GORTAT WYGRAŁ NA PUNKTY

Zwycięstwem na punkty 39-38 zakończyła się walka Roberta Gortata z Artursem Kalikauskisem z Łotwy. Walka miała bardzo wyrównany przebieg, a o zwycięstwie zadecydowała 4 runda, podczas której Gortat zadał więcej czystych ciosów, w czym pomogło mu większe doświadczenie ringowe niż rywala. Kalikauskis okazał się bardzo wymagającym przeciwnikiem, który dodatkowo boksował z odwrotnej pozycji.

ROBERT GORTAT - SERWIS SPECJALNY >>

Zwycięstwa odnieśli także amatorzy Hetmana Białystok Paweł Trypuć w wadze 57 kg, Kamil Szeremeta w wadze 69 kg, Robert Świerzbiński 75 kg oraz Beata Koroniecka w wadze 63 kg. Wszyscy walczyli z rywalami z Litwy prowadzonymi przez Witalija Karpaczauskasa, byłego mistrza Europy i vice mistrza świata. Porażką zakończył się 5-rundowy pojedynek zawodowy Piotra Niedzielko z Białorusinem. Polak przegrał decyzją sędziów. Podczas gali można było zobaczyć efektowne tarczowanie trenera Mikołaja Nosa z Dariuszem Snarskim, który planuje powrót na ring już w kwietniu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: mickQ
Data: 21-02-2010 15:36:56 
Snarski kiedy ty w końcu powiesz sobie dość.
 Autor komentarza: GRAND2
Data: 21-02-2010 15:41:00 
Czyli Gortat wymęczył wygraną...
Czemu się dziwić, jak zawodowy bokser regularnie odżywia się fast foodami w Jaworznie, trenuje 3 razy w tygodniu z amatorami(ludzie trenujący w większości rekraacyjnie)-prowadząc im te treningi, nie ma sparingpartnerów(bo sparuje z tymi ludźmi;ma jednego zawodnika amatorskiego na poziomie-Włodarczyka).
Bokser zawodowy, który nie ma trenera..nie ma rozwoju..
W zasadzie to co boksuje to tylko rutyna i wyszkolenie amatorskie-na tym póki co bazuje(i tak zostanie,a szkoda bo talent mimo wieku ma), a obecnie treningi są jak zawodnika amatorskiego i też na wyrost.
 Autor komentarza: ponys
Data: 21-02-2010 15:50:14 
Wie ktoś z kim walczyła Beata Koroniecka ?
 Autor komentarza: Navigator
Data: 21-02-2010 15:52:55 
Dorabia do skromnej pensji strażnika miejskiego,co tu sie dziwić.W lidze dobrze wyszkolony zawodnik,nie wim jak jako obecny trener daje sobie rady.GRAND2-Włodarczyk nie jest zawodnikiem Gortata.
Notoryczny brak szarych komórek Włodarczyka uwidocznił sie jeszcze bardziej po wyjściu z pudła,odszedł od Kopytka przeszedł do Gortata.
Po pewnym jednak czasie,Ikona Mensy z Jaworzna(mowa o Włodarczyku),stwierdził że jednak pokorne ciele dwie matki ssie,i u Kopytka lepiej bo ma komu dokuczać na treningu.Trenowanie w pustej sali Gortata było ponad jego siły.
 Autor komentarza: GRAND2
Data: 21-02-2010 15:58:35 
Tam podobno była propozycja nie do odrzucenia w stronę Włodarczyka. Mianowicie miał "dług" u policji i wybór-idź trenuj u Gortata(strażnik-układy z policją) a damy spokój...i poszedł.
Gortatowi zależało, bo co to za szkółka..żadnych sukcesów sami amatorzy, potrzebował więc z Kromką(razem tworzą biznes-chcieli się pozbyć Kopytka, ale nie wyszło) jakiegoś "nazwiska".
 Autor komentarza: Navigator
Data: 21-02-2010 17:00:45 
Czyli co...Kromka z Kopytkiem rozumiem są na wojennej ścieżce?
Kromka stary cwaniak,ale Kopytek wychował Prokse,Młodzińskiego,Hajduka,Klóske,Nowatkowskiego,Gorgonia,Wróbla....nie nalezy mu sie uznanie za wykonaną prace?Kromka we wszystkim widzi biznes,nie zrobi nic bezinteresownie.To taki śląski DonKing.
Kopytek jako trener ma duże osiągniecia jeśli chodzi o prace z młodzieżą,dlatego nierozumiem decyzji kierownika klubu.
 Autor komentarza: pinkers
Data: 21-02-2010 17:50:10 
 Autor komentarza: pinkers
Data: 21-02-2010 17:50:19 
 Autor komentarza: pinkers
Data: 21-02-2010 17:57:43 
Jasne że Włodarczyk nie jest jego zawodnikiem a czy on kiedykolwiek powiedział że jest jego zawodikiem???Grand2 może powinieneś spróbować u niego potrenować...jak dasz rade oczywiście hihi przyjdź i się sprawdź pokaż na co cię stać i zobaczysz tą pustą sale....każdy lubi coś dla siebie ważne że coś się dzieje bo ja sobie nie przypominam żeby kopytek zorganizował jakąś gale lub coś innego o czym by się mówiło razem z Kromką.Gortat chociaż zrobił jedna gale i cos pokazał a może ty coś zorganizujesz??czoćby swoją walke w kiesielu z kolegą...hihi krytykować każdy może a może razem coś zrobicie ty i navigator??
 Autor komentarza: Navigator
Data: 21-02-2010 19:35:41 
pinkers
Zacznij wypowiadać sie na temat.Nikt nie podejmuje i nie podważa autorytetu Gortata,nikt tez nie zarzuca mu nieróbstwa,czy też bezczynności.Z tego co wiem klub założony przez Gortata nie wystawia żadnego zawodnika,a istnieje juz pare lat...Jaki z tego wniosek wyciągnij sobie sam.Podczas gdy Kopytek ma ich cały czas.Widzisz już różnice pinkers?Dobrze podkreśle Ci ją jeszcze bardziej.Trenowanie zawodnika do zawodów to nie to samo co trenowanie osiedlowych koksów na bramke...rozumiesz.Tutaj jest różnica pomiedzy prawdziwym trenerem i podejściem do treningów,zaangażowaniem i poświecaniu 5 dni w tygodniu+weekendy na zawody.
 Autor komentarza: GRAND2
Data: 21-02-2010 19:43:33 
Kopytek jest trenerem amatorów i nie oznacza że musi organizować gale zawodowe, ani ja, ani Navigator..bo nie jesteśmy promotorami.
Zostawmy to promotorom i ludziom co mają pojęcie na ten temat i dobrze to robią. Niech każdy robi to do czego został przeszkolony i umie wykonywać
 Autor komentarza: pinkers
Data: 21-02-2010 20:18:58 
jesne że tak jest ale czego wy od niego chcecie??CZY ON WAM COŚ ZABIERA??czego chcecie od jego treningów czu on kogoś do nich zmusza??robi co lubi to źle??czz Gortat jest promotorem ??z tego co wiem nie sztuką jest wystawić zawodnika sztuka jest żeby ten zawodnik coś osiagnoł...czy waszym zdaniem źle było zobaczyć gale w jaworznie w grudniu??co takiego w waszym mieście się dzieje??zróbcie coś podobnego............??
 Autor komentarza: pinkers
Data: 21-02-2010 20:33:46 
Grand2 domyślam się że jesteś bądź byłym lub aktualnym zawodnikiem? pana kopytka i nie wiez co to znaczy prawdziwy boks jedyne co kojazysz z boksem to jest walka adamka z golota ktora obejrzales w polsacie bo jest niekodowany i masz to za darmo wiec zastanow sie nad swoja nastepna wypowiedzia zanim wejdziesz na to forum
 Autor komentarza: GRAND2
Data: 21-02-2010 23:12:11 
błąd w domniemaniu Twoim pinkers, ale po tobie widać że jesteś związany z Gortatem..

