MARTIROSYAN MAŁO ATRAKCYJNY

Carlos Quintana (27-2, 1 KO) w najbliższym pojedynku być może zmierzy się z Vanesem Martirosyanem (27-0, 17 KO). Ormianin jest niedoszłym rywalem naszego Pawła Wolaka.

Trener Quintany Jose Bonila wyraził jednak opinie, że ten rywal nie jest wystarczająco atrakcyjny dla jego podopiecznego. Walka miałaby się odbyć w kwietniu na ewentualnej gali Malignaggii - Berto.

-Nie wiem co mielibyśmy w tej walce  zdobyć. Ten koleś potrzebuje nazwiska Quintany, my jego niekoniecznie. Nic nie zdobędziemy w przypadku zwycięstwa. Powiedzieliśmy Lou Di Belli, że chcemy tylko wielkie nazwiska- powiedział Bonilla.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: osi
Data: 07-02-2010 02:09:54 
Ormianina dajcie Wolakowi zobaczymy na co stac "Wscieklego Byka".
 Autor komentarza: georgedawid
Data: 07-02-2010 02:25:21 
Koledzy z jednej grupy a po za tym Martirosyan jest za dobry. Bez problemu wygrał by z Wolakiem i z Quintaną choć ma szklaną szczęke, był już kilka razy na deskach.
 Autor komentarza: osi
Data: 07-02-2010 02:34:38 
quintana (27-2, 21 ko)

georgedawid

Powiedz mi kogo pokonal Martirosyan?

Quintana jakby nie patrzec ma w rozkladzie Paula Williamsa. Przegrywal z mistrzami swiata , i mysle ze nie mialby za duzo do powiedzenia ze szklanym ormianinem , jedyny cien szansy upatruje we Freedim Roachu.
A co do Wolaka to ciekaw jestem jakby sie sprawdzil w tym pojedynku poniewaz pawel idzie caly czas do przodu i mysle ze wkoncu trafil by Ormianina, ktory jak juz wspomnialem jest "szklany"
 Autor komentarza: Zawisza
Data: 07-02-2010 02:41:36 
mało atrakcyjny ? haha !
Martirosyan pokonałby i Quintane i "wściekłego buka"
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.