MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET ZAKOŃCZONE

W Grudziądzu zakończyły się Mistrzostwa Polski Kobiet w Boksie rozgrywane w dwóch kategoriach wiekowych - Seniorek, które o tytuły walczyły już po raz 10-ty i Kadetek, które po raz pierwszy rywalizowały o tytuły krajowe.

Najlepszą zawodniczką wśród kadetek została wybrana Aneta Rygielska (Pomorzanin Toruń). Natomiast za najlepszą seniorkę uznano Ewelinę Pękalską (PKB Poznań). W klasyfikacji drużynowej zwyciężył Skorpion Szczecin przed świecką Wdą i białostockim Cristalem. Natomiast wśród Okręgów najlepszym okazał się Zachodniopomorski OZB, przed Wielkopolskim OZB i Kujawsko-Pomorskim OZB.

Wyniki finałów w formacie Microsoft Word.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: czerwony
Data: 29-03-2010 12:17:38 
Nie, no bez jaj. A co to kobiety nie zasługują, żeby wydrukować pełną listę medalistek wraz z przynależnością klubową?
 Autor komentarza: Rossi46
Data: 29-03-2010 12:47:27 
www.pzb.com.pl na tej stronie wszystko pisze.A co do tego tematu to prawda powinni zamiescic pełna liste ale to chyba zatrudne dla nich ;/ wola robic milion tematow i w kazdym troche wiadomosci ...
 Autor komentarza: hiszpanobruno
Data: 29-03-2010 14:20:25 
nie zaslugują.I BARDZO DOBRZE.Nie traktuje boksu kobiet poważnie,to jakaś bzdura.Albo jestescie kobietami albo babochlopami!
 Autor komentarza: dominikas
Data: 29-03-2010 17:41:10 
Polskie bokserki w przeciwieństwie do bokserów mają bardzo duże szanse zdobyć medal po wielu wielu latach na IO. w Londynie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.