"W zasadzie to co boksuje to tylko rutyna i wyszkolenie amatorskie-na tym póki co bazuje(i tak zostanie,a szkoda bo talent mimo wieku ma)"-to mój cytat z pierwszej wypowiedzi, który potwierdza że szanuje Gortata;czytaj-jego umiejętności i stać go na wiele tak uważam..ale niestety nie z tym podejściem...
 Autor komentarza: pinkers
Data: 22-02-2010 06:46:19 
daj każdemu taka rutyne....i podejście a będzie się działo o wiele więcej niż teraz!!!jeśli chodzi o wyszkolenie to nie ma chyba różnicy między amatorskim a zawodowym jest tylko inny styl walki.....ale widać pisać każdy może.........
 Autor komentarza: sympatyk
Data: 22-02-2010 22:19:41 
P Pinkers Gala Boksu w Jaworznie to nie jedna osoba -szereg ludzi przyczyniło się do tego.Jeżeli Jest tak świetnym trenerem to dlaczego młodzież nie chce z nim pracowac?A co do samej osoby to znana jest opinia że dla kasy nawet 80 letniej babci wystawi mandat'W życiu liczy się trochę więcej;niż pełny portfel a na szacunek trzeba sobie zapracowac


 Autor komentarza: pinkers
Data: 23-02-2010 22:18:33 
sympatyk nie wiem jakie ty masz wiadomości ale jeszcze nie słyszałem by wystawił 80letniej babci mandat ale jak to bywa gadać każdy może co do gali to wymień te osoby co pomogły jeśli masz takie wiadomości???niestety są ludzie którzy lubia krytykować i gadać różne głupoty nie tylko na jego temat ale może gdybys go poznał to zmienił byś zdanie....
 Autor komentarza: sympatyk
Data: 24-02-2010 15:30:38 
Tak się składa że mieszkam w Jaworznie 50 lat i poznałem P Gortata osobiście i w tym sęk.... Co do gali to głównym organizatorem był Dariusz Snarski współorganizatorami byli min;prezydent Paweł Silbert Krzysztof Lehnort Mirosław Ciołczyk itd..Przeczytaj podziękowania w Gaz Co Tydzień z 16 Grudnia a będziesz o tyle mądrzejszy bez tych ludzi nie było by żadnej gali'A czas okaże kto zasługuje na szacunek-pozdrawiam Autor komentarza: pinkers
Data: 25-02-2010 17:43:21 
To miło że czytasz gazety tylko ktoś musiał wychodzić wizyty u prezydenta i całej innej grupy ludzi a on to zrobił bo byłem tego świadkiem a podziękowania to chyba normalna sprawa.....
 Autor komentarza: dulo95
Data: 25-02-2010 22:23:47 
E sympatyk kto powiedział, że nie chce z nim trenowac ? Ja np. chce ...
I wole jak jest dajmy na to 10 osob niz 50 ... Bo przynajmniej sie czegoś nauczysz ...
 Autor komentarza: sympatyk
Data: 26-02-2010 19:02:09 


