DUDDY vs CHAVEZ OFICJALNIE

John Duddy (29-1, 18 KO), przymierzany niegdyś do walki z samym Kelly Pavlikiem, 26 czerwca zmierzy się z Julio Cesarem Chavezem Jr. (41-0-1, 30 KO) - synem meksykańskiej legendy boksu. Pojedynek odbędzie się w Alamodome w San Antonio (Texas).

Dla obydwu będzie to największa walka w karierze, natomiast kibice dostaną odpowiedź na pytanie, który z nich ma realną szansę osiągnięcia czegokolwiek w zawodowym boksie.

Na tej samej gali dojdzie do ciekawie zapowiadającego się pojedynku pomiędzy mistrzem WBO w kategorii supermuszej - Jorge Arce (53-6-1, 40 KO), a tymczasowym czempionem tej samej federacji w wadze koguciej - Erikiem Morelem (42-2, 21 KO). Stawką będzie pas pełnoprawnego mistrza WBO w limicie do 118 funtów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zeke
Data: 01-04-2010 16:28:15 
obaj sibie warci, młody chavez ma tylko nadmuchany bilans, nic więcej, ostania jego walka pokazała jakie ma braki, męczył się z bokserem, który boksuje dorywczo, duddy natomiast ma dziurawą obronę, sporo przyjmuje, jakby walczył z kimś kto ma parę w łapie to już tak fajnie by nie było
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.