GORĄCA ATMOSFERA NA TELEKONFERENCJI

Gorąca atmosfera na telekokonferencji Tomasza Adamka i Chrisa Arreoli - „Trzy burritos i skrzynka piwa”.

Jak w takim samej gorącej atmosferze ma przebiegać walka Tomasza Adamka (40-1, 28 KO) z Chrisem Arreolą (28-1, 25 KO), jak brzmiała środowa telekonferencja obu pięściarzy, to 24 kwietnia w kalifornijskim Ontario zobaczymy pięściarski klasyk. „Niech mi Adamek nie gada o Biblii czy Dawidzie co pokonał Goliata. Mnie takie pierdoły nie interesują”- mówił Arreola. „Wyślę tego sztucznie napompowanego medykamentami ciężkiego tam, gdzie jest jego miejsce – do wagi junior średniej. Tutaj nie ma co szukać” – grzmiał Arreola. „Chris, lepiej uważaj co mówisz. Możej powinieneś porozmawiać ze swoim  adwokatem, zanim zaczniesz stawiać takie zarzuty” – ripostowała Kathy Duva. Podziałało -  zaraz było natychmiastowe złagodzenie wypowiedzi „Koszmara”...

Jak reagował na zaczepki Tomasz Adamek? Spokojnie. „Widzę, że Chris potrzebujesz jakichś dodatkowych motywacji, żeby ze mną walczyć. Trochę się napinasz jakimś odsyłaniem mnie do mojej poprzedniej wagi. Rób Chris cokolwiek ci pomaga, motywuj się jak chcesz. Ja swoje udowodnię na ringu” – odparł Adamek, choć w jego głosie było trochę złości. Cytat dnia należał do trenera Adamka Ronnie Shieldsa, który slysząc, że według trenera Arreoli Henry Ramireza nie będzie znaczącej różnicy w szybkości pomiędzy zawodnikami, walnął: „Oczywiście, że nie, bo Tomek wpieprzał w Houston każdego dni trzy wielkie burritos, zapijając to skrzynkami piwa”. Nie mogłem się powstrzymać by nie dodać: „Polskiego Żywca!”...

Najciekawsze pytania do obu zawodników:

Do Chrisa Arreoli:

- Czy uważasz, że Adamek jest naturalnym  ciężkim i czego spodziewasz się na ringu w Ontario po polskim pięściarzu?
CA: Adamek to junior ciężki, który nie musi się teraza odchudzać. To tylko przeciętny bokser wagi ciężkiej. Wyślę tego sztucznie napompowanego medykamentami boksera tam, gdzie jest jego miejsce – do wagi junior średniej. Tutaj nie ma co szukać. Nie wierzę, żeby chciał się ze mną bić, że będzie walczył, jak w półciężkiej i junior ciężkiej.  Już przeciwko Estradzie był inny, a Estrada nie ma siły nawet, żeby rozwalić winogrono.  Adamek opowiada pierdoły o Dawidzie i Goliacie, ale ja się tym nie przejmuję, wychodzę na ring się bić. Nie jestem po to by deklamować Biblię, nie interesuje mnie to zupełnie. Jestem po to, żeby się bić. 

- Jak będziesz walczył  z Adamkiem?
CA: Tomek Adamek to sprawdzony mistrz dwóch kategorii wagowych, niewielu może to o sobie powiedzieć. Pod tym względem ma mój respekt. Ale wiem, że będzie przede mną uciekał, że będę musiał skracać ring. Jak go złapię na linach, to będę walił po jego rękach, po jego ciele i robił wszystko, co do mnie należy. Mam po przegranej z Witalijem Kliczko coś do udowodnienia, bo ja powiniem wygrać tamtą walkę. Adamek będzie uciekał, ale jak go dopadnę to będzie po wszystkim”.

