OBÓZ FLOYDA PRZEWIDUJE NOKAUT

Nate Jones, asystent głównego szkoleniowca w teamie Mayweathera, spodziewa się, że Floyd Jr. (40-0, 25 KO) 1 maja znokautuje Shane'a Mosley'a (46-5, 39 KO) na oczach fanów w MGM Grand w Las Vegas. Bardzo niewielu ekspertów podziela zdanie Jonesa, bo ani "Money" nie posiada bardzo mocnego ciosu, ani "Sugar" chociażby podejrzanej szczęki.

- Floyd walczy z jednym z najlepszych na świecie i wie, że musi być w życiowej formie - powiedział Jones. - Tak właśnie jest. Myślę, że znokautuje Mosley'a. Floyd bije potężnie i po prostu się nie hamuje. W tej walce może się to potwierdzić. Floyd chce pokazać światu, że jest najlepszy. Dojście do formy zajęło mu jakieś cztery dni, a będzie się przygotowywał aż do samej walki. Powiedziałem mu: "Robisz sie straszny", a on odparł: "Nate, muszę go pokonać".

Roger Mayweather, główny trener i wuj Floyda, uważa, że jego podopieczny nie walczył z lepiej wyszkolonym przeciwnikiem w całej zawodowej karierze.

- On jest większy niż Marquez, tak samo jak Floyd był dobrym amatorem, ma dobrą szybkość i mocny cios - twierdzi szkoleniowiec. - Mimo tego uważam, że jeśli walka nie będzie toczyć się na linach, to Floyd go dorwie. Nikt nie walczy lepiej na środku ringu niż mój bratanek. Mosley to elita. Prawdopodobnie najlepszy przeciwnik w karierze Floyda.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Mario1977
Data: 15-04-2010 07:38:28 
Mam nadzieję, że Słodki zleje Moneya choć wiem, że może tez odwrotnie. Walka powinna byc bardzo dobra.
 Autor komentarza: glaude
Data: 15-04-2010 08:04:55 
@esox
Odpisuję Ci tutaj, bo tamten temat o Floydzie się "kończy":

Pervitin to metamfetamina- to nie lek znieczulający!!!

To psychostymulator, który działa silnie pobudzająco na ośrodkowy ukł. nerwowy- silniej niż amfetamina. Człowiek ma takiego powera, ze może góry przenosić, nie męczy się i może nie spać w świetnej kondycji długi czas.

Za dużo emocji (chodzi mi o tego "ch...ja") , za mało merytoryki.

Poza tym możesz mieć przecież własne zdanie- jak i ja swoje.
 Autor komentarza: Uszy777
Data: 15-04-2010 08:09:02 
Wygra na punkty ale Sugara za chiny nie znokautuje.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 15-04-2010 08:45:31 
glaude
Wiem ze masz duza wiedze medyczna ale meta jednak w pewnym sensie takze dziala znieczulajaca..
Swoja droga to straszny syf:/
 Autor komentarza: glaude
Data: 15-04-2010 09:27:26 
@lukaszenko

Moja wiedza wcale nie jest duża. Natomiast co do syfu się zgadzam.

Ja jestem akurat zdania, że bokserzy powinni być poddawani takiej samej kontroli antydopingowej jak inni sportowcy. Tylko najwyraźniej Swiatowym Organizacjom Boksu Zawodowego do tego nie spieszno.

Wszystko byłoby wtedy klarowne.

Wiem, że tą wypowiedzią naraziłem się niektórym userom, którzy dopuszczają "wspomaganie" w tym sporcie jako rzecz do przyjęcia. Takie jednak mam zdanie.

P.S. Człowiek po psychotropach bywa niepoczytalny. Może stosować niedozwolone techniki (faule), nie reagować na komendy sędziego itd., bo ma ograniczoną zdolność rozpoznawania czynu. Pamiętajmy, że w tym sporcie zdażają się wypadki śmiertelne!!!
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 15-04-2010 09:28:27 
glaude
Zgadzam sie..Choc doping jest nagminny to powinnismy z nim walczyc...
 Autor komentarza: bzzyk
Data: 15-04-2010 11:08:34 
..."Nikt nie walczy lepiej na środku ringu niż mój bratanek"
Główny trener i wuj Floyda, chyba też coś bierze nie widziałem jeszcze pyskacza żeby walczył na środku ringu przecież jest znany z walki na wstecznym na chowanie łba w linach, odwracanie się do zagrożenia plecami itd. typowy spojler! Mam nadzieje że wreszcie ktoś sprowadzi go na mate!!!
Pozdrawiam
 Autor komentarza: Daw
Data: 15-04-2010 13:32:42 
No zobaczymy,zobaczymy ja nie mam nic przeciwko zeby Floyd znokautowal Mosleya,.a co do walki to jedno jest pewne bedzie wielki spektakl i beda wielkie emocje.
 Autor komentarza: znienacka00
Data: 15-04-2010 15:04:09 
Floyd go zabije!
 Autor komentarza: znienacka00
Data: 15-04-2010 15:10:39 
Glaude..brales kiedys Metanfetamine?
 Autor komentarza: McCall
Data: 15-04-2010 17:13:12 
Nate Jones - gość miał być wielkim talentem w ciężkiej w latach 90. Do tego nie doszło, dobrze wiedzieć, że został asystentem w teamie Floyda
 Autor komentarza: SkazanyNaInstynkt
Data: 15-04-2010 18:16:38 
"Autor komentarza: bzzyk Data: 15-04-2010 11:08:34
..."Nikt nie walczy lepiej na środku ringu niż mój bratanek"
Główny trener i wuj Floyda, chyba też coś bierze nie widziałem jeszcze pyskacza żeby walczył na środku ringu przecież jest znany z walki na wstecznym na chowanie łba w linach, odwracanie się do zagrożenia plecami itd. typowy spojler! Mam nadzieje że wreszcie ktoś sprowadzi go na mate!!!
Pozdrawiam"


ehh bzzyk, uogólnianie nie przystoi, a pisząc w ten sposób, albo po prostu nie widziałeś zbyt wiele walk Floyda... niechęć bądź zawiść tez biorę pod uwagę ;]
 Autor komentarza: esox
Data: 15-04-2010 20:39:18 
glaude metametamina znieczula(ogłupia) błędnik,faceta który się tego nażre można przewrócić kijem do bejsbola bo pięściami raczej się nie da.
 Autor komentarza: glaude
Data: 16-04-2010 09:18:36 
@znienacka00
Nie, w ogóle poza alkoholem etylowym i kiedyś papierosami nie stosowałem nigdy innych "substancji".

@esox
Nic podobnego. Metamfetamina działa ośrodkowo (!), a nie obwodowo. Także zapomnij o błędniku.
To o czym Ty chyba myślisz dotyczy euforii- czyli działania na tzw. "Ośrodek Nagrody" (jądro półleżące) i faktycznie trwa bardzo krótko, bo niekiedy zaledwie kilka minut. Natomiast ja mówię (piszę) o ośrodkowym działaniu na układ dopaminergiczny, który jest pobudzany dość intensywnie przez ponad 12 godzin.
Poza tym to co niektórzy stosują w postaci tzw. speeda, wcale nie musi być metamfetaminą [ktoś mógł im sprzedać zupełnie co innego :)], lub jest substancją wieloskładnikową, a co do dawki/kg masy ciała, to już nawet nie wspominam :D

Tu masz dość przystępnie to wyłożone:
http://www.telemedycyna.cm-uj.krakow.pl/enarkotyki/met.htm
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.