MALIGNAGGI WYPROWADZA Z RÓWNOWAGI

Leszek Dudek, boxingscene.com

2010-02-23

Paulie Malignaggi (27-3, 5 KO), były mistrz IBF w kategorii junior półśredniej, słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi. Ostatnio wyraził opinię, że jego najbliższy rywal Amir Khan (22-1, 16 KO) prawdopodobnie używa niedozwolonych środków dopingujących, bo trenuje go Freddie Roach - opiekun Mannego Pacquiao. Słowa Malignaggiego wyprowadziły szkoleniowca z równowagi. Znany z opanowania Roach nie był w stanie opanować emocji i sam nie przebierał w słowach odpowiadając na zarzut "Magic Mana".

- Nie sądzę, żebyśmy naprawdę chcieli walki z tym dupkiem - powiedział Roach. - Szanowałem go i lubiłem, ale teraz z jego ust słyszymy, że Amir bierze sterydy, bo trenuje go Freddie Roach. Mogę go uderzyć przy najbliższym spotkaniu. Naprawdę, jestem teraz cholernie wkurzony.

- Mam ochotę wycofać Amira z tej walki i kazać Malignaggiemu szukać wypłaty gdzie indziej - kontynuuje trener Khana. - W swojej karierze znokautowałeś pięciu ludzi, to musiały być same dziewczynki. Będę bardzo zawiedziony, jeżeli Amir nie wykończy go przed czasem.