Jeszcze w trakcie konferencji, Arreola wytłumaczył, co miał na myśli używajac w opisie „Górala”  terminologii „napompowanego medykamantami”: „Nie miałem na myśli niczego nielegalnego, może to określenie zabrzmiało to trochę niefortunnie. Myślałem o witaminach, odżywkach, rzeczach ogólnie dostępnych dla każdego. To wszystko, nie było żadnych oskarżeń”.  Przebojem dla biorących udział był także fakt, że Arreola zadeklarował, że już za tydzień „nie będzie ważył więcej niż 240, może nawet mniej”. Przy pomocy jakiej diety – nie zdradził.

Do Tomasza Adamka:

- W jaki sposób tragedia w Polsce wpłynęła na twoje przygotownia do walki z Arreolą? Czy podobnie jak w przypadku Haitańczyka Andre Berto, wzniesie cię na wyżyny twoich umiejętności?
TA: Wszyscy w Polsce odbierają  tą katastrofę bardzo osobiście. Kilkukilometrowe kolejki ludzi czekają by oddać hołd zmarłemu Prezydentowi.  Jestem bardzo wierzącą osobą, cierpię jak wszyscy, ale potrafię oddzielić osobiste odczucia od mojej pracy. Czerpię z religii siłę by nic nie przeszkodziło mi w wybranym celu. Nie potrzebuję dodatkowej motywacji, żeby zawsze dawać z siebie 100 procent”.

- Czy walcząc przeciwko pierwszemu takiej klasy pięściarzowi wagi ciężkiej co Arreola musiałeś zmienić tryb przygotowań?
TA: Biblia mówi o tym, jak Dawid pokonał Goliata. Wielkość na ringu nie ma znaczenia, nigdy się tym nie przejmowałem. Inspiracja płynie od Boga –  nikt nie wierzył, że mogę mieć dwa tytuły w dwóch kategoriach wagowych. Teraz chcę trzeciego.  Gdyby Arreola by miał 180 cm wzrostu, 190 czy 210 cm, nie robiło  w przygotowaniach różnicy. Wygrywa  się sercem, a waga ciężka to dla mnie naturalny rozwój, chiciałem tego od początku.  Wiem, że Arreola to bardzo dobry bokser, twardziel. Ale im jest trudniejszy rywal, tym lepiej walczę. Udowodniłem to przeciwko Steve Cunninghamowi, najlepszemu  bokserowi junior cięzkiej na świecie. Moja strategia walki przeciwko Arreoli będzie bardzo prosta. Bardzo wiele nauczyłem się w Houston, ale jedna zasada boksu zawsze zostaje taka sama – trzeba zadawać jak najwięcej ciosów i nie dać się trafiać. Nie upadnę od jednego, dwóch czy nawet trzech ciosów Arreoli. Chris, nie przejmuj się – ja za to ciebię będę trafiał”.

- Na wtorkowym spotkaniu z prasą, Witalij Kliczko powiedział, że poza nim i bratem jest tylko jeden liczący się bokser – David Haye.
TA: Mówić można wszystko, takie prawo ma każdy. Mam zamiar udowdnić, że się myli tam, gdzie ma to znaczenie – na ringu. (Uczestniczący w konferencji prmotor Dan Goossen, dodał w tym momencie: „Kliczkowie mówią to, co im się przydaje w interesach, to co im pasuje. Prawdziwi championi walczyć będą w Ontario)

Jeszcze w trakcie konferencji, Arreola wytłumaczył, co miał na myśli używajac w opisie „Górala”  terminologii „napompowanego medykamantami”: „Nie miałem na myśli niczego nielegalnego, może to określenie zabrzmiało to trochę niefortunnie. Myślałem o witaminach, odżywkach, rzeczach ogólnie dostępnych dla każdego. To wszystko, nie było żadnych oskarżeń”.  Przebojem dla biorących udział był także fakt, że Arreola zadeklarował, że już za tydzień „nie będzie ważył więcej niż 240, może nawet mniej”.

