JOHNSON: JESTEM ROZCZAROWANY

Czołowy półciężki ostatniej dekady, Glen Johnson (50-13-2, 34 KO), odniósł się do tematu odwołania swojej walki z aktualnym mistrzem świata federacji IBF Tavorisem Cloudem (20-0, 18 KO). Johnson podkreślił, że jest bardzo niezadowolony z takiej decyzji.

- Jestem rozczarowany, bo była to wielka szansa dla mnie, żeby przypomnieć się kibicom, Postawiło mnie to w kłopotliwej sytuacji, ponieważ przed pojedynkiem z Tavorisem nie mogę stoczyć żadnej walki, w przeciwnym razie stracę status oficjalnego pretendenta IBF - powiedział Glen. Pogromca Roya Jonesa Jr. dodał jeszcze, że nie wierzy w rzekomą kontuzję Clouda.

- Jestem już w takim wieku, że nie mogę tracić czasu na ciągłe oczekiwanie. Podejrzewam, iż coś innego jest przyczyną przełożenia naszej potyczki, jednak nie mam żadnych dowodów, więc co mogę zrobić? - zakończył Johnson. Przypominamy, że walka pierwotnie miała odbyć się 10 kwietnia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: bonkers
Data: 04-03-2010 14:52:14 
Glen jest klasę niżej niż Dawson
a jest unikany przez mistrza świata IBF -dramat
 Autor komentarza: McCall
Data: 04-03-2010 16:42:33 
Nie może zawalczyć żadnej walki na przetarcie bo straci status pretendenta - dobre. W ciężkiej pretendent tej samej federacji walczy już 5 raz, skutecznie uciekając przed mistrzem. IBF to uczciwa federacja - nie ma co. Szkoda Glena, bo to dobry zawodnik, ale wałki sędziowskie i gierki promotorów skutecznie stopowały mu karierę
 Autor komentarza: jerry
Data: 04-03-2010 17:37:56 
A to jest zla wiadomosc ...Cloud moglby sie sprawdzic z bardzo solidnym Glenem Johnsonem . Moim zdaniem KIng miesza obecnie w boksie w negatywnym tego slowa znaczeniu . Dziwi mnie to bo inaczej to powinno byc .
 Autor komentarza: Daw
Data: 04-03-2010 20:05:50 
Co sie odwlecze to nie uciecze,a co do walki to stawialbym na Clouda choc napewno latwo by nie bylo Glen jest stary ale bardzo doswiadczony i wciaz grozny!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.