KOROBOV NA GALI PAVLIKA

Matt Korobov (10-0, 8 KO) wystąpił na ostatniej gali, podczas której główną walką wieczoru był występ Kelly Pavlika. Mistrz wagi średniej pokonał wówczas Miguela Angela Espino (TKO 5), a Korobov zastopował Kena Dunhama. Sytuacja powtórzy się 17 kwietnia w trakcie gali "Pavlik vs Martinez", kiedy 27-letni Rosjanin po raz pierwszy w karierze stanie do zaplanowanego na osiem rund pojedynku z nieznanym jeszcze przeciwnikiem.

Warto przypomnieć, że Matt, jeszcze do niedawna Matvey Korobov, to między innymi dwukrotny mistrz świata z czasów amatorskich. Dziś jest wschodzącą gwiazdą kategorii średniej i jeśli wierzyć słowom jego opiekunów, jeszcze w tym roku stanie przed poważnym testem, czyli walką z mocnym rywalem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: osi
Data: 16-03-2010 23:07:38 
Korobow to niewatpliwie swietnie zapowiadajacy sie przyszly mistrz swiata . Choc ja bardziej sobie cenie Golovkina i mysle ze to on a nie korobov bedzie dominatorem tej wagi. Niezapominajmy o innych wschodzacych gwiazdach tej kategorii jak np jacobs
 Autor komentarza: georgedawid
Data: 17-03-2010 00:11:28 
Jest dobry, robi wrażenie ale jak narazie wlaczył pojedynki 4-6 rundowe choć warto dodać że ciężko z nim wytrzymać choć by nawet jedną runde.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.