Przy pomocy jakiej diety –  nie zdradził.

Przemek Garczarczyk
garnekmedia.blogspot.com

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: KidDynamite
Data: 15-04-2010 09:37:56 
Widać, że trzeba trochę podkręcić ciśnienie:)

Trudno uwierzyć, że Arreola wcześniej wypowiadający się o Adamku jako o mistrzu, zapraszający go na piwo itp. teraz nagle zaczyna go brutalnie atakować:) To takie zagrywki raczej.

Natomiast to jak wygląda Adamek musiało go trochę poruszyć - stąd gadki o medykamentach:)

 Autor komentarza: elmachico
Data: 15-04-2010 09:39:54 
czas na szoł emocje rosną ale widać, że Chris jest zaskoczony przygotowaniem Adamka do walki ...
 Autor komentarza: Niezapominajek
Data: 15-04-2010 09:40:14 
Niech nie przegina że Adamek teraz brał niedozwolone środki.

Gdyby coś brał to byłby napuchnięty jak balon. To jest jego waga plus ćwiczenia.

 Autor komentarza: Laik
Data: 15-04-2010 09:42:36 

Biblia to najlepszy psycholog na świecie!

 Autor komentarza: KidDynamite
Data: 15-04-2010 09:43:22 
Niezapominajek,

To że Tomek coś brał jest pewne (nie mówię tu o środkach niedozwolonych), bardziej odżywki, witaminy i inne specyfiki. To nie jest tylko waga + ćwiczenia jak to zauważyłeś, bo niektórzy zwykłymi ćwiczeniami osiągają taki efekt w 2 lata, jemu udało się w pół roku.
 Autor komentarza: arturmo83
Data: 15-04-2010 09:45:07 
oooooo arreola dwa razy się wypowiadał i powiedział to samo...hehe
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 15-04-2010 09:45:21 
Chris ma cisnienie..Nie jest wcale taki pewnien siebie jak wczesniej..
 Autor komentarza: Niezapominajek
Data: 15-04-2010 09:47:09 
Walcząc z Kliczko ważył 251 funtów (113,9 kg) teraz chce ważyć 240 funtów (108,8 kg) Czyżby walka z Adamkiem była dla niego większą motywacją niż walka o MŚ ?

Adamek jest na pewno w świetnej kondycji. Mógłby walczyć nawet bez przerw.
 Autor komentarza: Arti
Data: 15-04-2010 09:49:36 
" Mam po przegranej z Witalijem Kliczko coś do udowodnienia, bo ja powiniem wygrać tamtą walkę. "

Nie wiem nawet jak skomentowac ta wypowiedz Arreoli...
 Autor komentarza: KidDynamite
Data: 15-04-2010 09:51:58 
Walka dla Chrisa z Adamkiem ma większe znaczenie i jest większą motywacją z paru prostych przyczyn:

1. Wychodząc do Kliczki, był niepokonaną, wschodzącą gwiazdą HW z jednym z najlepszych współczynników walk kończonych przed czasem.
2. Po walce został sprowadzony na ziemię i doktor pokazał mu na jakim etapie kariery aktualnie się znajduje.
3. Żeby dalej się liczyć i nie spaść ponownie w rankingach, gdzie pozostanie mu obijanie kilku słabszych przeciwników lub przerwa musi wygrać z tym "napompowanym junior ciężkim".
4. Walczy u siebie i drugi raz z rzędu przegrać tam nie może.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 15-04-2010 09:54:18 
Niezapominajek - czy brał czy nie brał tego nigdy się nie dowiesz! dzisiejszy koks to nie meta z przed 40lat. dziś po koksie się nie puchnie. większośc bokserów ma styczność z nielegalnymi środkam. adamek dopóki przechodzi testy jest czysty i tego należy się trzymać.

