HARRISON: PRZEGRANA OZNACZA KONIEC KARIERY

- Dla mnie to zemsta lub koniec kariery - zapowiada 38-letni Audley Harrison (26-4, 19 KO). - Jeśli nie zdołam mu się zrewanżować, to moja przygoda z boksem dobiegnie końca.

9 kwietnia Harrison zmierzy się ze swym pogromcą Michaelem Sprottem (32-14, 17 KO) w walce o wakujący pas mistrza Europy. Przed trzema laty "A Force" został nieoczekiwanie znokautowany w trzeciej rundzie pojedynku o pasy mistrza Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii. W pierwszej rundzie Sprott sam wylądował na deskach, lecz szybko doszedł do siebie i zdołał roztrzygnąć walkę na swoją korzyść. Końcowy efekt przedstawia zdjęcie.

- Jeśli go nie pokonam to nie widzę dla siebie przyszłości w boksie. Z takim nastawieniem wyjdę do ringu - zapowiada Harrison, mistrz olimpijski z Sydney. - Bez zwycięstwa nad Sprottem nie zrobię kroku w przyszłość, zamierzam więc wygrać. Nie mam wątpliwości, że go wykończę. Miałem walczyć z Albertem Sosnowskim, ale jego chciał Vitali Kliczko. Szukaliśmy więc kolejnego dostępnego pretendenta i wybór padł na Sprotta. Trzy lata temu przegrałem na własne życzenie. Pozwoliłem mu na zbyt wiele i stało się. Teraz wszyscy mówią o braciach Kliczko, więc i ja będę dążył do walki z nimi. Chciałbym też zmierzyć się z Davidem Haye. Władimir Kliczko dał beznadziejnie nudny pojedynek z Eddie Chambersem, ale i tak był on transmitowany w 110 krajach. To pokazuje kim są dziś ci dwaj Ukraińcy. Mam teraz co udowadniać.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 23-03-2010 20:22:11 
Harrison powinien uporac sie ze Sprrotem..Pozniej jednak w powazniejszych walkach bym na niego raczej nie stawial..
 Autor komentarza: tonka
Data: 23-03-2010 21:10:12 
Lukaszenko, myślisz??
Sprott jest w sumie agresywny i może napędzić problemów Audley'owi.
Na sobotniej gali Władka z Edkiem walczył z (co prawda) jakimś mało znanym zawodnikiem, ale gdy go trafił w 1 rundzie nie było pomiłuj. Momentalne TKO.
 Autor komentarza: kuba999910
Data: 23-03-2010 21:31:29 
Harrison też chce walczyć z Kliczką???

Nie no to już jakaś epidemia tych którzy chcą walczyć z braćmi...
 Autor komentarza: eLSzabeL
Data: 23-03-2010 21:32:19 
Harrison go zleje na kwaśne jabłko
 Autor komentarza: odyniec
Data: 24-03-2010 07:17:44 
ale jakos mam wrazenie ze mu lepiej pasuje Sprott i woli z nim walczyc niz z Sosnowskim
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 24-03-2010 07:23:38 
tonka
Tak sadze..choc tego KO o ktorym piszesz nie widzialem..Harrison jest dosc blyskotliwym bokserem i duzo zalezy od formy,czy bedzie ja mial czy nie..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.