BOKSER.ORG ZAPRASZA NA KONKURS

Redakcja, Informacja własna

2010-02-06

Redakcja BOKSER.ORG zaprasza na konkurs związany z historią pięściarstwa. Dziś dla swoich czytelników mamy do wygrania część III książki autorstwa  Krzysztofa Kraśnickiego: Legendy Ringu- Kronika Polskiego Boksu- część III, lata 1929-1932, w której przeczytacie m.in. jak Polscy pięściarze zaczynają się liczyć na arenie międzynarodowej - a na ringach amerykańskich coraz głośniej było o sukcesach Polaka, Zabójcy z Aberdeen , Leona Łomskiego.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym czytelnikiem serwisu BOKSER.ORG oraz odpowiedzieć prawidłowo na pytanie:

Który polski pięściarz pokonał w latach '20 XX wieku słynnego "Olbrzyma z Alp" Primo Carnerę, walczył z Joe Louisem, spotkał się z Jackiem Dempsey'em?

Odpowiedzi należy wysyłać na adres konkurs@bokser.org, w tytule należy napisać: KONKURS LEGENDY RINGU,    a w treści maila swój nick oraz prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe. Wśród nadesłanych prawidłowych odpowiedzi wylosujemy jednego zwycięzcę. Na odpowiedzi czekamy do niedzieli (07.02.2010 r.) do końca dnia. Informacja o zwycięzcy pojawi się w poniedziałek na łamach serwisu BOKSER.ORG.

Więcej informacji o książce Krzysztofa Kraśnickiego na www.eboks.net.pl