiking" wyciągnął on wnioski z ostatniej porażki z Andre Wardem i poprawił swój styl walki. Przypominamy, że podczas przygotowań do tego pojedynku brał udział Piotr Wilczewski, który był jednym ze sparingpartnerów Duńczyka.

- Zmieniłem wiele w moim stylu boksowania, ale oczywiście nie będę teraz zdradzał co uległo zmianie. Podczas ostatniej walki popełniłem dużo głupich błędów – posypuje głowę popiołem 31-latek.-  Czuję się jak nowy wojownik. Mam nadzieję, że Carl jest gotowy, ponieważ ja trenowałem bardzo ciężko przez ostatnie 3 miesiące.

Oczywiście sporo do powiedzienia miał również Froch. "Kobra" z respektem wypowiada się o swoim rywalu, zaznaczając jednak, że jest od niego lepszy i udowodni to w ringu.

- Obaj jesteśmy wspaniałymi wojownikami ze ścisłej światowej czołówki i obaj wiemy co trzeba robić między linami. Jednak ja jestem silniejszy i szybszy. Jestem niepokonanym mistrzem, a ponadto trudniej mnie złapać w ringu – mówi mistrz świata WBC.- Mój rekord mówi wszystko o mnie. Niektórzy patrzą na współczynnik nokautów, ja walczę żeby wygrywać. Nieskazitelny rekord to dla mnie bardzo ważna sprawa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: cielaaak
Data: 15-04-2010 17:52:25 
licze na to ze kessler go posadzi
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 15-04-2010 20:03:23 
Kessler jeden z moich idoli, dał świetną walkę z Calzaghe przed angielskimi kibicami. Może ktoś w końcu utrze nosa temu Frochowi.
 Autor komentarza: kacza
Data: 15-04-2010 20:21:01 
Kessler musi sie w koncu przebudzic i zlac tego cepiarza chociaz nie jest to proste zadanie
 Autor komentarza: mixtype
Data: 15-04-2010 21:34:20 
Z soboty na niedziele kibice boksu nie pośpią,szykuje się kilka dobrych gal.
 Autor komentarza: SkazanyNaInstynkt
Data: 15-04-2010 22:45:08 
Panie "nieuchwytny", nieuchwytny to pan będzie dla kamery, po tym jak dostaniesz pigułe i padniesz jak rażony piorunem :)
mam taką nadzieję :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.