"Wyślę tego sztucznie napompowanego medykamentami ciężkiego......."
Tego zdania się nie ma co czepiać bo keratyna,aminokwasy,odżywki itp to jak najbardziej medykamenty - tyle że legalne a to Adamek napewno stosował
 Autor komentarza: odyniec
Data: 15-04-2010 09:57:19 
telekonferencja? ktos tu nie wie co to slowo znaczy!!
nie rozrozniamy telekonferencji od konferencji prasowej?
 Autor komentarza: RAZ
Data: 15-04-2010 09:57:29 
Widać, że Chrisowi musiał szepnąć co nie co promotor, bo to by było "nie po amerykańsku" nie dorzucić przed walką do pieca. Adamek w swoim stylu, sprowokować się nie dał. A Arreola będzie ważył 240 funtów, jak przed walką posiedzi ze 4 godziny w saunie. Mam nadzieję, że Tomek go wypunktuje, a im dłużej trwać będzie walka, tym Arreola będzie bardziej zdenerwowany. Na korzyść Adamka.
 Autor komentarza: KidDynamite
Data: 15-04-2010 09:58:45 
Odyniec,

to chyba była jednak telekonferencja, jeśli nie poprosimy o fotki, bo żadnej aktualnej Chrisa DAWNO nie było..
 Autor komentarza: nowy
Data: 15-04-2010 10:03:05 
Chris plecie bzdury żeby sprowokować bitkę w ringu. Tak jak ktoś wcześniej zauważył, wygląd Adamka zrobił na nim wrażenie i stąd te aluzje. Wypowiedź Chrisa cyt. "Adamek to juniorciężki, który nie musi się teraz odchudzać" doskonale to obrazuje. To nie Tomka wina, że ma lepsze geny od Chrisa :).
 Autor komentarza: nowy
Data: 15-04-2010 10:04:18 
Cześć odyniec - fajnie że już wróciłeś :).
 Autor komentarza: unlocer
Data: 15-04-2010 10:08:07 
Myślę ,żę do Crisa już powoli dociera,że Adamka nie pokona.Ale na pewno będzie się starał.
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 15-04-2010 10:14:50 
"...Rób Chris cokolwiek ci pomaga, motywuj się jak chcesz. Ja swoje udowodnię na ringu..."

- Dobrze Tomek mu dopowiedział.
 Autor komentarza: buxx
Data: 15-04-2010 10:41:48 
Bardzo dobre te zaczepki. Podkręcają atmosferę. Myślę że to bardziej element promocji walki niż jakieś kłótnie... Takie rzeczy na pewno poprawiają oglądalność.
 Autor komentarza: Swietlicki
Data: 15-04-2010 10:55:42 
Jakich sparing partnerow maja obaj piesciaze?
Wiem, ze Adamek Guinn'a, a Chris Kauffmana, ale pozostali?
 Autor komentarza: Antonioo
Data: 15-04-2010 10:56:44 
Widac Arreola wie o co chodzi:D Adamek jesli chce zarabiac gruby $$$ powinien sie nauczyc strzelać "bajere" ktora daje gwarancje przyplywu zainetresowania. Nawet walka 2 sredniakow ale robiących szum moze sie przedac znacznie lepiej niz spokojnego i grzecznego mistrza.
 Autor komentarza: Majk
Data: 15-04-2010 11:01:32 
Niby tak, ale jak spojrzeć na Braci... Obaj mają gadkę rozsądną i wyważoną a podczas ich walk na Schalke nie ma miejsc wolnych.
 Autor komentarza: Klimek
Data: 15-04-2010 11:05:37 
pierwsze oznaki zdenerwowania tego że Chris znowu bedzie w takiej sytuacji jak z Kliczką, ale po za tym wątpię żeby Adamek boksował tak zachowawczo jak Vitalij
 Autor komentarza: Laik
Data: 15-04-2010 11:08:18 


