PAVLIK WCIĄŻ CHCE WILLIAMSA

Jeśli Kelly Pavlik (36-1, 32 KO), czempion federacji WBC i WBO w kategorii średniej, w sobotę zdoła pokonać Sergio Gabriela Martineza (44-2-2, 24 KO), to w następnej kolejności będzie chciał zmierzyć się z Paulem Williamsem (38-1, 27 KO). W zeszłym roku do walki "Ducha" z "Punisherem" miało dojść aż dwukrotnie, lecz w obu przypadkach Pavlik wycofał się, za przyczynę podając przewlekłą chorobę.

By jednak móc myśleć o kolejnym starciu, w pierwszej kolejności Kelly musi uporać się z niewygodnym Argentyńczykiem. W grudniu Martinez stoczył z Williamsem bardzo zaciętą walkę i wielu uważało, że był w niej lepszy od Amerykanina. Również Pavlik twierdzi, że Sergio zasłużył na zwycięstwo. Mimo tego na jego liście życzeń pierwsze miejsce wciąż okupował "Punisher", lecz pięściarze nie mogli porozumieć się w kwestii podziału zysków. Obóz "Ducha" nie chciał przystać na 50-50.

- Po mojej ostatniej walce kilkukrotnie wzywałem go do walki - twierdzi 28-letni Pavlik. - Znów najważniejsze okazały się jednak pieniądze. Tak czy inaczej, pojedynek wciąż może się odbyć. Walka to walka. Najpierw zajmę się Martinezem, a potem zobaczymy co dalej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: jerry
Data: 15-04-2010 06:19:16 
Pavlik byles szanowanym bokserem , nawet po walce z Hopkinsem ...z Wylliamsem dales du...y i nie obracaj kota ogonem ...
 Autor komentarza: Daw
Data: 15-04-2010 13:35:20 
No na ta walke czekam bardzo oby do niej doszlo,Williams cie rozniesie duszku!
 Autor komentarza: esox
Data: 15-04-2010 15:26:45 
Williams po efektownym i bezdyskusyjnym zwycięstwie nad Martinezem wspaniałomyślnie zaproponował posiadaczowi trzech pasów w kat średniej podział zysków po połowie.Na taką rewelacyjną ofertę Pavlik powinien się zgodzić bez mrugnięcia okiem a że odmówił znaczy tchórz.To się kupy nie trzyma.Jak Williams nadal chce zgrywać mistrza to niech da rewanż Martinezowi ale żeby tym razem Sergio miał tyle samo czasu na przygotowanie co Williams bo w pierwszej walce był przeciwnikiem z łapanki.
 Autor komentarza: crazy15
Data: 15-04-2010 16:10:53 
williams wygra poniewaz jest... BARDZIEJ UMIESNIONY
a tak wogóle to gdzie ten pavlik ma MIĘŚNIE. trenuje ponoć od 10 roku zycia
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.