GALE SAUERLANDA NA ARD DO 2015 ROKU

Stacja ARD przedłużyła o trzy lata, do 2015 roku umowę telewizyjną z berlińską grupą bokserską, Sauerland Event. Na mocy tego porozumienia niemiecka "jedynka" będzie transmitować  rocznie od dziesięciu do dwunastu wieczorów bokserskich.

- Cieszymy się  bardzo z kontynuacji naszej owocnej współpracy z Sauerland Event. W grupie Sauerland mamy partnera, który ma czołowych sportowców, wzorcowo działa w zakresie kontroli dopingowych i przy tym jeszcze angażuje się w projekty społeczne i pracę z młodzieżą. - powiedział dyrektor programowy ARD, Volker Herres.

W nowej umowie jest  porozumienie o walce z dopingiem.  Jako pierwsza i jedyna na świecie bokserska stajnia, Sauerland zawarła  daleko idące porozumienie  z Niemiecką Narodową Agencją Antydopingową (NADA). Umowa z NADA zakłada, że bokserzy Sauerlanda oraz ich rywale będą poddawani nie tylko kontrolom po walce, ale także niezapowiedzianym kontrolom podczas obozu treningowego. Pierwszym, który został przyłapany podczas takich kontroli był niedoszły przeciwnik Sebastiana Sylvestra, Hiszpan Pablo Nevascues.

- Porozumienie z NADA jest krokiem milowym dla boksu. Zobowiązaliśmy się do szeroko zakrojonych kontroli. W walce z dopingiem nie ma żadnych kompromisów. - oświadczył Chris Meyer, czołowa postać w zarządzie berlińskiej stajni. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: judamm
Data: 10-02-2010 17:14:30 
utopia
 Autor komentarza: kenji
Data: 10-02-2010 17:49:20 
może zawarli umowę z NASA, aby zorganizować w przyszłości galę na Księżycu. Huck vs Abraham o tytuł P4P w Niemczech i pas ARD.

ŻENADA
 Autor komentarza: Legionnaire
Data: 10-02-2010 19:16:57 
Jesli chodzi o walke z prochami to popieram na calej lini.10 do 12 wieczorow bokserskich? Moze inaczej, 1 do 2 wieczorow bokserskich i 10 cyrkowych!!!!!!!!
 Autor komentarza: tonka
Data: 10-02-2010 19:21:12 
Panowie zarządcy PS i PSE!! Olać ten nimiecki cyrk, a na to konto kupować więcej ciekawych gal z innych stron świata: USA (tak jak to robicie), Meksyk, czy choćby brytyjskie wydarzenia pięściarskie. Jesteście w tym świetni jeśli chodzi o Polskę i na pewno można by pomyśleć, coś zmienić.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.