Majk,

Oni są mistrzami świata...
 Autor komentarza: tonka
Data: 15-04-2010 11:40:47 
Obejrzałem całe mnóstwo walk Chrisa i powoli przestaje się bać, że może w ringu coś poważnego zrobić Tomkowi. Arereola lubi styl czołgu - po prostu. A mianowicie...stara się zagonić ociężałego kolesia w liny lub do narożnika i wtedy wykorzystać swoją moc w łapskach. On nie ma pojedynczego ciosu, tyle zauważyłem na pewno. Kończy przeciwników po konkretnej serii. Akurat z Adamkiem może o czymś takim pomarzyć, bo jeżeli nawet Polak wyłapie od czasu do czasu pojedynczą pigułę, to za chwile (przy jego ruchliwości) już go tam nie będzie. Cristobal nie lubi inteligentnych techników, dodatkowo bardzo ruchliwych techników. Już Vitek udowodnił, co oznacza inteligentnie zawalczyć z Chrisem. Oczywiście nie stawiam Tomka obok Vitalija, nie te warunki - chodzi o sam fakt możliwości oszukania dość prostolinijnie walczącego "Burrito".
DO BOJU TOMEK!!!
 Autor komentarza: Melock
Data: 15-04-2010 11:42:50 


"niektórzy zwykłymi ćwiczeniami osiągają taki efekt w 2 lata, jemu udało się w pół roku"

W pół roku przytył jakieś 4kg, od czasów sprania Andrzeja G. To tyle co nic :)
Jeśli ktoś sam nie ma predyspozycji, uważa że i inni nie mogą osiągnąć tego i owego i pojawiają się spekulacje.
Ktoś szybko przypakował, to bierze medykamenty (sumplementy to produkty spożywcze tak na prawdę), jeśli się za szybko wzbogacił - znaczy kradnie, bo ja tak nie potrafię.
I tak dalej, dziwna cecha.

Niewiele dowiedzieliśmy się o strategii Arreoli. Jak go dopadnie, to będzie prał po rękach, ciele, gdzie popadnie. Genialny strateg :D
Należy też przypomnieć że grubas sam niedawno twiedził że Adamek jest w wadze ciężkiej, i jeśli ktoś to neguje to powinien dostać muke hehe

 Autor komentarza: tonka
Data: 15-04-2010 11:43:24 
I tak jak mówię: Jeśli wygrana Adamka, to tylko punktowa (3-4 punktami). Jeżeli wygrana Arreoli, to tylko przez TKO. Moje zdanie.
 Autor komentarza: Mario1977
Data: 15-04-2010 12:03:09 
To tylko sztuczna napinka przed walką. Na pewno wielu sie na nią złapie, a przecież o to chodzi.

Jedyne co mnie interesuje to waga Crisa. Wydaje mi się, że to najważniejszy element przygotowania Arreoli do walki z Tomkiem.
 Autor komentarza: Mario1977
Data: 15-04-2010 12:03:09 
To tylko sztuczna napinka przed walką. Na pewno wielu sie na nią złapie, a przecież o to chodzi.

Jedyne co mnie interesuje to waga Crisa. Wydaje mi się, że to najważniejszy element przygotowania Arreoli do walki z Tomkiem.
 Autor komentarza: KidDynamite
Data: 15-04-2010 12:11:22 
Melock,

