HENNESSY SPOKOJNY O FROCHA

Mick Hennessy, promotor mistrza WBC w kategorii superśredniej - Carla Frocha (26-0, 20 KO), jest spokojny o formę swego podopiecznego przed starciami z Mikkelem Kesslerem (42-2, 32 KO) i Arthurem Abrahamem (31-1, 25 KO).

Walka z Duńczykiem będzie dla "Kobry" trzecią obroną mistrzowskiego pasa. Na niekorzyść Brytyjczyka powinien zadziałać fakt, że pojedynek odbędzie się w Herning, które niemal w całości wypełnią kibice Kesslera.

- Będąc perfekcjonistą w każdym calu, Carl zdaje sobie sprawę z tego jak niebezpieczny jest zdesperowany Kessler - powiedział Hennessy. - On nigdy nie będzie groźniejszy, niż 17 kwietnia w Herning.

- Stracił wszystko. Jeśli pozwoli sobie na jeszcze jedną porażkę, to wypadnie z Super Six - twierdzi promotor. - Oczekujemy więc, że będzie w kapitalnej formie. To będzie Kessler głodny sukcesów, a nie wieloletni mistrz.

W trzeciej fazie turnieju Froch zmierzy się z Abrahamem, który w ubiegłą sobotę przegrał przez dyskwalifikację po celowym faulu na Andre Dirrellu. Hennessy uważa, że "Król Arthur" znajduje się w analogicznej sytuacji w stosunku do Kesslera, lecz mimo tego wierzy w swojego podopiecznego.

- To samo tyczy się Arthura Abrahama, który w sobotę przegrał swoją walkę - twierdzi Hennessy. - Miał ogromną stratę do Dirrella i włączył mu się tryb wojownika. Za wszelką cenę chciał zniszczyć przeciwnika. Będzie chciał to powtórzyć w walce z Carlem. Jeśli lekceważysz takiego pięściarza, to znaczy, że jesteś stuknięty. Oni wracają silniejsi i lepsi.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: odyniec
Data: 31-03-2010 14:23:14 
musze sie zgodzic co do oceny rywali i sytuacji

po tym jak Froch radzil sobie z Dirrele i po tym jak Dirrel potraktowal Abrahama to walka Froch-Abraham robi sie interesujaca nawet bardzo
 Autor komentarza: abdel1908
Data: 31-03-2010 15:31:00 
Walka walce nierówna, obaj to cepiarze z dużą siłą ale wydaje się że jednak większa ma Abraham..
 Autor komentarza: georgedawid
Data: 31-03-2010 23:55:06 
Teraz dla mnie nie ma faworytów, nawet Green ma szanse wygrać tutniej. Ale moim zdaniem wciąż Abraham jest delikatnym faworytem turnieju.
Ward nie będzie w stanie walczyć 5 walk na takim poziomie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.