DARCHINYAN BRONI SIĘ W MARCU

Dokładnie za dwa tygodnie Vic Darchinyan (33-2-1, 27 KO) przystąpi do kolejnej obrony pasów WBC i WBA kategorii super muszej. Rywalem mocno bijącego Ormianina będzie Rodrigo Guerrero (13-1-1, 9 KO) z Meksyku.

"Przede mną wiele ciekawych propozycji i dużych walk, dlatego muszę pobić tego kolesia. Wyślę go na wcześniejszą emeryturę" - zapowiada champion. Nie zrobiło to jednak wrażenia na Guerrero, który natychmiast ripostował - "To jest wyzwanie, na które czekasz i marzysz całe życie. Jestem na to gotowy. Kluczem do zwycięstwa będzie wyjście na pierwszą rundę i podjęcie odważnie wymiany. Oczywiście trzeba to robić z głową, ale ważne by pokazać mu, że można przyjąć i oddać. Na pewno będzie to bardzo trudna walka, jednak przygotowałem się dobrze i czuję, że mogę to wygrać" - zakończył mało jeszcze znany pretendent. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: georgedawid
Data: 21-02-2010 01:54:02 
Oprócz Donaire w tej kategorii nie ma boksera który mogł by na walczyć z nim i co kolwiek pokazać.
Ciekaw jestem jakie ma propozycje ? To jest jego naturalna kategoria i wyżej nie ma szans o czym przekonał szię walcząc z Agbeko.
 Autor komentarza: Zawisza
Data: 21-02-2010 18:53:48 
nie ma szans ? hahaha ! oj darchinyan ma szanse ale po zmianie wagi boksowal odrazu o pas i z jednym z najlepszych w tej wadze co malo pieściarzy tak robi .
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.