Od walki z Andrzejem jest 5 miesięcy :) A w 5 miesięcy nabranie 4-5 kg masy mięśniowej (nie tłuszczu) to duży wyczyn.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 15-04-2010 12:11:56 
Burrito myslal ze bedzie faworytem a wszyscy Adamka skaza na pozarcie heh..a u bukow jest wrecz na odwrot:)..Do tego obejzal sobie nowe wcielenie Adamka i chyba zaczelo docierac ze przyjdzie mu walczyc z mistrzem swiata w dwoch kategoriach..Mysle ze Arreola mowiac o dopalaczach mial na mysli sterydy ale go Duva sprowadzila na ziemie szybko..
Obstawiam wygrana Adamka na punkty..Obstawiam tez ze bedzie to niesamowita walka!!Zadziorny Meksykaniec kontra zadziorny Polak..Oj bedzie sie dzialo...
 Autor komentarza: pabloix83
Data: 15-04-2010 12:55:29 
po tej walce Arreola wypadnie z dziesiątki. Podhale z Tobą Tomku. Obstawiam wysoką punktową wygraną dla Adamka chociaż walczy u muczosów
 Autor komentarza: unlocer
Data: 15-04-2010 12:57:01 
Myślał,ale Tomek to mistrz świata w dwóch kategoriach wagowych.Do tego ciężko trenujący, myslący w ringu no i z jajami i charakterem wojownik.Jak już kiedyś pisałem czym bliżej do walki tym Tomek bardziej zdecydowanym faworytem.
 Autor komentarza: Dominic
Data: 15-04-2010 13:00:03 
Jest rzeczywiście burza - oj będą grzmoty 24 kwietnia nad Ontario :D

Oj droga redakcjo - dwa razy są nadpisane te same pytania do Arreoli - prosze to zmienić :)
 Autor komentarza: Luton
Data: 15-04-2010 13:06:29 
Zobaczymy jak bedzie. Na pewno Adamek nie poszedł na łatwizne i wział sobie mocnego gościa, na miare HBO. Jakoś nie chce mi sie wierzyć, że to bedzie "spokojna" walka. To nie w naturze obydwu. Źeby sie to nie zamieniło w wojne jak Briggsem (Stonka). Rzeczywiście style podobne (Arreola-Briggs) i postawa w ringu podobna, podwójna garda i do przodu. Z tą różnicą, że z Briggsem Adamek dawał sie kontrować, a w tej walce to Adamek ma być tym kontrującym. Zobaczymy...
 Autor komentarza: Daw
Data: 15-04-2010 13:27:26 
O widze ze atmosfera sie zaostrzyla,emocje coraz wieksze juz nie moge sie doczekac dajesz Tomek.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 15-04-2010 13:44:25 
Wku...ł się bo nie może teraz wpier....ć swojego burritos, zapijając to skrzynkami piwa. Stąd ten diametralnie inny, ostry ton jego wypowiedzi.
 Autor komentarza: Melock
Data: 15-04-2010 14:01:06 
Hehe, być może. Odgraża się że będzie ważył mniej w dniu walki, a ile zrzucił do tej pory?
Teraz jest okres końcowy, jeśli wcześniej nie spalił to teraz będzie trudniej.
Ja Arreoli dobrze życzę. Może nie najlepiej, ale dobrze :D
 Autor komentarza: sexigrzes
Data: 15-04-2010 14:19:18 
"Wyślę tego sztucznie napompowanego medykamentami"

