ROZALSKI WKURZONY? TRUDNO SIĘ DZIWIĆ...

Przezentujemy artykuł redaktora naczelnego Eurosport Polska Adama Widomskiego dotyczący głośnej ostatnio sprawy rzekomych nieprawidłowości sędziowskich w walce Adamek - Estrada. Przy okazji zaznaczamy, że portal BOKSER.ORG jako jeden z nielicznych zajmujących się tematyką boskerską nie poruszał na swoich łamach ww. kwestii.

W jednym z naszych artykułów zauważyliśmy - bo trudno było tego nie zauważyć - iż sędziowanie pana Laytona było, delikatnie mówiąc, dziwne. Wspomnieliśmy także o znajomości Lawrence Layton'a z obecnym w narożniku Adamka Ziggym Rozalskim.

I nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo po pierwsze, pytani przez nas eksperci taką znajomość potwierdzili, a po drugie, trudno wymagać, by w hermetycznym jednak światku panowie nie odzywali się do siebie i wymazywali swoje numery z telefonów komórkowych. Każdemu z nas można zarzucić, że pisze o kimś źle lub dobrze, bo go zna lepiej lub tylko trochę. Nie popadajmy w paranoję.

Opieramy się zatem na faktach, nic nie sugerując, ale tez nie ukrywając, jak powiedział kiedyś jeden z naszych złotoustych polityków, "oczywistej oczywistości". Tyle z naszej strony.

Zupełnie inna historia rozpoczęła się w chwili, gdy temat podchwyciły inne portale internetowe. Okazało się bowiem, że nie pisaliśmy wcale wyłącznie o suchych faktach. Onet.pl pisze w tekście "Obóz Adamka wściekły, będzie sprawa w sądzie", że na naszym portalu można było przeczytać o bezpośrednich sugestiach, iż doszło do kupienia meczu. Cytuje tytuły "Rozalski podstawił sędziego Laytona" czy "Ekipie Adamka może zostać postawiony zarzut oszustwa". Fragment "Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Layton zna się z Ziggym Rozalskim" urósł do "Layton jest jego dobrym znajomym". Szkoda słów. Autorzy takich newsów powinni zająć się parzeniem kawy.

CZYTAJ CAŁY TEKST NA EUROSPORT.PL >>

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Antonioo
Data: 10-02-2010 17:40:08 
Gdyby znajoma Byrda w ostatniej rundzie przyznała sprawiedliwie zwyciestow Andrzejowi mialby pasek a tak? rozczarowanie. W tym przypadku sedzia nikogo nie skrzywdzil co najwyzej wyolbrzymił a to roznica.
 Autor komentarza: am26
Data: 10-02-2010 17:48:51 
co to jest ten żałosny eurosport, nawet Radwańskiej meczu nie potrafią na żywo puścić, totalny syf.
 Autor komentarza: bimber
Data: 10-02-2010 17:55:40 
"BOKSER.ORG jako jednej z nielicznych zajmujących się tematyką boskerską nie poruszał na swoich łamach ww. kwestii."

I chwała wam za to bo znów są to tylko jakieś zgrzyty nie mające nic wspólnego z tym wspaniałym sportem jakim jest boks.
Osobiście dziękuje wam za to i myślę że wielu forumowiczów podzieli moje zdanie.
 Autor komentarza: Migm
Data: 10-02-2010 18:07:15 
ten serwis jest o boksie i widać że prowadzą go odpowiedni ludzie którym leży na sercu los i dobre imię Polskiego boksu , i nie zniżają się do poziomu innych portali które to szukają taniej sensacji żeby zyskać większą oglądalność ich serwisów . Wszystkim mediom zarówno tym pisanym ( fakt itp. ) jak i tym internetowym ( wp ) już podziękujemy .
 Autor komentarza: Migm
Data: 10-02-2010 18:08:43 
za oszczerstwa oczywiście odpowiedzą i każdy powinien tak postępować
 Autor komentarza: KarOlinaa
Data: 10-02-2010 18:33:21 
bzdury , same bzdury i jak zwykle wszystkie głupoty o adamku , nie mają się kogo czepiać.
 Autor komentarza: pragaa
Data: 10-02-2010 18:57:20 
dziwny ten rozalski z każdym się rozlicza nikt go nie ściga za pieniążki daje zarobić tak trzymaj ostatni mochikanin wielu chciałoby w nim zobaczyc don kinga bagsika nie doczekanie to jest porządny starszy chłopak
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 10-02-2010 18:58:21 
Ten sedzia przegial i to jest fakt bo takiego przebiegu ta walka nie miala!..Tylko ze te zarzuty sa naprawde zalosne w stosunku do Rozalskiego!..bo w tej walce Adamek nie potrzebowal pomocy sedziow..U wszystkich wygral..Ciekawe jest to ze to w Polsce padly takie zarzuty heh..Dziwny jest ten nasz kraj..
 Autor komentarza: tonka
Data: 10-02-2010 19:13:32 
Widzę, że Eurosport zaczyna się tłumaczyć, bo już się obsr* perspektywą wysokiego odszkodowania za bezzasadne pomówienia. Ale odważniaki, żenada!! "Winny się tłumaczy". Dziękuję za uwagę.
 Autor komentarza: Rebel
Data: 10-02-2010 22:38:12 
Sędzia Webb też przegiął i wypaczył wynik meczu Polska-Austria,
norwescy sedziowie tez troche przegieli sedziujac w meczu pilki recznej na ostatnich ME przeciwko Polakom w meczu z Chorwacją i skazując Polaków na porażkę niejako.
A tu co , ten sędzia po prostu wskazał na zwycięstwo tak samo jak pozostali dwaj sędziowie tylko, że w nieco większych rozmiarach.
Wyniku walki to nie wypaczyło w żaden sposób. Moim zdaniem robienie szumu o nic.
 Autor komentarza: FANBOX
Data: 11-02-2010 07:43:13 
Sama ilość komentarzy mówi za siebie,Pozdrawiam.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.