CHISORA ZASTOPOWAŁ BAKERA

Kontrowersyjny Derek Chisora (12-0, 7 KO) zanotował przed momentem kolejne efektowne zwycięstwo. Jedyny dotąd pogromca Sama Sextona tym razem odprawił Carla Bakera (9-5, 6 KO). Wszystko rozpoczął mocny prawym sierpowy Chisory na początku drugiej rundy. Po nim nastąpiła blisko minutowa kanonada, aż w końcu sędzia ringowy zdecydował o przerwaniu pojedynku, którego stawką był eliminator do tytułu brytyjskiego w wadze ciężkiej.

Autor komentarza: georgedawid
Data: 13-02-2010 21:06:37
Zbyt wcześniej sędzia przerwał walke choć dlasza walka nie miała najmniejszego sensu, Baker zachował sie jak najgorzej klasy kelner.
 Autor komentarza: Mike1990
Data: 13-02-2010 21:40:41
Czemu kontrowersyjny?
 Autor komentarza: dookey
Data: 13-02-2010 21:42:50
sedzia mogl nie przerywac, a policzyc jeszcze Bakera na stojąco. Jesli po tym boksowalby tak jak boksowal to wtedy powinien przerwac walke
 Autor komentarza: przemo663
Data: 13-02-2010 21:57:29
Mike1990
Bo Chisora najpierw całuje się ze swoimi rywalami, zwodzi, obiecuje poważny związek, a później trzaska ich w ringu...
 Autor komentarza: Daw
Data: 13-02-2010 22:31:43
Wynik jak najbardziej do przewidzenia choc myslalem,ze wkurzony ta sytulacja,a dokladnie tym calusem xD Baker powalczy troche dluzej,ale z 2 strony Baker to przecietny sredniak wiec nic dziwnego ze tak szybko Derek go sklepal teraz czas na jakis powazniekszy pojedynek Chisori moze bedzie to ten o tytul brytyjski choc nie wiem z kim,a tak poza tym to ciekawy zawodnik z tego Anglika!
 Autor komentarza: Popiol
Data: 13-02-2010 22:55:39