Czyli nawet Arreola przyznał że Tomek jest w formie...
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 15-04-2010 14:31:28 
Chris ze swoja rzezba powinien rozwazyc przejscie do sumo;)
 Autor komentarza: tonka
Data: 15-04-2010 14:41:50 
Jeszcze bodaj 2 lata temu Arreola w walce z Grahamem był kogucikiem. Przez dwa lata udowodnił jak lubi podjeść, fat boy. I jeżeli względem walki z Adamkiem do teraz nie zrobił założonej wcześniej przez siebie i swój sztab wagi, to wątpię, że przez tydzień coś się zmieni.
 Autor komentarza: mik36
Data: 15-04-2010 14:52:44 
a ile Cris waży teraz ? bo jakoś nikt się nie dopytał , a to by mi dało pewien ogląd sytuacji .
 Autor komentarza: 1bioactive
Data: 15-04-2010 15:15:53 
albo Chrisowi puszczają nerwy albo specjalnie próbuje wyprowadzić Adamka z równowagi i sprowokować do bijatyki w ringu bo to dla niego jedyna szansa na wygraną.Widać że bardzo liczy na swoją twardą szczękę - oby się nie przeliczył. To może być walka w której wyprowadzi najwięcej ciosów w karierze i najmniej w karierze dotrze ich do celu a z drugiej strony może też otrzymać najwięcej ciosów w karierze. Jeżeli faktycznie zamierza koncentrowaćsię na atakach w co się da i kiedy się da zapominając o obronie to ta walka tak może wyglądać bo Adamek to z pewnością najbardziej lotny na nogach bokser z jakim przyszło mu walczyć.Może w szybkości rąk przewaga Adamka nie jest bardzo duża ale jeśli chodzi o ruchliwośc na nogach, w różne strony i pod różnym kątem, to przewaga Adamka jest moim zdaniem ogromna i ona zdecyduje najprawdopodobniej o wyniku walki.
Oczywiscie ryzyko nadziania się na jakąś kontrę lub silny cios przez Adamka istnieje z uwagi na presję jaką wywiera Arreola.
 Autor komentarza: mixtype
Data: 15-04-2010 15:40:56 
Tomek jest według niego sztucznie napompowany medykamentami a on burritami ,bo przecież tez sporo mniej kiedys wazył.Adamek spokojnie jak zwykle bez napinki tak trzymać ,emocje bardzo żle wpływaja na walkę,poniewaz wtedy można popełnić błąd.Adamek to profesjonalista dlatego ma szanse w tej walce,musi zachować zimną krew bo jak się wda w bójkę to moze polec.Jedziesz z nim Góral!!!
 Autor komentarza: newark
Data: 15-04-2010 15:42:27 
Jasne jest że Chris się boi.Tym gadaniem chce wystraszyć Tomka.
Ja sądze żę Arreola wyraznie się denerwuje.Wie o tym że Adamek to najszybszy ciężki.
Tą wypowiedzią o napompowanym adamku skrytykował samego siebie.
Chris nawet z wagą 110 kg niema co liczyć na wygraną.
Będzie za wolny.Tomek wyprowadzi go z równowagi.
Adamek będzie robił unik,cios,unik,seria i tak dalej.
Arreola niebędzie mógł go trafic.
Puszczą mu nerwy i postawi wszystko na jedną karte.
Zaatakuje bez rozwagi i po walce.
Czekamy na Adamek-Kliczko.
 Autor komentarza: RAZ
Data: 15-04-2010 16:11:05 
Jeżeli Arreola wystraszył się Adamka, to tylko dlatego, że T. Adamek kompletnie się nie spina. Na to co się o nim mówi, po prostu leje ciepłym moczem. Totalny lajt, a to bardziej wkur*ia Christobala niż słowne utarczki. Jeżeli Tomek przetrwa pierwsze 3, 4 rundy, to tej walki nie przegra.
 Autor komentarza: pankracy
Data: 15-04-2010 16:24:10 
RAZ

