GMITRUK NIE ZWALNIA TEMPA

- Prosto z samolotu na zgrupowanie - mówił z uśmiechem Andrzej Gmitruk po przylocie do Polski. Na lotnisku Okęcie trenera witali przyjaciele i rodzina. Trener Tomasza Adamka, nie zamierza zwalniać tempa. Podczas pobytu w USA był w stałym kontakcie z zawodnikami ze swojej grupy.

- Moja uwaga koncentrowała się na Tomku i przygotowaniach do walki z Estradą, ale byłem też na telefonie z zawodnikami w Polsce, przed nami kolejny sezon, a dla Mateusza Masternaka to bardzo ważny rok w karierze - dodaje.

Na zgrupowaniu w Lublinie stawiła się niemal cała grupa. W poniedziałek przyjechał Dariusz Sęk i Piotr Wilczewski, a jutro przylatuje Roman Shkarupa.

- Chłopaki są w dobrej formie, ale to dopiero początek treningów. Mamy do omówienia kilka spraw, plan startów na ten sezon i przede wszystkim kto i na jakim dystansie będzie boksowała podczas najbliższej gali - tłumaczy Andrzej Gmitruk. W poniedziałek na zgrupowaniu pojawiło się dwóch nowych sparingpartnerów Mateusza Masternaka. - Narazie nie chcę jeszcze zdradzać szczegółów, ale powiem tylko że fani zobaczą Mastera w ringu już w marcu - zapowiada trener.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SzogunLBN
Data: 10-02-2010 22:49:11 
Wie ktos może gdzie odbywaja sie te treningi? jestem z Lublina i nic o tym zgrupowaniu nie słyszałem
 Autor komentarza: dzomba (Redaktor bokser.org)
Data: 10-02-2010 23:51:37 
Treningi odbywają się w Klubie Sportowym Paco przy ul. Kiepury 5b oraz w klubie MKS "Kalina".
 Autor komentarza: FANBOX
Data: 11-02-2010 12:22:07 
Chciałbym tego pana kiedyś spotkać i uścisnąć Mu dłoń.Poddrawiam
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.