VIP ADAMEK TEAM

Trip Club, tripclub.pl

2010-03-01

Firma Trip Club Sp. z o.o. ma do zaoferowania bardzo ciekawy produkt, pakiet VIP Adamek Team, dzięki któremu w komfortowych warunkach można pojechać na walkę Tomasza Adamka z Chrisem Arreolą.

24 kwietnia Tomasz Adamek (40-1, 27 KO) zrobi swój trzeci krok w wadze ciężkiej. Po pokonaniu Andrzeja Gołoty w Atlas Arenie w Łodzi w październiku 2009 roku i zwycięstwie w lutym tego roku nad Jasonem Estradą w Prudential Center w Newark, przychodzi czas na wielkie wyzwanie sportowe, medialne i duże pieniądze. Naprzeciw Górala z Gilowic stanie Amerykanin Chris „Nightmare” Arreola (28-1, 25 KO). 29-letni pięściarz pochodzący z Meksyku legitymuje się wspaniałym rekordem i groźnym pseudonimem. Ma imponujące warunki fizyczne i nokautujący cios.

Arreola w swojej karierze przegrał tylko raz. We wrześniu 2009 roku w walce o pas mistrza świata organizacji WBC nie dał rady Ukraińcowi Witalijowi Kliczko. Zwycięstwo nad Adamkiem ma Arreoli znów dać możliwość powalczenia o mistrzostwo świata. Takie same plany ma jednak Polak. Adamek, do niedawna posiadacz prestiżowego pasa magazynu The Ring dla najlepszego zawodnika w wadze junior ciężkiej, chce spełnić swoje marzenia i zdobyć mistrzostwo świata w trzeciej kategorii wagowej. Adamek był mistrzem świata WBC w wadze półciężkiej i IBF w wadze junior ciężkiej. Ale zdaje sobie sprawę, że tylko wielkie walki w królewskiej kategorii przyniosą mu sławę i gigantyczne pieniądze.

Walka Adamek - Arreola będzie główną atrakcją wieczoru w CBB Arena zatytułowanego przez telewizję HBO "Ring of Fire", bo pewne jest, że ognia w ringu w starciu tych dwóch ekscytujących pięściarzy nie zabraknie. Zwycięzca tego pojedynku prawdopodobnie już w następnej walce dostanie szansę walki o pas mistrza świata, a rywalem będzie któryś z braci Kliczko bądź Anglik David Haye.

Zanim do ringu wejdą Adamek i Arreola widzowie obejrzą kilka innych pojedynków. Fascynująco zapowiada się starcie znakomitego Meksykanina Alfredo Angulo (17-1, 14 KO) z Kolumbijczykiem Joelem Julio (35-3, 31KO). Stawką tego starcia będzie pas mistrza świata interim WBC w wadze lekkopółśredniej.

Miejsce wydarzenia

Citizens Business Bank Arena Ontario

Nowoczesny obiekt konferencyjno - wystawienniczy zlokalizowany w Ontario około godziny drogi z Los Angeles. Walka odbędzie się w hali widowiskowej mogącej pomieścić 12 000 widzów

Wydarzenie należy do cyklu Ring In Fire produkowanego przez znaną w Polsce płatną telewizję kodowaną HBO co zapewnia imprezę zorganizowaną na najwyższym światowym poziomie.

Pakiet VIP

Pakiet VIP zawiera:
- przelot Warszawa – Los Angeles – Warszawa ( z przesiadką w Londynie, Frankfurcie lub Zurichu)
- transfery lotnisko – hotel – lotnisko
- 6 noclegów w pokoju 2-osobowym Hilton Hotel Ontario
- śniadania
- miejsca 1-szej kategorii podczas walki w Citizens Business Bank Arena Ontario
- udział w konferencji prasowej przed walką
- udział w spotkaniu zawodników podczas którego odbywa się oficjalne ważenie zawodników
- udział w śniadaniu z Tomaszem Adamkiem
- zestaw upominków z autografami boksera
- ubezpieczenie

Pakiet VIP nie zawiera:
- kosztów imprez dodatkowych
- wizy amerykańskiej
- pośrednictwa wizowego

Kontakt

Adres biura:
ul. Smolna 34 lokal 1
00-375 Warszawa
Telefon: +48 22 257 09 19
Fax: +48 22 257 09 18
email: tripclub@tripclub.pl
www.tripclub.pl