Pierwsze 3, 4 rundy to Adamek przetrwa na 90%.Jak taki Minto przetrwał, którego pracy nóg oraz poruszania się w ringu nawet nie będę komentował.
 Autor komentarza: mik36
Data: 15-04-2010 16:59:43 
pankracy - tylko do Minto to pewnie wyszedł z marszu ( o czym świadczyła jego waga ) , ale do Adamka to na pewno będzie przygotowany .
 Autor komentarza: eLSzabeL
Data: 15-04-2010 17:40:44 
Ju sie nie moge doczekac gdy padną słowa Tomas Adomek from Gilowice ...Zagra muzyczka ,,Nie zapomnij skąd tutaj przybylem nie zapomnij gdzie sie urodziłem,, i Adamek i jego kozacki wzrok bez uczuć ta mina jak to powiedzial Chris patrzac w oczy Gorala nic nie mzona wyczytac patrzysz jak w studnie ,,,Polska!!!!!!!!
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 15-04-2010 17:45:17 
mik36
z tym przygotowaniem tez można przekombinować, zwłaszcza w przypadku zawodnika typu Arreoli - bez samodyscypliny (chodzi mi głównie o żarcie), to może wyglądać jak jego debiut w nowej wadze, jeśli ją faktycznie zredukował, a jeśli nie to jest za wolny by zagrozić Adamkowi.
 Autor komentarza: krzysio299
Data: 15-04-2010 17:53:32 
eLSzabel
Ciekawe czy Michael Buffer się spisze. Bo powiem szczerze ze ten poprzedni spiker robił to po prostu genialnie aż mnie ciarki przechodziły. Ps. wie ktos jak ten spiker sie nazywa?
 Autor komentarza: Mario1977
Data: 15-04-2010 18:12:53 
Joe Antonacci
 Autor komentarza: Luton
Data: 15-04-2010 19:35:36 
W Chrisie odezwał sie chyba typowy schemat myślenia u ciężkich. Chris poszedł do bukmachera i troszke sie zdziwił, wiec rzucił standardowe "nie no ku.. cruiser ma mnie pokonać ?? to niemożliwe". Wtedy na konferencji to był luz i wazelina, ale jest bliżej walki, Adamek pręzy muskuły i rzuca fotki do neta. Tworzy sie naturalne napiecie. Nie sądze żeby to był PR, tej walki nie trzeba specjalnie reklamować.
 Autor komentarza: kubkur667
Data: 15-04-2010 19:48:23 
"To tylko przeciętny bokser wagi ciężkiej. Wyślę tego sztucznie napompowanego medykamentami boksera tam, gdzie jest jego miejsce – do wagi junior średniej." Hahaha widać jak Arreola sra ze strachu bo nawet język mu się plącze. Nie przypominam sobie żeby Tomek walczył w junior średniej. Pewnie jak zobaczył 'poprawioną' sylwetkę Adamka to nie mógł uwierzyć że tak się zmienił i powiedział o parę słów za dużo a potem musiał to odkręcać.
 Autor komentarza: eLSzabeL
Data: 15-04-2010 19:53:12 
albo redkator za duzo wypił kubkur i napisal junior średnia
 Autor komentarza: eLSzabeL
Data: 15-04-2010 19:53:33 
redaktor%%%
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 15-04-2010 20:00:06 
Luton
Tak, ja tez tak sadze..
 Autor komentarza: Melock
Data: 15-04-2010 22:43:05 
Luton - dokładnie. Tak samo mówił jeden z byłych polskich bokserów, niejaki Gołota. Również żył mitem że ciężki wywodzący się z niższych wag nie może mu nic zrobić.
Pamiętacie jak się woził w pierwszej rundzie do czasu aż runął na plery? :D Padłbym ze śmiechu gdyby i Arreola podszedł do Adamka tak nonszalancko.
 Autor komentarza: THOR14
Data: 15-04-2010 22:56:36 
arreoloa jest po prostu głodny,i to wzbudza jego agresję.dla niego dieta to nie żarty.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 15-04-2010 23:53:30 
Mamy z Arreola podobne spostrzezenia odnosnie obecnej muskulatury Tomasza:)
Teraz to mozna zapomniec o walce Adamka z Hayem bo jezeli pokona on El Buritosa to Haye zarzada od Gorala testow olympijskich na obecnosc multiwitamin i tego typu specyfikow
 Autor komentarza: Ibeabuchi
Data: 16-04-2010 03:21:52 
Arreola tak sie wypowiada na temat Adamka ze nie jest naturalnie ciezkim itd. a sam nie posiada optymalnej rzezby. Ciekawe czy by sie wogole zmiescil do wagi ciezkiej gdyby calkowicie stracil te sadlo.

Tutaj mlody Arreola:

http://www.youtube.com/watch?v=xnxbWaKk78s&feature=PlayList&p=BC33FDC5ED94F023&playnext_from=PL&index=77
 Autor komentarza: Ibeabuchi
Data: 16-04-2010 04:50:41 
THOR14
haha dobre :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.