Ja mówię o dzieciach i o wynikach . Życzę Ci takich osiągnięc jakie mają wychowankowie P Kopytka.Co do osób dorosłych to każdy wie kto mu pasuje i co ceni w ludziach.

 Autor komentarza: pinkers
Data: 28-02-2010 10:37:41 
sympatyk o co tobie chodzi??Może powinieneś sobie przypomnieć lata 90 kiedy przychodzili do Jaworzna Gortat,Struzik i Rojek którzy dali kopa tej dyscyplinie w Jaworznie i dali im wyniki i pomogli w tytułach pamiętasz coś takiego??Victoria to klub z tradycjami gdzie chodzi młodzież od lat dlatego łatwiej o wyniki,a Kopytek przejoł sekcje po chyba najlepszym trenerze który był w Victorii F. Łapinie wiesz o tym miał wszystko podane na tacy....
po drugie to tutaj pisalismy o jego boksowaniu a nie o trenowaniu a pięściarzem był i jest dużo lepszym niz był Kopytek, a szacunek chyba ma skoro jak sam napisałeś w gali pomogli mu tacy ludzie jak prezydent itp. nie uważasz?
 Autor komentarza: sympatyk
Data: 28-02-2010 21:44:28 
Po pierwsze sekcje p Kopytek przejął po Michaliku W.a co do trenerów to chyba P Rybicki tak naprawdę przyczynił się do tytułów Mistrzowskich najwięcej.Co do tacy to po pracuj tak ciężko jak P Kopytek to porozmawiamy wiesz co się stało jak Gortat chciał przejąc sekcję zapytaj kolegi.Niech każdy robi co umie najlepiej ale z szacunkiem do drugiego człowieka.Sam napisałeś to były lata 90 teraz jest rok 2010 i jestem bardzo ciekawy czym teraz zaskoczy nas pan G.Miałem przjęmnośc poznac Ojca i brata Gorta i są to osoby zupełnie inne skromne miłe -i tego życzę p Gortatowi
 Autor komentarza: pinkers
Data: 01-03-2010 06:53:26 
sympatyk widze że niestety sie mylisz ale sekcje przejoł od p Łapina i mi chodziło o trenera juniorów który był w Jaworznie bo owszem że trener jaki tu był najlepszy to trener Rybicki.Wydaje mi się że słabo znasz R.Gortat skoro uwazasz że nie jest skromny a brata podejrzewam że nigdy nie poznałeś bo niby jak skoro nie jest z jaworzna a sam pisałeś że jesteś mieszkańcem................zbyt mało o nich wiesz żeby o nich pisać
 Autor komentarza: sympatyk
Data: 01-03-2010 21:55:17 
To Twoje zdanie co do Fiodora to ku woli ścisłości to oni razem współpracowali potem Fiodor został oddelegowany do pracy z kadrą Polski' zresztą to koledzy z drużyny pod trenerem Chrapkiem.Wtedy to Gortata sponsorował W Molis uczył się złotnictwa u prezesa .Zapomniałeś o jednym Robert tu zakładał rodzinę i tu w Jaworznie było wesele.Każdy ma prawo do własnego zdania ale opinie wyrabia się nie przez tytuły tylko jakim się jest człowiekiem na co dzień.A tu niestety pozostaje wiele do życzenia.pozdrawiam

 Autor komentarza: pinkers
Data: 02-03-2010 18:38:26 
sympatyk wszystko to o czym piszesz jest twoim zdaniem a jakim jest człowiek podejrzewam że nie masz pojęcia tylko słyszysz od ludzi bądź gdzieś przeczytasz,a to gdzie było jego wesele jest mało tu ważne.Gdybyś go znał dobrze może byśmiał inne zdanie!!!
Fiodor zaczoł być trenerem juniorów od 96 roku kiedy w finale złamał szczęke z Milewiczem i on zaczoł prace z juniorami,która potem przejoł Kopytek..........
może dostałeś jakis mandat od Gortata i dlatego teraz tak twierdzisz....
może gdybyś wiedział więcej o panu Kopytku to bys zmienił zdanie....
jak jesteś taki wszystko wiedzący załóż sekcje zostań trenerem albo koordynatorem u Gortata będziesz mu dawał rady...pozdrawiam
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.