GMITRUK NIE ZWALNIA TEMPA

Joanna Czarnik, O'Chikara Gmitruk Team

2010-02-10

- Prosto z samolotu na zgrupowanie - mówił z uśmiechem Andrzej Gmitruk po przylocie do Polski. Na lotnisku Okęcie trenera witali przyjaciele i rodzina. Trener Tomasza Adamka, nie zamierza zwalniać tempa. Podczas pobytu w USA był w stałym kontakcie z zawodnikami ze swojej grupy.

- Moja uwaga koncentrowała się na Tomku i przygotowaniach do walki z Estradą, ale byłem też na telefonie z zawodnikami w Polsce, przed nami kolejny sezon, a dla Mateusza Masternaka to bardzo ważny rok w karierze - dodaje.

Na zgrupowaniu w Lublinie stawiła się niemal cała grupa. W poniedziałek przyjechał Dariusz Sęk i Piotr Wilczewski, a jutro przylatuje Roman Shkarupa.

- Chłopaki są w dobrej formie, ale to dopiero początek treningów. Mamy do omówienia kilka spraw, plan startów na ten sezon i przede wszystkim kto i na jakim dystansie będzie boksowała podczas najbliższej gali - tłumaczy Andrzej Gmitruk. W poniedziałek na zgrupowaniu pojawiło się dwóch nowych sparingpartnerów Mateusza Masternaka. - Narazie nie chcę jeszcze zdradzać szczegółów, ale powiem tylko że fani zobaczą Mastera w ringu już w marcu - zapowiada trener.