JOSE COTTO PEWNY SIEBIE

Jose Miguel Cotto (31-1-1, 23 KO), starszy brat czołowego pięściarza P4P, jest przekonany, że zdoła zadać pierwszą porażkę niepokonanemu Saulowi Alvarezowi (31-0-1, 23 KO). Do walki dojdzie 1 maja w MGM Grand w Las Vegas. Starcie dwóch latynoskich wojowników poprzedzi pojedynek wieczoru, w którym zmierzą się Floyd Mayweather Jr. (40-0 ,25 KO) i Shane Mosley (46-5, 39 KO).

Walka Cotto-Alvarez odbędzie się w limicie kategorii półśredniej, choć 32-letni Portorykańczyk największe sukcesy odnosił w limicie do 135 funtów. Jose twierdzi jednak, że waga nie będzie dla niego żadnym problemem.

- Alvarez może czuć się zagrożony - powiedział Cotto. - Nie chciał walczyć w innym limicie, bo wie, że ja lepiej odnajduje się w lekkiej i junior półśredniej, ale 147 funtów to dla mnie nic strasznego.

Jose Miguel trenuje na Florydzie wraz ze swym młodszym bratem - Miguelem Angelem Cotto (34-2, 27 KO). Pokonanie Alvareza znacząco zbliży Jose do walki o mistrzostwo świata, którą chciałby stoczyć na przełomie 2010/2011.

- Zawsze byłem na to gotowy - twierdzi Portorykańczyk. - Mam nadzieję, że po tej walce moje marzenie się spełni.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Daw
Data: 15-04-2010 13:48:57 
Bedzie to bardzo interesujaca walka,napewno ja obejrze to bedzie jeden z powazniejszych sparawdzianow tego utalentowanego Meksykanina Alvareza ktory mnie interesuje jako bokser!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.