OBÓZ ALEXANDRA CHCE WALKI Z MAIDANĄ

Devon Alexander (20-0, 13 KO), mistrz IBF i WBC w kategorii junior półśredniej, pojawił się w sobotnią noc na Hard Rock, by na żywo zobaczyć występ potencjalnego przeciwnika - tymczasowego czempiona WBA w limicie do 140 funtów - Marcosa Rene Maidany (28-1, 27 KO).

Argentyński puncher potwierdził klasę i w szóstej rundzie znokautował niepokonanego wcześniej Victora Manuela Cayo (24-1, 16 KO). Kevin Cunningham, manager Alexandra, krótko po walce postanowił pogratulować zwycięzcy.

- Przyprowadźcie Maidanę! To będzie jak Sugar Ray Leonard versus Roberto Duran w nowej aranżacji - zapowiada Cunningham. - Devon powiedział do mnie "On jest naprawdę niebezpieczny. Teraz widzę czemu inni go unikają. Załatw mi tę walkę".

Jedna z sierpniowych sobót już czeka zarezerwowana przez HBO. Rywal Devona Alexandra nie jest jeszcze znany, ale najwyraźniej wkrótce dowiemy się kto dostanie szansę walki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SkazanyNaInstynkt
Data: 29-03-2010 07:34:41 
i to mi się podoba... byłyby mega grzmoty w tej walce, dla fanów mordobicia coś wspaniałego :)
Devon wygrałby przez Ko/TKO
 Autor komentarza: tonka
Data: 29-03-2010 13:11:42 
Żeby nie ta jedna przegrana w rekordzie Maidany, to byłby wynik, jak u Valero, z tym, że Marcos ma lepszych oponentów w swoich bilansie.
Co do walki z Devonem...hmmm...Alexander z Urango zawalczył arcyciekawie ostatnimi czasy, natomiast Maidana (pomimo ostatniej wygranej przez TKO) specjalnie nie zachwycił. Zadziwiająco momentami dawał się spychać i obijać (odpoczywał?), a miał przecież przewagę pod każdym względem nad Cayo, co finalnie udowodnił.
No nie wiem, nie wiem. Wierzę, że jednak była to "(nie)dyspozycja dnia" Marcosa, bo ogólnie rzecz biorąc jest zawodnikiem wspaniałym, z potężnym kowadłem w łapię. Devon miałby ciężko, moim zdaniem. Co jak co, ale Maidana, to nie Urango.
 Autor komentarza: Daw
Data: 29-03-2010 17:22:49 
No to by byla super walka moj typ to wygrana Devona w tej walce.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 29-03-2010 17:24:10 
No Maidana w swoim ostatnim występie nie zachwycił. mam nadzieję, że to tylko chwilowy spadek formy. w walce z Cayo widać było, że Marcos po prostu się męczył.

Osobiście zgadzam się z managerem Devona - to byłaby powtórka Sugara Ray Leonarda z Roberto Duranem. Ja nie chcę oglądać takiego pojedynku, bo jestem fanem Maidany i przykro by mi było oglądać jak Amerykanin go obija. Alexander jest dla Argentyńczyka za szybki i za sprytny. Devona wolałbym zobaczyć np z Khanem albo z Bradleyem.
 Autor komentarza: kartofelek
Data: 29-03-2010 21:15:41 
no Maidana ma swoje pięć minut, a Alexander ma jaja że że się godzi na ta walkę i dobrze, dobrych walk nigdy za dużo
dla mnie el Chino faworytem
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.