CZAGAJEV: KALI, BĄDŹ GOTOWY!

Coraz intensywniej przygotowuje się do swojego powrotu na ring Rusłan Czagajew (25-1-1, 17 KO). Rusłan długo odpoczywał po pierwszej zawodowej karierze. Uzbek zaznacza teraz, że jest gotowy na wielkie wyzwania, a Kali Meehan (35-3, 29 KO) ma być tylko pierwszą przeszkodą w jego drodze na szczyty królewskiej kategorii. Dwaj panowie zmierzą się o miano oficjalnego challengera do tronu WBA. Konkretny termin i lokalizacja nie są jeszcze znane.

- Chcę zostać mistrzem świata i zmienić styl walki jaki prezentowałem w walce z Władimirem Kliczką – Uzbek zapowiada zmiany - Jestem maksymalnie zmotywowany i chcę poprawić te elementy nad którymi ćwiczę. Czuję się znakomicie i chcę pokazać show w ringu. Zrobię wszystko żeby pokonać Meehana.

Były mistrz świata ostrzega Meehana przed swoją siłą.

- Mamy znakomitą atmosferę w drużynie. Kali, uważaj i bądź gotowy!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: RAF1
Data: 23-02-2010 17:47:46 
Piotrek słowo zgubiłeś w drugim zdaniu :P
 Autor komentarza: karzele
Data: 23-02-2010 18:12:48 
Ja jestem w prawidłach boksu zawodowego zielony, dlatego pytam Kolegów - na jakiej zasadzie akurat Czagajew i Meehan są wyznaczeni do walki o mianę challengera do pasa WBA?
Czemu akurat oni, a nie inni?
Co o tym decyduje? pozycja w rankingu, staż w wadze ciężkej, wyniki -czy może "maszyna losująca"? :)
I czemu akurat są wyznaczeni do eliminatora WBA - a nie innych federacji z Wielkiej Czwórki tzn. WBC, IBF, WBO?
Jakie przepisy o tym decydują?
 Autor komentarza: zin
Data: 23-02-2010 18:33:53 
karzele , ja sam nie mam pojęcia,,, pewnie medialność jest najważniejsza ,,,,weź np. Haye... pokonał Binina, później Barreta i walka z Wałkiem o pas... jest coś takiego , jak dobrowolna obrona tytułu ;)
 Autor komentarza: zin
Data: 23-02-2010 18:34:12 
Bonina*
 Autor komentarza: sakiel
Data: 23-02-2010 19:21:08 
karzele
miejsce w rankingu decyduje ale nie zawsze jest ze w pierwszy w rankingu walczy z drugim. Ale bokser musi być przynajmniej w dziesiątce lub 15rankingu. Akurat walczą o WBA poniewaz są notowani wysoko w rankingu tej federacjii , w innych są niżej. Na podstawie rankingu federacja(tu WBA) ustala pretententów do tytułu mistrzowskiego teoretycznie to powinien być pierwszy z drugim ale bardzo dużo zależy niestety od układów promotorów tych zawodników w tej federacji.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 24-02-2010 07:53:08 
Bardzo wazny jest sponsor i jego uklady, oraz rentownosc przedsiewziecia. Niestety nie tylko aspekty sportowe rzadza boksem, przyklad Andrzeja Goloty wiele wyjasnia. W tym wypadku walczy byly mistrz z wysokonotowanym piesciarzem ale bywa roznie, tak jak powiedzial Zin, uklady, uklady, uklady. Nawet mijesca rankingowe sa czasami jak gwiazdki z nieba. Kasa rzadzi, przykre ale prwadziwe jak w zyciu tak i w sporcie.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 24-02-2010 09:32:12 
Chagajewa osobiscie ja nie skreslam..Owszem po porazce z Wladkiem pierwsza walka o miano pretendenta to jest po ukladzie..W dzisiejszej ciezkiej Chagajev to w miare ciekawy zawodnik i chetnie jeszcze go obejze na ringu..
 Autor komentarza: Lider
Data: 24-02-2010 13:34:23 
lukaszenko

Też uważam,że Czagajev to solidny zawodnik,którego nie wolno go skreślać,bo wcale nie będzie niespodzianką jeżeli Rusłan będzie posiadaczem pasa,dodatkowo karierę kończyć ma Vitek,który zapowiada że chce aby wszystkie pasy HW,należały do braciszków Kliczko.

A co do walk o pasy,to także telewizja ma do wiele do gadania.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.