DWIE MINUTY MACCI

Nie napracował się za mocno Enzo Maccarinelli (31-4, 24 KO) podczas trwającej właśnie gali w Liverpoolu. Były champion kategorii cruiser w ciągu dwóch minut dwukrotnie posłał na deski Zoltana Czekusa (8-3-1, 4 KO) i sędzia zdecydował się przerwać tą nierówną walkę.

Węgier wyszedł na ring nastawiony przede wszystkim na obronę głowy, ale Walijczyk znalazł lukę pod jego lewym łokciem i ciosami na korpus rozmontował jego obronę. Szybka robota, drugie łatwe zwycięstwo z rzędu, jednak pora chyba stanąć naprzeciw kogoś mocniejszego. A swoją drogą szkoda trochę, że przez przeciągające się zapowiedzi innych programów już nie pierwszy raz nie zobaczyliśmy pierwszych sekund walki...